گزارش از:-دونالد Subreddit توقیف

ق, حرکت یا کشش ناگهانی حرکت به edit pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار زیر Twitter, Facebook حرکت می کند

با توجه به گزارش های مختلف (و ق پست) ق کاهش یافته است آن The_Donald subreddit از مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران بیش از “بیان نفرت” و آزار و اذیت.

جالب اینجاست که رئیس جمهور در تماس بوده است در وب سایت به مسئولیت های بیشتر برای تعدیل محتوای خود را, اما هدف او شده است به کاهش در سانسور محافظه کار بیان.

آمازون Twitch نیز به طور موقت لگد رئیس جمهور را از پلت فرم به اتهام “نفرت انجام شده است.” Twitch ذکر دو متخلف ویدئوها که یکی از آنها برجسته فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن Tulsa, اوکلاهما, تجمع که در طی آن او توضیح داده مکزیکی اتباع به عنوان “بد hombres.”

“نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی. در راستای سیاست های رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان و محتوای متخلف حذف شده است” آمازون در بیانیه ای گفت.

این حرکت را دنبال کنید Facebook تصمیم به شروع به از بین بردن و یا برچسب زدن مطالب مربوط به انتخابات آینده یا که تحریک به خشونت که به نوبه خود به شرح زیر توییتر برچسب توییتهایی توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تحریک به خشونت و نه رله اطلاعات دقیق در مورد انتخابات است.

که درو قوی پوش بک از رئیس جمهور و دیده می شد که در بخش یک خار به منظور اجرایی به دنبال کمک کنگره و یا FCC و یا هر دو برای تنظیم محتوای رسانه های اجتماعی و تغییر یا از بین بردن وب سایت’ بخش 230 (قانون ارتباطات نجابت) مصونیت از مسئولیت مدنی بیش از چگونه آنها متوسط شخص ثالث مطالب ارسال شده در سایت های خود را. که اجازه می دهد تا آنها را به حذف بسیاری از مطالب و یا ترک آن را بدون ترس از شکایت کرد.

ق حق ممنوعیت جوامع اما از آن است که آخرین چاره به معنای واقعی کلمه در اجرای آن سیاست. به بیان نفرت: “جوامع و کاربران که تحریک خشونت یا این که ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری ممنوع خواهد شد,” آن را گفت.

“ق گرفته شده است یک گام بزرگ در جهت درست امروز با اجرای و واقعا اجرای خود را به روز قوی تر بیان نفرت سیاست” گفت: اشعه ماورای بنفش spokesperosn Bridget تاد. “با تعریف که به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر هویت گروه هستند و چه نوع زبان را نمی توان تحمل خود را در پلت فرم ق در حال ساخت بیشتر از یک تلاش بیش از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی را برای جلوگیری از مسمومیت در اینترنت. ما تحسین تصمیم خود را برای ایستادگی در برابر خشونت و نژاد پرستی و زن ستیزی و یهودستیزی و همجنسگرا ستیزی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>