تشکر. Clyburn آگهی معرفی $100B پهنای باند لایحه

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) ملحق شد توسط اعضای خانه روستایی پهنای باند نیروی کار و دیگر آمریکا روز شنبه (24 ژوئن) به معرفی H. R. 7302 های در دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه عمل می کنند و در عین حال یکی دیگر از لایحه ای را برای افزایش پهنای باند در زمان COVID-19 و فراتر از آن.

این لایحه قرار دادن 100 میلیارد دلار به ساختمان با سرعت بالا پهنای باند زیرساخت در محروم و همچنین unserved جوامع و کمک مالی این سرویس را به مطمئن شوید که آن را مقرون به صرفه است. این امر همچنین قرار دادن میلیاردها دلار به پهنای باند تصویب برنامه های.

مرتبط با: Birpartisan لایحه گوس پهنای باند Buildouts

“بیش از یک سال پیش من با تشکیل خانه روستایی پهنای باند نیروی کار با هدف آوردن مقرون به صرفه با سرعت بالا اینترنت به 100 درصد از آمریکایی ها گفت:” Clyburn. “از آن پس اختلاف بین کسانی که خدمت کرده و unserved تبدیل شده واضح تر. در خانه من دولت به تنهایی نزدیک به 1 در 10 ایالت کارولینای جنوبی خانوار فاقد دسترسی به قابل اتصال باند پهن.”

این لایحه بخشی از دموکراتها عظیم (1.5 تریلیون دلار) زیرساخت لایحه در حال حرکت رو به جلو عمل می کنند.

این Clyburn لایحه صرف 80 میلیارد دلار برای بستن شکاف دیجیتال با سرعت بالا پهنای باند زیرساخت در سراسر کشور 5 میلیارد دلار برای رفتن به بهره پایین پهنای باند استقرار وام. آن را ایجاد یک دفتر در ملی ارتباطات و اطلاعات مدیریت (NTIA) FCC ارشد ارتباطات مشاور سیاست به مطمئن شوید که پول اختصاص داده شده برای این برنامه صرف شد موثر است.

در قیمت نهایی این لایحه 1) نیاز به یک “گزینه مقرون به صرفه” برای کاربران ساخته شده از braodband زیرساخت 2) ارائه 50 دلار ماهانه یارانه کم درآمد ساکنان و 3) نیاز به FCC را در سراسر کشور جمع آوری داده های پهنای باند و قیمت گذاری.

در مورد تصویب طرف آن را به کشورهای 1 میلیارد دلار برای خرج کردن در تصویب بسته شدن شکاف ارائه 5 میلیارد دلار برای آموزش از راه دور و سرمایه گذاری برای Wi-Fi در اتوبوس مدرسه.

این لایحه در حال حاضر 30 شرکت حامیان مالی.

افزایش پهنای باند بودجه برای جوامع کم درآمد در خانواده اجرا می شود. Clyburn دختر مینیون ها بود FCC اولین آمریکایی آفریقایی صندلی و یک قهرمان برای بسته شدن شکاف دیجیتال.

“OTI مفتخر به حمایت از این لایحه است که می تواند خدمات اینترنت در دسترس تر و مقرون به صرفه در طول COVID-19 و فراتر از آن” گفت: Joshua كارآموزي باليني ارشد مشاوره در جدید امریکا باز موسسه فن آوری. “این لایحه همچنین پایان FCC نظارتی جنگ در تاسیسات حذف موانع به شهرداری پهنای باند شبکه و اینترنت قیمت گذاری شفاف برای اولین بار. این همه دیر مراحل است که کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از مردم است. ما تحسین وظیفه نیروی کار خود و مصرانه از کنگره برای تصویب این لایحه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>