پخش: Knoxville, Knox County مقامات به روز رسانی در بازگشایی برنامه

Knox County Health Department مدیر مارتا بوچانان جلسه با Knox County شهردار Glenn Jacobs و Knoxville شهردار Indya Kincannon در ساعت 10 صبح امروز به ارائه به روز رسانی در شهرستان پاسخ در مبارزه با COVID-19.

Knox County تشخیص داده 214 COVID-19 مورد از یکشنبه تا از 209 روز شنبه با توجه به Knox County Health Department.

از 214 موارد 180 یا 84% را بازیافت.

شده اند وجود دارد چهار میر نسبت به ویروس. سی و یک نفر در بیمارستان بستری شده است از جمله پنج نفر باقی مانده در Knox County بیمارستان از شنبه.

رستوران ها در بسیاری از نقاط ایالت تنسی را مجاز به ارائه در فرد ناهار خوری شروع دوشنبه هر چند دولت درخواست موسسات به منظور محدود کردن صندلی به 50 درصد ظرفیت و کارگران پوشیدن دنده محافظ.

فروشگاه های خرده فروشی می تواند شروع بازگشایی در روز شنبه تحت مشابه اقدامات رژیم صهیونیستی است. Bill Lee هفته گذشته اعلام کرد.

تنسی بزرگترین شهرستان, هر چند جمله که در آن نشویل تنسی ناکسویل و واقع خواهد تنظیمات خود را بازگشایی جدول زمانی در رابطه با ادارات بهداشت محلی.

دولت دستورالعمل همچنین توصیه کارکنان در رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی تحت حرارت چک به محض ورود و یا قبل از گزارش به کار می کنند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در تنسی بود 9,667, یکشنبه, با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط تنسی وزارت بهداشت.

که تا یک پرش از 478 موارد جدید, بالاترین تعداد موارد جدید ثبت شده در یک روز تا کنون در دولت است. این افزایش 5.2% از روز شنبه بالغ.

افزایش علائم پنجمین روز متوالی که در آن روز بیش از روز رای افزایش بوده است بیش از 5% هر چند از آن می آید به عنوان تست افزایش یافته است در سراسر کشور از جمله در درایو تا تست سایت بیش از دو تعطیلات آخر هفته.

دولت تا به حال انجام شده 147,474 coronavirus آزمون, یکشنبه, 6,068 بیشتر از روز قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>