گزارش: Klobuchar خروج مسابقه


کمپین تبلیغات شد و هنوز هم در حال اجرا دوشنبه (2 مارس)

سناتور. Ctq (D-Minn.) برنامه ای برای پیوستن به South Bend شهردار پیت Buttigieg و سرمایه گذار و میلیاردر تام Steyer در خروج دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری قبل از سه شنبه (3 مارس) با توجه به مختلف رسانه های خبری از جمله سی ان ان.

اما او TV ads در حال هدیه ای است که نگه می دارد در دادن به رسانه ها. در یک شکست تجاری در سی ان ان خبر در Klobuchar خروج وجود دارد Klobuchar صحبت کردن در یک تبلیغ در مورد این نوع از رئیس جمهور او خواهد بود.

مرتبط با: Klobuchar پیشنهاد تهاجمی انتخابات ضد-تداخل عملیات

ایمیل تقاضاها از مبارزات انتخاباتی هنوز هم از ظهر به دنبال کمک به Klobuchar نامزدی, اما همچنین در مورد کمپین Buttigieg یکشنبه (1 مارس) حتی به عنوان او حذف شد ،

Klobuchar یک چهره آشنا به شرکت های رسانه ای. سناتور اخیرا لایحه حمایت که دوباره تنظیم کابل هزینه های حق رای دادن و یکی که ایجاد یک لایحه حفظ حریم خصوصی از حقوق. او شده است یک منتقد رسانه ها در تحکیم و حمایت از “حفاری یک بار” سیاست کارگردانی پهنای باند استقرار به طور هماهنگ با ساخت و ساز جاده و بهبود.

او همچنین وعده داد پهنای باند جهانی دسترسی میانی از یک Klobuchar ریاست جمهوری است.

نگاه برای Klobuchar به ادامه مشارکت خود در انتخابات مسائل حداقل در هل دادن برای او صادقانه تبلیغات عمل می کنند.

صادقانه تبلیغات عمل می کنند که پیشنهاد شد در پی آن 2016 دخالت و معرفی دو سال پیش در پشت سر هم با سن. مارک وارنر (D-Va.), رتبه بندی عضو کمیته اطلاعات را ایجاد آنلاین سیاسی, آگهی, فایل های عمومی (Facebook در حال حاضر به طور داوطلبانه ایجاد شده یکی از آن) و نوار خارجی اشخاص از آگهی خرید برای نفوذ در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>