تشکر. Pallone صتمبس برای سرمایه گذاری پهنای باند


گفت: آن را به ایالات متحده به 100% پهنای باند پوشش

خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته Rep. فرانک Pallone (D-N. J.) در زمان به خانه طبقه سهشنبه به صحبت کردن عظیم در حال حرکت رو به جلو عمل زیرساخت لایحه از جمله آن 100 میلیارد دلار بودجه برای پهنای باند buildouts او گفت: نزدیک شکاف دیجیتال.

به 1.5 تریلیون دلار به علاوه لایحه اختصاص میلیاردها دلار برای حمایت مالی از پهنای باند رقابت-از جمله از شهرداری ارائه دهندگان–در “محروم” مناطق است که با توجه به حزب دموکرات می تواند به معنای که در آن خدمات است که در حال حاضر ارائه شده توسط خصوصی کنگره فقط در کوتاه فرفره سرعت.

“همه گیر شده کاملا نشان داد که نیاز به اطمینان حاصل شود خانواده ها در سراسر کشور دسترسی به اینترنت با سرعت بالا,” او گفت: همکاران با توجه به آماده اظهارات. “حرکت رو به جلو عمل می کنند فراهم می کند بیش از 100 میلیارد دلار به صندوق پهنای باند مربوط به برنامه های که ما را به 100 درصد پوشش اینترنت. این همچنین شامل بودجه اضافی برای تاسیسات برنامه کمک می کند که آمریکایی های کم درآمد خود را پرداخت اینترنتی قبوض.

“کودکان و نوجوانان در سراسر کشور نیاز به دسترسی به پهنای باند به شرکت در کلاس های آنلاین برای پاییز و به طور بالقوه بسیار طولانی است.”

در سنا طرف سهشنبه, Dr. Anthony Fauci و دیگران بودند که کبابی درست زمانی که و چگونه دانش آموزان خواهد بود خود تحصیل سقوط می آیند.

“این قانون فراهم می کند 5 میلیارد دلار برای تلفن همراه نقاط داغ و دستگاه های متصل به مطمئن شوید که دانش آموزان که اصلا دسترسی به این منابع در صفحه اصلی می توانید به طور موثر تعامل با آموزش از راه دور گفت:” Pallone. “ما همچنین اجازه $12 میلیارد به روز رسانی ما ضعیف 9-1-1 زیرساخت برای نسل بعدی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>