بیش از 90 محلی و رهبران مذهبی را امضا طومار خواستار انتشار مقامات النا Felipe-متئو یک گواتمالا پناهجو که جدا شده از نوزاد و کودک نو پا پس از مهاجرت به ایالات متحده و گمرک بازداشت او و دیگران در طول یک روال بررسی در هفته گذشته در Knox County است.

در فوریه. 5 Felipe-متئو نشان داد تا به یخ در رفاه درایو تنها به توان به بازداشت و انتقال به یک بازداشتگاه در یکی دیگر از دولت است. 22 ساله و مادر جدا شده از کودکان سنین 2 سال و 5 ماه.

Felipe-متئو باردار بود وقتی یخ می گوید او به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده در ماه ژانویه 2019. او التماس کرد گناه را به فدرال بزه از غیرقانونی وارد کشور و از زندان آزاد شد. از آن پس او تولد با توجه به درخواست پناهندگی مرتکب هیچ جرم و تکمیل نظر خود را مشروط شدن وکیل او گفت:.

یخ سخنگوی برایان کاکس گفت: Felipe-متئو از زندان آزاد شد و پس از اعتقاد راسخ او را چرا که او باردار بود در آن زمان. آژانس او را دستگیر کاکس گفت: پس از تعیین “انسانی عاملی است که منجر به آزادی او دیگر وجود ندارد.”

وکلای مدافع و طرفداران را تقبیح کرده اند بازداشت به عنوان بی معنی ظالمانه و خودسرانه است. آنها نگران این مورد ممکن است یک اثر سرما بر کسانی که در تلاش برای پیروی از قوانین از کشور مهاجرت سیستم.

مرتبط با: یخ بازداشت گواتمالا مادر نوزاد کودک نو پا در Knoxville غیر اخلاقی | نظر

‘کاملا به سادگی غیر اخلاقی’

در آنچه به نظر می رسد یک حرکت بی سابقه یک گروه بزرگ از محلی و رهبران مذهبی از جمله شبان, خاخام و Knoxville کاتولیک اسقف ریچارد Stika — آیا امضا یک بیانیه مشترک در محکومیت دستگیری Felipe-متئو.

“من خدمت کرده اند در ناکسویل برای 25 سال و من تقریبا هرگز دیده می شود — شاید هرگز چنین یک نوار گسترده ای از رهبران مذهبی در ناکسویل در پاسخ به همین سرعت هم با چنین پرقدرت بیانیه” کشیش جان گیل کشیش در کلیسای ناجی نوشت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

تلاش راه اندازی شد توسط اعضای جامعه مذهبی که نشان می دهد تا در دفتر ICE هر هفته به نوشیدنی و تنقلات و قهوه به مردم وجود دارد که برای بررسی در.

“این مردان و زنان بسیاری از آنها خشونت فرار کرد و خود را در در جنوب مرز, داده شد دادگاه تاریخ و گفت به گزارش به یخ در جوامع محلی در هر چند ماه” در این بیانیه آمده است: در بخشی.

“دو روز در هفته هر هفته 40 یا بیشتر مردم از سراسر شرق تنسی خط در ناکسویل به گزارش. … ما صحبت کردن با مردم در خط رانندگان و خانواده های آنها. در این روند ما آموخته اند که این افراد در تلاش برای انجام کار درست است. آنها رنج می برند با توجه به نیروهای خارج از کنترل خود را, اما می خواهید برای مطابقت به قانون در کشور است.”

این بیانیه می رود به تماس دستگیری Felipe-متئو یک “بی رحمانه و خشن یادآوری از رفتار گشت مرزی و یخ در مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا در سال گذشته است.”

“این است که کاملا به سادگی غیر اخلاقی برای تحمیل این جدایی بین مادر و فرزند کوچک بدون هشدار و بدون تشریفات و بدون پاسخگویی به جامعه گسترده تر” بیانیه ادامه می دهد. “این هیچ کاری نمی کند برای افزایش ایمنی در جامعه ما تضعیف می کند از نظر قانونی مورد نیاز گزارش روند کند و بی اندازه آسیب به یک خانواده است که به دنبال پناه از خطرات بسیاری از ما نمی تواند تصور کنید.”

