حوادث سفید supremacist تبلیغات توزیع در سراسر کشور بیش از دو برابر شده بین سال 2018 و در سال گذشته ساخت 2019 دومین سال متوالی است که گردش تبلیغات مواد بیش از دو برابر شده.

این حوادث شامل 103 حوادث در ایالت تنسی پس از آغاز تا سال 2018 با توجه به ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در گزارش منتشر شده در روز شنبه.

گزارش لیست 2,713 در سراسر کشور موارد منتشر تبلیغات با supremacist گروه از جمله اعلامیه و پوستر و بنر در مقایسه با 1,214 موارد در سال 2018 است.

چاپ تبلیغات توزیع سفید supremacist سازمان شامل مواد است که به طور مستقیم گسترش پیام از تبعیض علیه یهودیان LGBTQ مردم و سایر جوامع اقلیت — اما همچنین موارد با تعصب پنهان با تمرکز بر gauzier pro-امریکا تصاویر, با توجه به گزارش.

وجود دارد برخی از مشخصات بالا حوادث در تنسی از جمله یک پلیس در ضربات پنالتی دو قتل و سفید supremacist تظاهرات در مونتگمری بل پارک ایالتی. اما اکثر حوادث بيشتر ظریف — توزیع آگهی, دار زدن بنر و ارسال پوستر ترویج “alt سمت راست” تقسيم شدند.

تنسی حوادث

یک گزارش حادثه در ایالت تنسی برگزار Jan. 1, 2018 در ناکسویل زمانی که اعضای این کوه دودی فراری وظیفه نیروی اسیر زندان عضو باند رونی لوکاس ویلسون. ویلسون سفید supremacist شد و محکوم به زندان در سال 2019 برای کشیدن یک تفنگ ساچمهای و زخمی شدن یک ناکسویل افسر پلیس که کشیده او را بیش از حد سرعت.

در ممفیس, ADL گزارش هویت Evropa یک alt گروه راست توزیع آگهی در دانشگاه ممفیس است که به عنوان خوانده شده: “ریشه های اروپایی آمریکایی عظمت است.” آنها همچنین نوشته شده در برچسب های آرم گروه خود را.

در یک حادثه جداگانه در ممفیس, گزارش ادامه داد: چند نفر در ارتباط با سپر دیوار شبکه نشان داده در برابر حذف مؤتلفه بناهای تاریخی.

همچنین ذکر شده در میان تنسی حوادث است که در سال 2018 انطاکیه تیر اندازی که در آن تراویس Reinking گفته شد داخل یک وفل خانه کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر. اما ADL اشاره کرد که با وجود گزارش Reinking تا به حال ادعا می شود یک اصطلاح مستقل شهروند “تیراندازی به نظر می رسد شده اند به غیر ایدئولوژیک در طبیعت است.”

مؤتلفه بناهای تاریخی در ایالت تنسی: جایی که آنها هستند و زمانی که آنها ساخته شد

سفید supremacist تبلیغات در آمریکا

افزایش شدید ساخته شده 2019 دومین سال متوالی است که گردش تبلیغات مواد بیش از دو برابر در سراسر ایالات متحده و به دنبال یک پرش بیش از 180 درصد بین سال 2017 سال اول ADL دنبال توزیع مواد و 2018.

در حالی که سال گذشته شاهد موارد تبلیغاتی گردش در محیط های دانشگاهی نزدیک به دو شامل 433 دانشگاه جداگانه در تمام اما هفت کشور, محققان دریافتند که 90 درصد از دانشگاه ها تنها چیزی که دیدم یک یا دو دور از توزیع.

اورن سگال مدیر ADL مرکز در افراط گرایی با اشاره به برجستگی بیشتر ماهرانه مغرضانه و بلاغت در برخی از سفید supremacist مواد با تاکید بر “میهن پرستی” به عنوان یک نشانه آن است که این گروه در حال تلاش “را به نفرت خود را خوش طعم تر برای یک سال 2020 مخاطبان است.”

با تاکید بر زبان “در مورد توانمندسازی بدون برخی از آشکار نژادپرستی و نفرت” سگال گفت: سفید supremacists در حال به کارگیری “یک تاکتیک سعی کنید به چشم بر روی ایده های خود را در یک راه است که ارزان و به ارمغان می آورد که آن را به یک نسل جدید از افرادی که در حال یادگیری چگونه به حتی حس را از این پیام است.”

تبلیغات حوادث ردیابی برای ADL گزارش شامل 49 متحده رخ داده است و اغلب در 10 ایالت: کالیفرنیا تگزاس, New York, Massachusetts, New Jersey, اوهایو و ویرجینیا و کنتاکی واشنگتن و فلوریدا.

ضد افترا در لیگ مانیتورینگ آنلاین از تبلیغات توزیع مجزا از ردیابی خود را از سفید supremacist حوادث و حملات و ردیابی را شامل نمی شود undistributed مواد مانند نقاشی های دیواری, سگال توضیح داد.

Elana Schor با آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. رسیدن به ناتالی Neysa Alund در nalund@tennessean.com و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im