مظنونان حمله به دانشگاه فشار FCC DOJ به بعد از COVID-19 Roboscammers

دو حزبی رهبری از خانه ارتباطات فرعی است که با فشار دادن FCC به استفاده از قدرت کنگره به آن برای سرکوب غیر قانونی robocallers در سن COVID-19 scammers.

مرتبط با: FCC تصویب اجباری هم بزنید/متزلزل رژیم

در نامه ای به FCC رئیس Ajit Pai و دادستان کل ویلیام Barr, فرعی رئیس مایک دویل (D-Pa.) و رتبه بندی عضو Rep. باب Latta (R-اوهایو), ستایش, FCC, گام برای پیاده سازی پیش بینی شده عمل می کنند–FCC رای دادند و در هفته گذشته به دستور بزنید/شاکین پیش فرض caller ID رژیم دستور عمل–اما خواست آنها را به مطمئن شوید که اجرای شامل در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از ویروس جعلی آزمون و دیگر roboscams.

“پیش بینی شده عمل می دهد FCC و DOJ جدید و گسترش ابزار و مقامات برای مبارزه با غیر قانونی robocalls” آنها گفت.

آنها با اشاره به این که عمل هدایت رئیس FCC را اجرای دفتر–در این مورد رزماری هارولد–به ارائه هر گونه مدرکی اداره بدست می آوریم در willfull و تکرار robocall نقض “با قصد گول زدن باعث آسیب و یا اشتباه obatoin چیزی از ارزش به دادستان کل.”

آنها می گویند که همراه با افزایش به $10,000 در هر تماس خوب باید یک عامل بازدارنده قوی.

آنها خواست آنها را به “پس از” COVID-19 roboscammers “agressively.” آنها می خواهند بدانند که چه مراحل هر دو بار و Pai مصرف در این جهت توسط مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>