پخش: Knox County Health Department COVID-19 روز رسانی

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد رمان coronavirus امروز در ساعت 12:30 p. m. ET.

Knox County شناسایی 246 COVID-19 مورد از دوشنبه به پایین دو مورد از یکشنبه.

سی و پنج مورد فعال هستند و 209 نفر بهبود یافته اند.

از 35 افرادی که در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه با توجه به این ویروس دو باقی می ماند در Knox County بیمارستان ها به عنوان این صبح است.

تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس باقی می ماند در پنج.

تعداد افراد ذکر شده در زیر فعال بهبود درگذشت و در بیمارستان بستری نیست برابر با تعداد شناسایی موارد به دلیل یک فرد می تواند شمارش را در بیش از یک دسته به عنوان آنها مبارزه بیماری مانند بودن در بیمارستان بستری و در حال بهبود است.

این Knox County Health Department نشان داد جمعه معیار آن است که با استفاده از برای اندازه گیری پیشرفت در COVID-19 در طول مرحله به مرحله بازگشایی. سلامت رسمی موسسه خیریه Menefee گفت: این شهرستان منتشر خواهد شد به روز رسانی به معیار های هفتگی و ممکن است تجدید نظر در معیارهای رفتن به جلو.

در حال حاضر این شهرستان با استفاده از معیارهای مختلفی برای تعیین اینکه آیا بازگشایی اقدام به عنوان برنامه ریزی شده و می تواند پیشرفت به مرحله بعدی از جمله تعداد موارد جدید شناسایی شده بیش از 14 روز که آیا وجود دارد پایدار و افزایش communitywide تست و آزمایش ظرفیت چقدر ظرفیت موجود در بخش بهداشت عمومی (از جمله تماس با ردیاب) و منطقه مراقبت از سلامت سیستم افزایش ظرفیت.

شهرستان ارزیابی اقدامات در مجموع Menefee گفت و انتظار مورد شمارش به صعود به عنوان بازگشایی همچنان ادامه دارد.

“برای عموم, برای بسیاری از افرادی که به دنبال در این, ما می خواهیم به شما قادر خواهید بود برای دیدن اگر همه چیز روند بالا یا پایین در هر کدام جهت ما به آنها نیاز به رفتن” Menefee گفت.. “پس از تست (برای مثال) نیاز به رفتن به قادر خواهید بود برای دیدن که ما چگونه در حال انجام در جامعه ما است.”

تنسی وزارت بهداشت یکشنبه اعلام کرد که coronavirus موارد در سراسر کشور رسیده بود حداقل 13,177 افزایش 516 موارد از شنبه.

از کسانی که آلوده 210 فوت کرده اند این گروه گفت: با یک مرگ در 24 ساعت گذشته.

گروه گزارش داد که 1,135 افراد بستری شده اند به دلیل ویروس و 5,814 مردم بهبود یافته اند. در آخرین روز 96 Tennesseans بهبود یافته اند.

در مجموع 204,607 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus ایالت یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>