دو نفر دستگیر شده اند در کارولینای شمالی پس از, پلیس یک خودرو تنسی دفتر تحقیقات بود به دنبال در مورد از دست رفته 15-ماه-پیر دختر با توجه به گزارش های متعدد.

ویلیام McCloud, 33 و آنجلا مای Boswell, 42, هر دو در بازداشت به ویلکس شهرستان کلانتر, با توجه به زندان رزرو سوابق. پلیس در جستجوی نقره ای BMW و افراد داخل آن در ارتباط با کهربا هشدار برای از دست رفته 15-ماه-پیر تنسی ،

گزارش ها می گویند مرد و زن پیدا شد اولی در شب جمعه. کودک, ساناز Boswell شرق تنسی گم شده پس از ماه دسامبر است.

Sullivan County Sheriff جف Cassidy روز جمعه گفت که آنها به دنبال اولی و مردم در آن به دلیل “ما فقط فکر می کنم که آنها برخی از اطلاعات اضافی که می تواند ما را به تماس و یا در نتیجه پیدا کردن این کودک است.”

از TBI صادر کهربا هشدار برای کودک در شب چهارشنبه به درخواست Sullivan County Sheriff ،

TBI گفت: در ابتدا که او تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه است که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود Dec. 10 یا 11 در مراقبت از یک بچه نگهدار.

کسیدی گفت: این پرونده کامل “اطلاعات متناقض و اشتباهات” و که برخی از مردم آنها را به حال مصاحبه ارائه اطلاعات غیر قابل اعتماد.

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند,” او گفت:.

ساناز مادر مگان “مگی” Boswell است که حضانت کودک است. پدرش اتان پری در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو کودک و پدر و مادر کسانی هستند که ازدواج نکرده اند درگیر در این تحقیقات کسیدی گفت.

مقامات خواسته برای کمک در محل مردم سفر در یک خاکستری 2007 BMW با تنسی صفحه 3M96W9.

کسیدی شخصا ارائه 1000 دلار پاداش برای هر کسی که جلو آمد با اطلاعاتی که منجر به کودک را ایمن گرداند. او خواسته دیگران به کمک بیش از حد “را به شیرین ساناز خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im