گزارش: دو سوم از شهرستانهای فاقد سرعت بالا دسترسی

تقریبا دو سوم (65%) از استان ها در آمریکا “تجربه” اینترنت در سرعت های زیر FCC را با سرعت بالا تعریف حداقل (25 Mbps downstream).

درصد است و حتی بالاتر–77 درصد–در مناطق روستایی آمریکا است.

که با توجه به یک گزارش جدید “درک درست دولت از اتصال در امریکا از انجمن ملی از شهرستانهای (نکو) در جامعه روستایی کمک و همکاری (RCAP) روستایی LISC (محلی طرح های پشتیبانی شرکت) انجمن ملی توسعه سازمان (NADO), مزرعه اعتباری و زمین O’Lakes, Inc.

این گروه می گویند که این تعداد کم می تواند به دلیل در بخشی به این واقعیت است که FCC ندارد اطلاعات خوبی که در آن پهنای باند است و نه چیزی FCC به اذعان.

این گزارش بر اساس FCC داده و همچنین به عنوان یک نرم افزار گروه توسعه TestIT که آنها می گویند “جمعیت منابع دنیای واقعی اتصال” می دهد و پهنای باند کاربران را دقیق بخوانید که در آن وجود دارد کم است و یا بدون اتصال. که بخشی از این گزارش که بر اساس بیش از 100 ، 000 آزمون در 78% از استان ها در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>