تشکر. Burchett راه اندازی یک خط برای کسانی که ” احساس ضعف.’ تا کنون او را بدست 1,000 تماس.

چند روز پیش در کنگره hatebreed دریافت تماس از یک زن در 30s از ایالت ایلینوی است. او گفت که اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بود شروع به پایمال کردن او.

کنگره استفاده می شود برای شنیدن از ترکیبات. این بخشی از کار است.

اما زن در تماس مستقیم با Burchett از طریق یک شماره تلفن همراه او به اشتراک گذاشته شده در توییتر. Burchett توصیه می شود او را برای قدم زدن بیرون بروید در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل. او انجام داد.

او تنها بود یکی در میان 1000 تماس های تلفنی و 2000 پیام های متنی به تلفن از دوشنبه.

Burchett که تا به حال دوستان که فوت کرده اند با خودکشی تصمیم گرفت او می خواست به انجام کاری برای کمک به مردم به طور مستقیم. از او پرسید: برای افرادی که “احساس ضعف و یا ترس و فقط می خواهم به صحبت کردن با کسی” به او تماس بگیرید.

برخی از تلفن به عنوان اواخر به عنوان ساعت 1 صبح چندین تلفن از کشورهای دیگر حتی به عنوان دور به عنوان کالیفرنیا و آلاسکا. برخی می خواهند از او بخواهید اگر واقعا Burchett خود را, اما زمانی که آنها شنیدن پاسخ او را در شرق تنسی لهجه آنها می دانند.

چند روز گذشته او را دریافت صدها تماس از هفت شهرستان در منطقه خود. رسانه های اجتماعی ادراک دانشجوی سال اول اوباما کنگره را توسعه داده است کاملا زیر.

“من تا به حال مردم با من تماس که در لبه و فقط می خواهم به بحث و بله برخی از آنها زندگی نمی کنند, در منطقه, اما من نمی دهد rip” Burchett گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “مردم ناراحت هستند و آنها فقط نیاز به صحبت کردن با کسی.”

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی اجرایی امضا سفارش الزامی Tennesseans ماندن در خانه وجود داشته است تقریبا 3000 موارد coronavirus در تنسی است.

فیزیکی فاصله در مقابل اجتماعی فاصله

اثرات برخی از این فاصله اقدامات مربوط به سلامت روان حرفه ای.

“در کار اجتماعی ما شده است بسیار نگران” گفت: Phyllis تامپسون بالینی دانشیار و رئیس تروما درمان گواهی برنامه در دانشگاه تنسی است. “بزرگترین نگرانی این است که تغییرات به رفتارهای سلامت روانی و در نهایت خودکشی.”

اصطلاح اجتماعی فاصله استفاده می شود برای توصیف اقدامات گرفته شده برای افزایش فضای فیزیکی بین مردم است. اما لوری نواک استادیار انفورماتیک پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: اصطلاح “فاصله فیزیکی” است که اصطلاح صحیح.

“ما نمی خواهیم مردم به کمتر اجتماعی ما در حال درخواست از مردم به توان 6-پا جدا” گفت: نواک که در خدمت به عنوان یکی از 15 عضو آکادمی ملی پزشکی به کمیته پزشکی و سلامت ابعاد انزوای اجتماعی و تنهایی در افراد مسن است.

این کمیته به تازگی منتشر شده یک گزارش با عنوان “انزوای اجتماعی و تنهایی در افراد مسن: فرصت ها برای سیستم مراقبت های بهداشتی.” این نگاه در سلامت تاثیر انزوای اجتماعی و تنهایی در بزرگسالان بیش از 50 ساخته شده و توصیه هایی برای مراقبت از سلامت سازمان است.

و در یک نشست خبری در مارس 20, که, اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت که فاصله فیزیکی “به این معنا نیست که اجتماعی ما را مجبور به قطع اتصال از عزیزان ما از خانواده ما است.”

اهمیت ارتباطات اجتماعی

روابط اجتماعی بین انسان ها مهم هستند تامپسون گفت.

“چیزی که در مورد ارتباط آنها کمک به ما احساس ارزش” او گفت:. “و آن را می افزاید: به معنی زندگی ما است.”

