پخش: Knox County Health Department به روز رسانی روزانه در COVID-19

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد جدید کروناویروس امروز در ساعت 4:30 بعد از ظهر

Knox County گزارش 146 موارد مثبت COVID-19 و بیشتر از مرگ و میر که از ساعت 11 صبح روز شنبه. تعداد از 126 در روز سه شنبه.

این شامل 77 بهبود موارد است. نوزده از این موارد در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول درمان خود را.

شده اند وجود دارد چهار COVID-19 مرگ و میر در Knox County, از شنبه. هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود در تازه ترین مرگ, گزارش روز شنبه.

این قربانیان شامل 93-سال 86-سال-پیر-زن و 63 سال. هر سه در نظر گرفته شد در معرض خطر ابتال به این ویروس یا به دلیل سن یا شرایط بهداشتی موجود گفت: دکتر مارتا Buchanan, مدیر Knox County Health Department.

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 4,138 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر سه شنبه از 3,802 در روز دوشنبه. حداقل 408 نفر بستری شده اند و 466 بهبود یافته اند تا کنون.

این “امن تر در خانه سفارش” که صادر شد برای Knox County, مارس 24 تمام شده است اما این شهرستان همچنان تحت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی.

بوکانان اضافه شده است که 60 درصد از این موارد در Knox County بهبود و الگوهای در اینجا در خط با روند ملی.

تنسی, مدارس تعطیل شد, برای بسیاری از ماه مارس و بسته خواهد شد برای تقریبا تمام آوریل به پایان بخشیدن به بقیه 2019-2020 سال تحصیلی.

تحت رژیم صهیونیستی است. بیل لی, توصیه, مدارس خواهد ماند بسته از طریق حداقل مارس 24. به دلیل طولانی بسته شدن هیئت دولت آموزش و پرورش را ملاقات روز پنج شنبه به رای در یک مجموعه ای از قوانین اضطراری برخورد با تمدید تعطیلی و آنچه در آن به معنی برای دانش آموزان و معلمان.

تغییرات پیشنهادی شامل کاهش فارغ التحصیلی الزامات و تغییرات برای دانشجو معلمان که نمی تواند خود پایان ترم در کلاس درس.

قوانین پس از تصویب خواهد بود موثر برای 180 روز اما برخی می تواند دائمی صورت لزوم. هیئت دولت دیدار خواهد کرد در 3 p. m. روز شنبه از طریق کنفرانس تلفنی برای رای دادن در قوانین اضطراری.

در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. بیل لی اجباری “در خانه ماندن” سفارش Knox County Parks and Recreation گروه اعلام کرد که پارک ها باز خواهد شد به صورت منفعل با استفاده از تنها تا اطلاع ثانوی.

اسکیت پارک, والیبال ساحلی, دادگاه های بسکتبال و توپ زمینه بسته شده است. خانه کوه که در آن شهرستان موفق و اجاره از دولت بسته است. استفاده از تمام پارک دستشویی بسته بود قبلا.

Greenways سگ پارک ها و زمین تنیس باز باقی خواهد ماند. شهرستان گلف—که در آن محدودیت ها در حال حاضر قرار داده شده در به اشتراک گذاشته تجهیزات و چرخ دستی—باز باقی خواهد ماند هر چند همه پرچم چوب و با چنگک جمع کردن حذف خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>