تشکر. ریک اساسی ساخته شده مطمئن مراسم کلاس partied در روت کریس سپس قلم لایحه

در ژوئن 2013 Holston کلاس مدرسه بالا از سال 1988 برگزار شد و در آن 25 سال مراسم در رستوران استیک روت کریس. این حزب در زمان ماه برای برنامه ریزی. تی شرت ساخته شده بودند. یک عکاس آزاد استخدام شد.

ریک اساسی بود در کمیته برنامه ریزی مسئول قرار دادن آن همه با هم. حزب همه حساب های دیدنی و جذاب بود.

پس از آن یک عضو از کلاس’ Facebook صفحه ربکا وایتهد ارسال شده از او تشکر و شامل یک ویژه فریاد به “ریکی برای تماس به نفع خود و در روت کریس!”

این حمایت باید اجرا شود.

هفت ماه بعد اساسی خدمت کرده بود برای صورتحسابها از رستوران در مجموع $9,845. این شرکت در زمان او به دادگاه و هانه دستمزد خود را, اما آن را هرگز پول خود را به عقب.

کالاهای اساسی که انتخاب شد به تنسی مقننه در سال 2016 و عضو خانه, سرمایه گذاری, راه & وسیله کمیته در Nashville, دارای سابقه ای طولانی از دست دادن پرونده های حقوقی ثبت شده توسط مردم در تلاش برای او را به پرداخت صورتحساب خود را.

ناکس اول اخبار گزارش شده در هفته گذشته است که کالاهای اساسی بود و اخراج از خانه او اجاره در ماه اکتبر و دستور به پرداخت $8,875 به صاحبان.

کالاهای اساسی, 49, گفت, Knox, اخبار, اخراج بخشی از یک نبرد قانونی آغاز شده است که بیش قارچ در خانه او با همسر و فرزندان خود را یکی از آنها دارای معلولیت.

بیشتر: دولت تشکر. ریک کالاهای اساسی’ کمپین هزینه های تحت بررسی شامل سفر به Gator کاسه

به طور جداگانه کالاهای اساسی’ کمپین صرف شده است تحت بررسی پس از قانونگذار ارائه گزارش مالی که ناشی از دولت برای ارسال دقیق ایمیل به مبارزات انتخاباتی خود پرسیدن سوال در مورد آیتم ها و درخواست ناکسویل دموکرات از گزارش.

اجاره در لوکارنو درایو

قبل از او زندگی می کردند در Holston دادگاه خانه محصولات اساسی و اجاره خانه در لوکارنو رانندگی از Lawrence “Larry” تامپسون جونیور, که, گفت, گفت:, Knox, اخبار روز دوشنبه او خوشحال است کالاهای اساسی دیگر در زندگی وجود دارد.

“او در زندگی وجود دارد یک زن و شوهر از سال وجود دارد و یک زن و شوهر از زمان که در آن او خواهد بود تقریبا یک ماه دیر و من نگه داشته و فشار او و نسبت به او واقعا متخلف” تامپسون گفت.

تامپسون گفت: او هرگز تهدید به اقدام قانونی در برابر کالاهای اساسی اما نزدیک آمد. استیپلز اجاره تامپسون از حدود سه سال, او گفت:.

“سال اول خود را در آنها بزرگ شدند و پس از آن همه چیز فقط شروع به سقوط از هم جدا. … برای یک سیاستمدار است که یک سابقه,” او گفت:.

دو بار در سال 2018 — در برابر مالی مبارزات انتخاباتی و قوانین اساسی به “کمک مالی” در مجموع $1,300 به Thompson. کسانی که کمک های مالی بودند پرداخت اجاره بها و داوطلبان مجاز به صرف مبارزات انتخاباتی دلار در شخصی اجاره.

دیگر پیوندها و صورتحسابها

در پاسخ به یک لیست از سوالات ارسالی شنبه توسط Knox, اخبار کالاهای اساسی گفت: یک سری از پیوندها در او قرار داده شده اتفاق افتاده است قبل از او در زمان ،

کسانی پیوندها عبارتند از:

  • شکایت توسط آرون برای $847.74 در عدم پرداخت حق عضویت در فوریه 2013. شرکت هانه دستمزد خود را. کت و شلوار بسته شد فوریه 2019.
  • شکایت اعتباری مرکزی, Inc. عدم پرداخت $1,086 در سال 2010. دستمزد خود را گرفتند هانه. کت و شلوار بسته بود در سال 2012.
  • شکایت جهانی شرکت مالی برای $4,092 در سال 2009. کت و شلوار بسته شد که در همان سال است.
  • شکایت توسط دانشگاه تنسی برای $3,616 برای defaulting در وام دانشجویی در سال 2002. کت و شلوار بسته شد که در همان سال است.

“من راضی همه این بدهی ها” کالاهای اساسی گفت. “واقعیت این است که من تجربه این مسائل مالی به من می دهد توانایی برای ارتباط با و مربوط به بسیاری از ترکیبات که او نیز تجربه کرده اند مشکلات مالی. همین دلیل است که من بسیار پرشور در مورد نیروی کار توسعه و پرداختن به مسائل کاری ضعیف و کسانی که دچار فقر شدید.

“من همچنان با مردم و برای مردم کار ایجاد فرصت برای رونق افراد و جوامع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید