پخش: Knox County Health Department می دهد به روز رسانی در COVID-19 بعد از نهم مرگ گزارش شده

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد رمان coronavirus امروز در ساعت 12:30 p. m. ET.

Knox County شناسایی کرده و در مجموع 1,296 COVID-19 مورد از دوشنبه تا از 1,203 موارد جمعه.

فعال موارد در 495 تا از 425 یکشنبه.

مقامات بهداشت و درمان نیز اشاره کرد و گفت: وجود 30 احتمالی موارد coronavirus در حال پیگیری است.

از 1,296 موارد شناسایی شده در طول دوره بیماری همه گیر 792 ساکنان مردم یا 61.11% را بازیافت.

نود و دو نفر در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه با توجه به این ویروس است. بیست و ناکس ساکنان شهرستان در بیمارستان بستری شد با این ویروس دوشنبه.

تعداد مرگ و میر مربوط به COVID-19 گل رز به نه در روز دوشنبه.

تعداد افراد ذکر شده در زیر فعال بهبود درگذشت و در بیمارستان بستری نیست برابر با تعداد شناسایی موارد به دلیل یک فرد می تواند شمارش را در بیش از یک دسته به عنوان آنها مبارزه بیماری مانند بودن در بیمارستان بستری و در حال بهبود است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعطا اقتدار جمعه به شهرداران در سال 89 شهرستان در تنسی به موضوع خود ماسک صورت حکم به عنوان COVID-19 مورد افزایش سطح ایالت. این حرکت به دنبال یک رکورد روز بیش از روز رشد پس از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,822 موارد جدید.

شش شهرستان به صورت محلی اجرا ادارات بهداشت — سالیوان, Knox, Hamilton, Davidson, زن و شوهر, Shelby — در حال حاضر با اقتدار به موضوع ماسک حکم به عنوان مورد نیاز است.

“در حالی که ما پر جمعیت مناطق شهری همچنان به بالاترین COVID-19 مورد نرخ ما دولت های محلی ابراز نیاز به انعطاف پذیری بیشتری در پرداختن به افزایش موارد که شامل تنظیم قوی تر از انتظارات در اطراف ماسک” لی گفت: در انتشار اخبار. “این هدف رویکرد تضمین ما حفاظت از هر دو زندگی و معیشت و با خیال راحت نگه داشتن اقتصاد ما باز در تنسی است. ما را تشویق هر Tennessean در سراسر کشور به استفاده از صورت پوشش یا ماسک, مطمئن شوید که به لحاظ اجتماعی فاصله و دستهای.”

برای اولین بار در تنسی تاریخ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس درک جهان دادگاه در حال آماده کردن خود برای امتحان متهم با منصفه در پشت ماسک و دادگاه درب تا حد زیادی بسته است.

آن است بی خطر است ؟ آن است که قانون اساسی?

ناکسویل وکیل مدافع جاشوا Hedrick استدلال می کند آن است که نه.

“سیستم دادگاه و دادگاه هستند ذاتا خطرناک نوع تعامل از نظر امکان انتقال” Hedrick نوشت: در یک حرکت reviewed by ناکس اخبار. “این دادگاه نمی تواند نادیده بگیرد احتمال این که هیئت منصفه خواهد بود به احتمال زیاد به مجرم (متهم) که چهره خود را پوشش داده شده با ماسک صورت … گیر در مجاورت نزدیک با یک گروه از غریبه ها. آن را “احساس” ناامن است.”

تنسی دیوان عالی کشور تا کنون کاهش یافته است و برای بلند کردن آن به منظور اجازه می دهد منصفه به رزومه در دادگاه در سراسر کشور در روز دوشنبه و یا پیش نویس و اجرای یک سیاست چگونه کسانی که محاکمه می توانید با خیال راحت و قانون اساسی برگزار می شود در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر است که بدتر شدن اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>