گزارش: بحث میزبان نشان می دهد’ محوری اجتماعی تصویری نتایج نظر رشد


تجزیه و تحلیل جدید از لوله آزمایشگاه نشان می دهد که چگونه مهم این نوع سرگرمی است برای اجتماعی تصویری

در یک ماده از هفته COVID-19 دارای طرح میتوانست صنایع در سراسر هیئت مدیره از جمله سرگرمی ها و شرکت های رسانه ای است که تا به حال به پایین studio productions. بسیاری از آنها در حال حاضر pivoting اجتماعی تصویری را به عنوان راهی برای ارتباط با مخاطبان و ارائه بسیار مورد نیاز فرار از طریق سرگرمی مطالب.

یک گزارش جدید از اجتماعی تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو شرکت لوله آزمایشگاه نشان می دهد که چگونه مخاطبان مصرف محتوای سرگرمی در حال تغییر است در طول بیماری همه گیر. آن را به بررسی چگونگی اثرگذارندهها به خصوص در اواخر شب میزبان در حال تکیه به تصویری برای نگه داشتن طرفداران خود را سرگرم. اما برخی از topline بینش از این گزارش:

Entertainment دسته حاکم عالی اجتماعی تصویری

وقتی که می آید به, اجتماعی, ویدئو, سرگرمی, دسته شماره 1 خالق ژانر در YouTube و Facebook برای هر دو نمایش و ارسال در سراسر سال گذشته است. اگر چه سرگرمی اثرگذارندهها ها بیشتر انجمن شرکت های رسانه ای را تشکیل می دهند کمی بزرگتر از نمایش.

مرتبط با: اواخر شب نشان می دهد با ‘WFH’ فرمت های

نه تنها ایالات متحده سازندگان حساب ترین نمایش محتوای سرگرمی در سراسر جهان (132 میلیارد دلار در سال گذشته) ایالات متحده سرگرمی مطالب جذب مخاطبان جهانی با 35% از نمایش خود را که از خارج از ایالات متحده

“تصویری دیجیتال را در رسیدن به هیچ حد و مرز” گفت: Rob Gabel مدیر عامل در لوله آزمایشگاه. “با جهان غرق در اضطراب و مردم از لحاظ فیزیکی از هم جدا و در حال حاضر — بیشتر از همیشه — تصویری سرگرمی یک کاتالیزور برای باندهای جهانی شهروندان با هم و ارائه بسیار مورد نیاز خوش بینی بی سابقه ای در طول این زمان.”

وقتی که می آید به سرگرمی مطالب انواع تلویزیون و فیلم دسته باعث می شود تا بزرگترین بخش از نمایش در یوتیوب (112 میلیارد دلار در سال گذشته). برای ویدیوهای آپلود شده بین 12 مارس و آوریل 3 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش و بسیاری از آمریکایی ها مجبور شدند به پناهگاه در خانه تلویزیون-مطالب مرتبط انباشته 564 میلیون انداز با نزدیک به نیمی (253 میلیون views) که از اواخر شب نشان می دهد بحث, led by The Late Show with Stephen Colbert and The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (A&E و بت آمریکایی نیز رتبه بالا).

اواخر شب میزبان دیدن انفجار در نمایش ها با “Stay-at-Home” را نشان می دهد

با تولید استودیو در حال حاضر بسته شده و در اواخر شب نشان می دهد تلویزیون میزبان هستند و مصرف اجتماعی تصویری به پل شکاف آورد و طرفداران مطالب جدید از خانه های خود را — و آن را به نظر می رسد به کار. صفحه اصلی نسخه از The Tonight Show Starring Jimmy Fallon دریافت به طور قابل توجهی بالاتر V7 views امتیاز (نمایش در هفت روز اول پس از یک تصویری منتشر شد) در چند هفته گذشته از این نمایش را در سال گذشته (1.2 میلیون در مقابل 517K). جیمی کیمل سری از قرنطینه “minilogue” ویدئوها بالاتر رسیده V7 انداز از خود نشان می دهد در طول سال گذشته (1.1 میلیون در مقابل 419K). و عملا میزبانی اواخر شب کنسرت شده است یک روش موفق, مهمترین, برای, James Corden, از دیر دیر نشان می دهد در هفته های اخیر (962K مقابل 599K).

“در طول این قرنطینه افراد به عنوان انسان و relatable مثل همیشه گفت:” Gabel. “چیزی وجود دارد سرگرم کننده در مورد دیدن مورد علاقه خود را میزبان پخش خود را از دامنه شخصی. این باعث می شود ما احساس یک نوع همبستگی چرا که حتی افراد مبتلا به قرنطینه و آنها هنوز هم انجام آنچه آنها می توانند به شادی را برای طرفداران در سراسر جهان است.”

چگونه زندگی می کنند جریان متناسب با تصویر

در حالی که مستقل اثرگذارندهها استفاده می شود برای تولید محتوای زندگی می کنند و در نتیجه رونق در این زمان شرکت های رسانه ای می توانید به این روند بیش از حد. سرگرمی اثرگذارندهها هنوز هم بیشتر مردم زندگی می کنند دیده بان اما شرکت های رسانه ای شده اند ابتلا در هفته پس از وقوع با 66 درصد رشد داشته است.

اما نیز وجود دارد یک فرصت برای شرکت های رسانه ای به شیر به محتوای غنی مخزن و repurpose بهترین خود را انجام محتوای همیشه سبز: 66 درصد از ایالات متحده, سرگرمی, مطالب تماشا از شروع شیوع محتوا است از سال 2019 یا مسن تر.

شما می توانید دانلود کامل سرگرمی گزارش از لوله آزمایشگاه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>