پخش: رژیم صهیونیستی است. بیل لی دارای coronavirus آمادگی کنفرانس مطبوعاتی در ناکسویل

رژیم صهیونیستی. بیل لی ملاقات با رسانه ها در 12:30 p. m. ET جمعه در ناکسویل.

لی در روز پنج شنبه دستور داد Tennesseans به ماندن در خانه در حال رشد در میان نگرانی هایی است که ساکنان نمی شد غذای خود را زودتر تماس به انجام بخشی خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

لی تغییر رویکرد می آید تنها چند روز پس از صدور یک فرمان اجرایی که خواست Tennesseans به ماندن در خانه. دوره جدید گفت: پس از داده ها نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در سفر در روزهای اخیر با وجود بدتر شدن بیماری همه گیر.

فرماندار خود را امضا کرد آخرین فرمان اجرایی پنج شنبه با آن را بلافاصله پس از مصرف اثر. آن را از طریق حداقل مارس 14.

Knox County شهردار Glenn Jacobs گفت: بعد از ظهر پنجشنبه در این شهرستان را مطابق با رژیم صهیونیستی است. لایحه جدید لی “در خانه ماندن” فرمان اجرایی اما هشدار داد آن را استرس محدودیت های دموکراسی است.

“من این را تحسین فرماندار به طریق زیر با اعتقادات خود و انجام وظیفه خود برای محافظت از مردم از تنسی به گفته خود بهترین قضاوت” جاکوبز گفت: در Facebook ویدئو زندگی می کنند. “اما من نمی توانم تحسین هر دولت نظارت بر حرکات خود مردم و الزامی تقریبا همه چیز ما مجاز به انجام است.”

ضروری کسب و کار از جمله فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز, تجهیزات پزشکی و موسسات مالی مجاز به باز باقی می ماند.

معلوم نیست که آیا لی آخرین اقدام خواهد شد آشکارا تغییر Tennesseans’ زندگی روزمره با توجه به آخرین حکم می کند محدود کردن یک لیست طولانی از فعالیت های قابل قبول. فعالیت در فضای باز مانند گلف و تنیس و شنا و دیگر ورزش های تفریحی هنوز مجاز به عنوان طولانی به عنوان افراد نیست تجمع. وجود دارد هیچ محدودیتی در Tennesseans’ توانایی رانندگی در هر نقطه.

این Knox County Health Department گزارش 93 موارد مثبت COVID-19 از ساعت 11 صبح جمعه. تعداد از 85 روز پنج شنبه.

این شامل 50 بازیافت موارد است. چهارده از این موارد شامل بستری شدن در بیمارستان.

وزارت بهداشت نیز تایید Knox County اولین coronavirus مرگ مربوط به دوشنبه است. مقامات کاهش یافته است به انتشار هر گونه اطلاعات شناسایی بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>