پخش: Knox County Health Department روز رسانی در COVID-19

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد رمان coronavirus امروز در ساعت 12:30 p. m. ET.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 193 coronavirus موارد در Knox County, تا از 192 موارد در روز یکشنبه. وجود دارد 28 فعال موارد و 161 بازیافت.

از کسانی که 193 موارد 27 بستری شده اند در برخی از نقطه در بیماری خود را.

تعداد مرگ و میر باقی مانده در چهار.

این Knox County Health Department پنج شنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد ارائه رایگان COVID-19 تست به هر کس — حتی برای افرادی که هیچ نشانه.

از جمله از طریق درایو تست آغاز خواهد شد و دوشنبه در Knox County مهندسی و عمومی این نسخهها کار ساختمان 205 W. باکستر خيابان. بیماران گفته شده برای استفاده از ورای خیابان ورودی. تست برگزار خواهد شد از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

اگر شما نمی توانید به تست سایت تماس 865-215-5555 به صورت متناوب تست گزینه است.

قرار ملاقات ها مورد نیاز نیست.

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 7,070 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر یکشنبه تا از 6,762 در روز شنبه. حداقل 724 نفر بستری شده اند و 3,344 بهبود یافته اند تا کنون.

یکشنبه, تنسی وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 97,098 افراد آزمایش شده برای رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>