تشکر. دویل: Isp ها حفظ ادعا سرویس که در آن نیست


می گوید آن است که ذهن ترا درهم میشکنند است که پهنای باند برداری نشده است ثابت

تشکر. مایک دویل (D-Pa.) گفت که بسیاری از Isp ها “به هر دلیل” ادعا می کنند آنها باید خدمات که در آن آنها نمی, چیزی که او گفت: هر کس می داند که “در جریان بوده است برای سال.”

دویل رئیس مجلس ارتباطات فرعی بود در حال مصاحبه برای C-SPAN آن ارتباط برقرار سری در مورد اینکه چرا FCC را پهن باند, نقشه که تکیه بر حامل داده نشده واز ثابت شده است.

مرتبط با: آمریکا به روز رسانی پهنای باند استقرار تصویب طرح

او گفت که پس از دموکرات ها و جمهوری خواهان موافق نقشه ها خوب نیست FCC فقط می تواند پرتاب 20 میلیون دلار از پنجره به بیرون شروع به بیرون دادن بسیاری از فرصت های توسعه روستایی, صندوق (RDOF) پول یارانه.

FCC رئیس Ajit Pai استدلال می کند که تاخیر در کسانی که یارانه ها به معنای در نظر گرفتن دیگر برای بستن شکاف دیجیتال و اولیه 16 میلیارد دلار است که رفتن به مناطق شناسایی شده به عنوان unserved در حالی که این مسائل با نقشه ها در مورد عدم دریافت پول به unserved مناطق زیرا آنها به عنوان خدمت کرده است.

اما دویل گفت که ذهن ترا درهم میشکنند است که “با توجه به این تکنولوژی و توانایی های ما امروز” او نمی دانم چرا FCC نیست باید دقیق نقشه های” مستقیم “ارزش دلار است که در حال رشد بر روی درخت است.”

در بسته شدن مشق شب شکاف دویل متعهد است که هر COVID-19 بسته کمک که حرکت در خارج از خانه شامل پول برای مدارس و کتابخانه ها. او گفت: وجود دارد حمایت هر دو حزب برای تقویت آموزش از راه دور, اما این موضوع پایین می آید به دلار و چگونه به پرداخت هزینه برای آن است که معمولا در آن bipartisanship معافیت های پایین.

دموکرات ها می خواهند برای قرار دادن 9 میلیارد دلار نسبت به بسته شدن مشق شب فاصله است.

دویل ارتباط برقرار مصاحبه پخش در C-SPAN شنبه (11 جولای) در 6:30 p. m. و و در C-SPAN2 دوشنبه (13 ژوئیه) در ساعت 8 صبح و 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>