برای بزرگنمایی کلیک کنید Steve Ewing of Steve's Hot Dogs. - SARA BANNOURA

  • سارا Bannoura
  • استیو سارکوم از استیو سگ های داغ.

پس از کمتر از یک ماه مورد علاقه ما بالا سگ پشت در عمل است.

اخبار شکست امروز که استیو داغ سگ و همبرگر (3457 خیابان ماگنولیا) است که بازگشایی آن برج گرو شرق محل کمتر از 30 روز پس از بسته شدن فروشگاه به عنوان اولین گزارش با سسمجله.

“این واقعا سخت بود به در وهله اول پس از گرفتن آن را به عقب باز احساس بزرگ” صاحب استیو سارکوم می گوید. “ما هیجان زده به نیروی تازه دادن به کسب و کار و دریافت آن را به عقب به مردم است.”

در اواخر ژانویه سارکوم اعلام کرد قصد دارد برای نزدیک پس از کسب و کار در تاریخ 1 فوریه. در این اطلاعیه گفت که او و تیم خود را “تلاش برای ماندن زیرک با ارائه تحویل و اجرای تعداد, خلاق, تبلیغات, اما در پایان, ما نمی تواند پیدا کردن یک راه برای ایجاد کسب و کار پایدار است.”

در طول شش روز را اعلام و بسته شدن سارکوم دیدم خطوط snaking از فروشگاه درب روزانه. طول نهایی آن خدمات سارکوم و کارکنان خود را تا به حال به یک استراحت بین ناهار و شام به کوره های داغ سگ به جای جمعیت زیادی.

“وقتی ما گفت:” ما در حال بسته شدن در آمد و به ما کمک کردن’ حمایت شد چیز دیگری” سارکوم می گوید. “این چیزی بود که من هرگز قبل از دیده می شود.”

با کمک دیرین مشتری و سرمایه گذار فرشته Danni Eickenhorst, سارکوم خواهد بازگشایی استیو در فوریه 26 برای شام خدمات. زمانی که سارکوم کردم که سرنوشت ساز تماس از Eickenhorst او می گوید: او تنها می تواند فکر می کنم از یک کلمه: “مرسی.”

“آنها به رسمیت شناخته شده و آن را یک کسب و کار خوب و خوب بود برای جامعه ما” سارکوم می گوید. “آنها را دیدم تاثیر بر جامعه است. روز گذشته ما بسته دیوانه شد. پس از ما بیرون رفت و با صدای بلند آنها احساس ما نیاز به بازگشت.”

سارکوم امیدوار به نگه داشتن حرکت از چند روز گذشته از زمانی که فروشگاه بازگشایی. در اولین آجر و ملات فروشگاه در سال 2011 سارکوم به خاطر این ایده باز کردن با تعداد زیادی از سر و صدا. او حمل است که ایده او را به خود شروع جدید.

“در حال حاضر وجود خواهد داشت بیشتر افرادی که در مورد ما” سارکوم گفت. “من امیدوار هستم که ما یک پاسخ مشابه و رسیدن به در آمده ، ما می خواهیم به ارمغان می آورد که انرژی است.”

در احیا محل سارکوم امید به تمرکز بر روی تعامل با مشتریان خود را. یکی از راه او می خواهد به انجام درست آن است که از طریق معشوق ایجاد-یک-فیلم-مسابقه سگ. اگر آن را خوب است از آن باقی می ماند در منو است. صحبت از منو همه اصلی علاقه مندی ها باقی خواهد ماند. سارکوم نیز اشاره کرد که گزینه های پذیرایی در استیو را گسترش خواهد داد که شامل یک nacho نوار.

حرکت به جلو, سارکوم معتقد است بزرگترین موانع در پشت رستوران و او هیجان زده به باز کردن بعدی این فصل است.

“ما یک شروع تازه” سارکوم می گوید. “مهمترین مانع است. در حال حاضر ما فقط در حد عالی رساندن در بهترین بودن-سگ فروشگاه در سنت لوئیس.”

استیو باز خواهد شد از دوشنبه تا جمعه برای شام و خدمات در روزهای شنبه و یکشنبه برای ناهار و شام.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im