پخش: Knox County Health Department روزانه به روز رسانی در COVID-19

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد جدید کروناویروس امروز در ساعت 12:30 p. m.

این Knox County Health Department گزارش 57 موارد مثبت COVID-19 از ساعت 11 صبح دوشنبه. تعداد بالا از 41 روز یکشنبه.

این شامل 17 بازیافت موارد است. هشت نفر از این موارد در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول درمان خود را.

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 1,537 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر یکشنبه تا از 1,373 در روز شنبه.

هفت نفر کشته و 133 بستری هستند.

Knox County بسته است تمام حمام و سرویس بهداشتی و زمین های بازی در شهرستان پارک ها در پایان روز. پارک ها و greenways باز باقی خواهد ماند.

“در نهایت آن را به ما به عنوان افراد را مسئول تصمیم گیری” شهردار Glenn Jacobs گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک جامعه ما در حال رفتن را از طریق این و ما در حال رفتن به قوی تر در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد: دولت اولین مورد از COVID-19 رمان coronavirus در پنجشنبه 5 مارس. وزارت بهداشت برگه موارد به فرد شهرستان محل اقامت.

از بعد از ظهر یکشنبه CDC گفت: وجود حداقل بوده است 122,653 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

با وجود ناکس کشور به منظور تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری برخی از باز باقی می ماند — یک مبارز عمل می کنند که متخصصان پزشکی می گویند می تواند به طور قابل توجهی بیشتر coronavirus مرگ و میر.

که به ویژه درست است اگر رژیم صهیونیستی است. بیل لی نمی کشد ایالت اقدام به بستن غیر ضروری کسب و کار گفت: دکتر هارون Milstone های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در فرانکلین تنسی.

لی تصمیم گیری می تواند تفاوت بین 4000 و 40,000 coronavirus مرگ و میر در سراسر تنسی Milstone گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>