جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر: trump’s که خروج می تواند تداخل با واکسن توسعه

واشنگتن – یک جمهوری خواه مجلس سنا به شدت به انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را می تواند به خطر اندازد توسعه COVID-19 واکسن و مختل تلاش برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

“خروج آمریکا از عضویت می تواند, میان چیزهای دیگر, دخالت, با آزمایش های بالینی است که ضروری است برای توسعه واکسن که شهروندان ایالات متحده و همچنین دیگران در جهان نیاز به توضیح ، لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا در بیانیه ای گفت: شنبه پس از کاخ سفید به طور رسمی به اطلاع کنگره آن را آغاز کرده بود که روند خروج.

الکساندر همچنین گفت: خروج از سازمان می تواند آن را سخت تر برای ایالات متحده به همکاری با کشورهای دیگر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و بیماری های دیگر قبل از آنها آمار ایالات متحده

“اگر دولت توصیه های خاص برای اصلاحات که آن را باید کسانی که توصیه به کنگره و ما می توانیم با هم کار کنند برای ایجاد این اتفاق می افتد,” او گفت:.

الکساندر گفت که او موافق است که اشتباه شده در آن دست زدن به همه گیر اما زمان به بررسی عملکرد آن “است که پس از بحران پرداخته شده و نه در وسط آن.”

کاخ سفید رسما باعث خروج روند در روز سه شنبه اطلاع کنگره و سازمان ملل متحد است که ایالات متحده به پایان خواهد روابط خود با این سازمان است.

کاخ سفید گفت که خروج خواهد اثر را در جولای 6, 2021. رسمی اطلاع رسانی آمد و حتی به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به گرفتن جهان و عفونت سنبله در بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او را لعنتی که به عنوان یک ابزار از چین گفته رهبران آن موفق به مطبوعات چین برای شفافیت کامل درباره دامنه و شدت این رمان coronavirus.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: که شکست خورده “به انجام آن هسته اولیه ماموریت جلوگیری از همه گیر جهانی گسترش یافته است.”

Pompeo کاهش یافته است می گویند که آیا تهمت و دولت خواهد تعهدات خود پرداخت که حق عضویت از طریق این سال و یا به افشای چقدر ایالات متحده مدیون بین المللی سلامت بدن است.

“ما با کنگره با توجه به اختصاص بودجه. ما حق آن را دریافت:” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری. “اما رئیس جمهور ساخته شده است که بسیار روشن ما در حال رفتن به تعهد یک سازمان است که در طول تاریخ شده است بی کفایت و نه انجام آن تابع اساسی.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن رسما شروع به برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی به عنوان همه گیر خوشه

دموکرات و جهانی کارشناسان بهداشت و درمان را محکوم کرده اند تهمت تصمیم و گفت آن را به چین نفوذ بیشتری در که نه کمتر و صدمه آمریکایی است.

“این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع – آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی” نیوجرسی بهداشت ، باب منندز نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان توییتی شنبه پس از دریافت کاخ سفید اطلاع رسانی میشه.

جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در پاسخ گفتن که بلافاصله اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“آمریکایی ها امن تر زمانی که آمریکا درگیر در تقویت بهداشت جهانی. در روز اول من به عنوان رئیس جمهور من دوباره این @که و بازگرداندن رهبری ما در جهان مرحله” معاون سابق رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>