گیل گفت: رهبران مذهبی به طرح درخواست ملاقات با یخ و Knox County Sheriff که همکاران با یخ در بحث برنامه است که اجازه می دهد تا نمایندگان به بازداشت مهاجرانی که به آمریکا غیرقانونی.

Felipe-متئو برگزار شد در آلاباما

همانطور که از شنبه, Felipe-متئو همچنان در بازداشت در بازداشتگاه در دکالب County, Alabama. او وکیل راشل Bonano فکر می کند که او را به یک مرکز مشابه در لوئیزیانا.

Felipe-متئو در زندگی Knox County با پدر فرزندان او نیز مهاجر و پدر و مادر او هر دو دائم قانونی ساکنان Bonano گفت. پدر و پدربزرگ مشاغل کار در ساخت و ساز و محوطه سازی به ترتیب, ترک Felipe-متئو دو جوان کودکان در مراقبت از مادر بزرگ پدری در طول روز.

اما مادر بزرگ نیست سالم Bonano گفت: او به عنوان یک بیماری است که باعث درد او هر زمان که او میدارد تا یکی از این کودکان است.

“داشتن یکی 2 ساله نورد در اطراف جیغ در طبقه برای پنج دقیقه نوع از احساس پنج ساعت” Bonano گفت. “پس از دو فریاد کودکانی که زیر سن سه که همین حالا باید مادر خود را واقعا دشوار است.”

خانواده قدردانی فوران حمایت از جامعه Bonano اضافه شده است. وکیل که کار به فایل مدارک بنابراین Felipe-متئو می توانید یک پیوند شنوایی گفت: این دستگیری باعث می شود آن را سخت تر برای او را به او آماده شدن مشتری پرونده پناهندگی.

Felipe-متئو بسیار کمی می داند و اسپانیایی صحبت می کند به طور عمده یک زبان بومی به نام Akateko که صحبت در درجه اول در گواتمالا. اعضای خانواده او ترجمه می تواند زمانی که آنها در اطراف اما Bonano فکر می کند او را سخت فشرده برای پیدا کردن یک Akateko مترجم در روستایی لوئیزیانا.

‘هیچ استدلال خوب’

Bonano و مری کاترین Harcombe یک وکیل است که مشغول به کار در دفتر مدافع در نشویل قبل از تبدیل شدن به قانونی مدیر در سازمان های غیر انتفاعی تنسی مهاجر و پناهنده حقوق ائتلاف تاکید کرد که آن را غیر معمول است برای یخ به دستگیری یک پناهجو که در نظر گرفته شده است یک پرواز خطر و یا تهدیدی برای امنیت عمومی.

“شما برخی از تصادفی یخ که نوع willy-nilly رفتن در قبل از تصمیم گیری (برای انتشار Felipe-ماتئو) با هیچ دلیل روند خوب استدلال هیچ متوجه هیچ چیز” Harcombe گفت. “این نشان می دهد این است که یک سیستم مبتنی بر هوی و هوس فردی از افراد و هر نوع ثبات و یا حکومت قانون است.”

یک وکیل دیپلم با Bonano شرکت گزارش دستگیری آمد و پس از یخ عوامل پرسید که آیا Felipe-ماتئو بوده است تغذیه با شیر مادر. او تا به حال نه جواب داد.

“یادآوری میکند که تنها دلیل مادر باید باید با او نوزاد است چرا که او را تغذیه با شیر مادر بسیار بی رحمانه و غیر انسانی برای همه درگیر” Harcombe گفت.

دیپلم وکیل نیز گزارش داد سه نفر دیگر از مردم گرفته شد و به بازداشت توسط یخ در طول Feb. 5 چک در.

کاکس, یخ, سخنگوی, گفت که او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد این موارد بدون اینکه نام از بازداشت شدگان است.

بازداشت تصمیمات “مورد به مورد و بر اساس بر اساس کلیت شرایط” Cox نوشت: در یک ایمیل. “هر گونه پیشنهاد که این آژانس یکسره بازداشت غیرقانونی افراد به سادگی نادرست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im