کتی عماد Veit an associate professor of عمل در دانشگاه تهران و یک مددکار اجتماعی بالینی مجاز است که دارای تخصص در اضطراب و افسردگی و غم و اندوه می گوید: “زمانی که ما می بینیم کسی که آن را فراهم می کند یک حس امید و ایمنی به دلیل آن اجازه می دهد تا ما می دانیم که ما می تواند در ارتباط با دیگران است.”

اما دسترسی به فرد تماس محدود بوده است. CDC توصیه کرده است در برابر تجمع بیش از 10 نفر. میله, رستوران ها, ورزشگاه کلیساها و دیگر کالاهای اساسی که در آن مردم تعامل اجتماعی بسته است. این می تواند منجر به احساس تنهایی.

“همبستگی وجود دارد احساس تنهایی و افسردگی و اضطراب” عماد Veit گفت. او افزود تنهایی می تواند اضافه کردن به “افزایش احساس افسردگی علائم, احساس ناامیدی.”

یک تفاوت وجود دارد بین انزوای اجتماعی و احساس تنهایی.

“تنهایی درک از انزوای اجتماعی و یا احساس ذهنی از تنها بودن” نواک نوشت: در یک ایمیل. “انزوای اجتماعی از سوی دیگر است و هدف عدم (یا محدود) ارتباط اجتماعی با دیگران است.

“همه افرادی که احساس تنهایی اجتماعی جدا شده و همه افرادی که جدا شده احساس تنهایی.”

می تواند وجود داشته باشد کسی به عنوان مثال زندگی با دوستان و یا خانواده اما هنوز هم ممکن است احساس تنهایی می کنم. و می تواند وجود داشته باشد فرد دیگری است که به تنهایی زندگی می کنند اما نمی احساس تنهایی.

تنهایی نیز می تواند منفی اثرات فیزیکی در افراد به خصوص افراد مسن است.

“شواهد قوی وجود دارد که در بزرگسالان فقیر روابط اجتماعی نشان داده شده است به افزایش خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب و سکته مغزی و همچنین به افزایش خطر ابتلا به زوال عقل” نواک نوشت.

و به عنوان مردم شروع به احساس تنهایی می تواند منجر به تغییر در رفتار به دلیل برخی ممکن است به نوبه خود به منفی استراتژی های مقابله ای برای مبارزه با احساس تامپسون گفت. این تغییرات می تواند طیف وسیعی از چگونه بسیاری از سیگار یک سیگار در روز به چه مقدار الکل یکی مصرف چگونه یک پاسخ به استرس و عوامل استرس زا است.

و یکی از عوامل استرس زای تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن شغل و بازار است. تعداد مدعیان بیکاری تا رسید به مدت دو هفته در سراسر کشور به بیش از 94,400 Tennesseans زمینه برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 28.

از دست دادن شغل در حال حاضر می افزاید: استرس به عنوان مردم شروع به نگران باشید که چگونه به پرداخت صورتحساب خود را و خرید لوازم. اما برای بسیاری از مردم “خود را حرفه پیچیده شده به هویت” تامپسون گفت.

“که تقریبا از دست دادن از خود.”

چه اگر احساس تنهایی

در اینجا برخی از چیزهایی که نواک تامپسون و عماد Veit حال توصیه برای کسانی که با احساس تنهایی است.

  • صحبت کردن به کسی که در تلفن, توسط, تماس ویدیویی از طریق ایمیل و یا متن.
  • صحبت کردن با یک همسایه از ایوان یا بالکن.
  • رفتن برای یک پیاده روی یک دوچرخه و یا اجرا کنید. اگر شما با کسی که حفظ یک فضای امن از فاصله فیزیکی.
  • ایجاد یک برنامه و یا معمول برای روز از زمانی که شما از خواب بیدار زمانی که شما به رختخواب بروید.
  • تشکر. hatebreed تلفن همراه, شماره تماس او است: 865-978-1822.
  • اگر شما در حال تجربه یک بحران خودکشی, شما می توانید تماس بگیرید 1-85-بحران-1 (274-7471). آن را در دسترس است 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته.
  • اگر شما در حال تجربه مسائل مربوط به سلامت روان احساس تاکید کرد در مورد امنیت غذایی و یا نمی توانید پیدا کردن یک راه برای رسیدن به یک انتصاب دکتر تماس 311 متصل کنید با کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>