تشکر. Khanna: فناوری بزرگ نیاز دارد ‘به خوبی گردد’ مقررات


اما هشدار مصرف پتک به نوآوری

تشکر. Ro Khanna, (D-کالیفرنیا.) اشاره به برخی از چیزهای خوب بزرگ تکنولوژی در حال انجام است در میان سنگین انتقاد آینده از واشنگتن بیش از برخی از نه چندان خوب اما می گوید سیستم عامل آنلاین’ داستان یک “مجتمع روایت” و یکی است که شما به احتمال زیاد نیاز به فصل در قوانین و مقررات.

در یک مصاحبه برای C-SPAN آن ارتباط برقرار سری Khanna با اشاره به چیزهایی مانند زوم است که اتصال آمریکایی ها در طول همه گیر و همچنین با تکنولوژی بالا مردمی کار بر روی یک واکسن.

اما گفت: او گفت: وجود دارد به وضوح مسائل اخلاقی در مورد اینکه آیا سیستم عامل آنلاین پرداخت کارگران خط مقدم به اندازه کافی و یا به اندازه کافی برای مبارزه با تبعیض و سرکوب رای دهندگان.

مرتبط با: DOJ پیشنهاد ثانیه. 230 اصلاحات

پرسید که آیا او مورد علاقه ما مقررات فناوری بزرگ گفت: بله تا زمانی که آن را “به خوبی گردد.” بزرگ با تکنولوژی بازیکنان خود را به ویژه Facebook مارک زوکربرگ نیز گفت: ممکن است زمان برای چنین گردد قانون پس خناس است نه ضلالت به دور از ترکیبات خود در دره سیلیکون.

وی با اشاره به اینترنت منشور حقوق او با با اینترنت پیشگام Tim Berners-Lee که قوانین و مقررات برای حفاظت از حریم خصوصی فاستر رقابت پورت یک را داده است. او همچنین با اشاره regs که مطمئن شوید مستقل قرارداد می تواند دریافت یک دستمزد زندگی می کنند. به نام او که “خوب و معقول” قوانین و مقررات.

آنچه او می کند نه به نفع او گفت: “نظارتی “پتک” است که لطمه می زند و نوآوری و یا مصرف کنندگان ایجاد شغل.

کمیته قضایی مجلس در حال برگزاری جلسه جولای 27 در “سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار, بخش 6: بررسی تسلط آمازون, اپل, Facebook و حروف الفبا (Google)” که در آن مربوطه مدیر عامل جس بزوس, تیم کوک, مارک زوکربرگ سوندار پیچای در حال انتظار برای شهادت.

خناس است در این کمیته اما خواسته شد آنچه که او می خواهم به شنیدن از تکنولوژی execs.

خناس گفت که او به دنبال به مطمئن شوید که آنها در یک “ضد رقابتی پلت فرم امتیاز است.”

وزارت دادگستری در حال حاضر به دنبال به اینکه برخی از بزرگترین از تکنولوژی خریداری شده و راه خود را تا به انحصار و وام رقابت با خرید رقبای بالقوه قبل از اینکه آنها به اندازه کافی بزرگ را به دنبال ضد تراست بررسی است.

مرتبط با: قضایی مجلس سنا تصویب درآمد آن عمل

خناس گفت: شرکت ها باید قادر به استفاده از سیستم عامل خود را به سرکوب رقابت است. اما او گفت: گفتگو باید متنوع به جای مکالمه پتک به سادگی گفت: “اجازه شکستن اپل یا گوگل.

او گفت که او به نفع یک ظریف به روز رسانی قوانین ضد تراست به تسخیر بازار جدید است که می رود فراتر از صرفا مصرف کننده رفاه برای تاثیر بر مشاغل و جوامع و سرکوب رقابت است. او همچنین گفت: بزرگ ادغام باید دقیق تر به شدت. برای مثال او فکر نمی کنم در نگاه به گذشته است که Facebook/Instagram و Facebook/واتساپ ادغام باید تایید شده اند. او احساس وجود دارد باید بسیار بالاتر نوار برای تصویب رفتن به جلو.

او گفت: عدالت نیز باید به دنبال چه بزرگ سیستم عامل دسترسی به دیگران و یا اولویت بندی مطالب خود را و یا جستجو و مطمئن شوید که آنها انجام می دهند سابق و نه دومی.

او گفت: بزرگ با تکنولوژی بزرگتر شدن–آمازون و تمام مواد غذایی به عنوان مثال–مشکل ساز است. “من واقعا فکر می کنم این فن آوری شرکت ها باید خود را محدود به رشد آلی.”

Facebook در میان یک تبلیغ تحریم بیش از آن به طور کلی دست-رویکرد شخص ثالث گفتار در پلت فرم های خود را–آن است که محافظت از مسئولیت مدنی بیش از بسیاری از آن سخنرانی.

خناس گفت: Facebook باید به جای تنظیم یا “deamplify” سخنرانی که مانع از رای و یا منجر به خشونت و یا “ساخت آن را سخت تر برای دیگران به برابری بر روی این پلت فرم.”

Khanna اختلافات ادعای اینکه محافظه کار به گفتار است که deamplified یا سرکوب شده است. “من فکر نمی کنم که درست است در همه. Facebook و توییتر گرفته اند همه چیز را در سمت چپ و همچنین اگر آنها دریافتند که بیان شد اذیت و آزار و یا تحریک به خشونت و یا اگر آن را غیر قانونی.”

او گفت که او به دنبال ممنوعیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “او هنوز رئیس جمهور است.” “اما اگر او التهابی جیر باید آن را تقویت? هیچ.”

خناس گفت: او نه به نفع تنظیم سیستم عامل رسانه های اجتماعی و “پهنای باند شرکت” آب و برق به عنوان هر چند او به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد حامل مشترک regs در رسانه های اجتماعی شرکت ها به جای این موضوع از ISP ها و عنوان دوم در مقابل I. “من فکر می کنم که یک مرحله بیش از حد,” او گفت:. “من نمی خواهد اعتماد فرابورس به درک نوآوری که مورد نیاز است را به آی فون بعدی.”

مرتبط با: مجلس سنا به دامپزشک لبه ارائه دهنده مسئولیت لایحه

خناس گفت: او را باز به تغییرات از ثانیه. 230 قانون فراهم می کند که Facebook و دیگر سیستم عامل با مسئولیت مدنی ایمنی برای چه آنها متوسط و یا نمی محتوای شخص ثالث, اما دوباره او به دنبال پتک از انجام دور با آن. او گفت: او هنوز به دیدن 230 مربوط به قبض او می تواند پشتیبانی.

Khanna ارتباط برقرار قسمت پخش در C-SPAN شنبه, جولای 18,در 6:30 p. m. ET و جمعه, جولای 20, در, C-SPAN2 در ساعت 8 صبح و 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>