گزارش: FCC به آمار چهار بزرگ حامل با جریمه

FCC در حال آماده سازی خوب برای همه عمده حامل های بی سیم–AT&T, ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل–صدها میلیون دلار برای به اشتراک گذاری محل مشتری داده بدون اجازه آنها با توجه به وال استریت ژورنال.

یک منبع آشنا با این اعلامیه آشکار مسئولیت (خودکار) گفت: در مطبوعات زمان آنها تا به حال منتشر شده است, اما نه همه کمیسیون رای داده بودند آنها. آنها اعلام خواهد شد جمعه (Feb. 28) اگر چه آنها در دستور کار برای FCC را ملاقات عمومی که در آن اجرای اقدامات اغلب رای دادند و در پایان رسیدگی است.

یک سخنگوی FCC رئیس Ajit Pai گفت: این کمیسیون اظهار نظر نمی کنم و در اجرای اقدامات تا زمانی که آنها به تصویب رسید و اعلام کرد اما FCC رئیس Ajit Pai در حال حاضر نشان داد در ماه گذشته است که یک یا بیشتر از کسانی که حامل خواهد بود هدف از اجرای عمل پس از بررسی توسط FCC را اجرای اداره که مشخص است که با یک “یا بیشتر” از حامل آن بود تحقیق برای افشای اطلاعات در زمان واقعی محل را شکست قانون است.

در آن زمان CTIA: انجمن بی سیم گفت: “بی سیم شرکت متعهد به حفاظت از حریم خصوصی مصرف کنندگان و محل به اشتراک گذاری داده ها تنها با رضایت مشتری. بعد از شنیدن اتهامات سوء استفاده از اطلاعات حامل به سرعت مورد بررسی به حالت تعلیق در دسترسی به داده ها و پس از آن خاتمه داده شود با آن برنامه ها.”

مرتبط با: حامل می گویند که قطع روابط با داده های مکان Aggregators

FCC شده است بررسی حامل اتهام فروش/های جغرافیایی اطلاعات محل با شخص ثالث داده های جمع آوری کننده اطلاعات است که بنا به گزارش ها ساخته شده راه خود را به شکارچیان فضل و دیگران اطلاعات خود را در فیلم نمی توانید انتخاب کردن از دلیل آن است که برای فراهم کردن زمینه خدمات.

Pai نشانه های او خواهد بود گردش یک یا چند خودکار برای جریمه (در اصل خوب) مرتبط با خود را پیدا کردن.

باز فن آوری موسسه در واکنش به این خبر اشاره کرد که آن را به حال پیوست با مطبوعات آزاد و مرکز حفظ حریم خصوصی و فناوری در جورج تاون قانون شکایت با FCC خواستار رسیدگی به موضوع حمل و افشای داده های مکان.

“در حالی که FCC را عمل خوش است آن است که بسیار دیر شده است” گفت: OTI سیاست مدیر شارون برادفورد فرانکلین. “اعتماد مصرف کنندگان بی سیم ارائه دهندگان خدمات خود را به جمع آوری اطلاعات محل برای تنها هدف از ارائه های بی سیم خدمات ارتباطات همه ما تکیه می کنند هر روز. این محل اطلاعات بسیار حساس و آشکار از الگوهای زندگی روزمره که دیوان عالی کشور مورد نیاز است اجرای قانون به حکم قبل از جمع آوری این داده ها. در ضمن حامل های بی سیم به فروش می رسد این اطلاعات حساس بدون رضایت مشتریان خود در نقض مستقیم از ارتباطات قانون و قوانین FCC.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>