گزارش: Facebook هنوز مسائل مربوط به حقوق مدنی

مستقل حقوق مدنی حسابرسی شده به این نتیجه رسیدند Facebook تصمیم به حذف پست ها توسط رئیس جمهور تهمت نشان داد نامتعادل از نظر آزادی بیان در مقابل “مقدار بحرانی غیر از تبعیض است.”

Facebook حل و فصل حقوق مدنی, شکایت, لباس مربوط به آگهی های پلت فرم

Facebook منتشر شده است و فقط سوم از جمله حقوق مدنی حسابرسی به عنوان آن را به ارمغان می آورد به نزدیک مستقل بررسی چگونگی آن دسته از مطالب را در سایت خود. این گزارش نشان می دهد شده است وجود دارد اما پیشرفت آن نیز وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود.

مرتبط با: Facebook را بیان نفرت از سیاستمداران

در این گزارش است که صادر شده در زمانی که Facebook رو سنگین انتقاد خود را برای دست زدن به نفرت, سخنرانی سیاسی, سخنرانی و مطالب دیگر, و در حال تحریم تعدادی از تبلیغ و همچنین در لحظه ای که ملت در نظر گرفتن یک نگاه سیستماتیک تبعیض نژادی.

“در حالی که ممیزی برنامه ریزی شده بود و بیشتر از آن انجام شده قبل از حوادث اخیر انتشار آن نمی تواند آمده و مهم تر از زمان” گفت: Facebook COO Sheryl Sandberg.

مرتبط با: گروه می گویند Facebook حقوق مدنی حسابرسی نیاز خود را حسابرسی

در میان گزارش یافته که سندبرگ با اشاره به در یک وبلاگ بود که 1) Facebook نیاز به آوردن بیشتر حقوق مدنی تخصص در خانه برای اطلاع رسانی به سیاست های خود و محصول کار; 2) آن باید بیشتر به آدرس رای دهندگان سرکوب و تبعیض–این گزارش در بر داشت Facebook بود خواندن سیاست های خود را بر رای دهندگان سرکوب بیش از حد دقت زمانی که آن را در عمل رئیس جمهور تهمت اظهارات در مورد پست الکترونیکی-در آرا و تقلب; 3) که سیاست خود را به واقعیت بررسی سیاستمداران–به عنوان توییتر می کند و به عنوان حسابرسان می گویند Facebook باید انجام دهید به عنوان به خوبی-را بلندتر صدای قدرتمند است.

به گزارش خط پایین این است که Facebook به ایجاد “متنوع و فراگیر تر فرهنگ است که به نوبه خود به بهبود تصمیم گیری های ما را در مورد محصولات و سیاست.”

مرتبط با: FTC عوارض 5 میلیارد دلار Facebook خوب

دره سیلیکون عدم تنوع بوده است دیرینه انتقاد از حقوق مدنی قرار گرفتند.

سندبرگ گفت: Facebook شنیده انتقاد است و پرداختن به آن است. که شامل آوردن بیشتر از آن حقوق مدنی تخصص در خانه منع تهدید که رای گیری خواهد شد و می تواند عواقب اجرای قانون و ممنوعیت تبلیغات است که “تفرقه و شامل ترس از اظهارات.”

مرتبط با: Facebook چکش بیش تعصب حسابرسی

Facebook نیز متعهد به اضافه 30 درصد بیشتر از افراد سیاه و سفید به رهبری و 100 میلیون دلار سرمایه گذاری در سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>