جمهوری خواه St. Louis County Councilmen می خواهید 7 پارک بازگشایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Three St. Louis County councilmen say seven parks can be reopened safely. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • سه St. Louis County councilmen می گویند هفت پارک می شد با خیال راحت.

سه St. Louis County councilmen می گویند این شهرستان باید بازگشایی هفت از آن پارک “در اولین تاریخ ممکن است.”

همه از شهرستان 71 پارک ها بسته شده اند پس مارس 3, پس از سفارش از شهرستان اجرایی سام, صفحه یک دموکرات که گفت که این مرحله لازم است به سرعت گسترش COVID-19.

شورای سه جمهوری خواه عضو تیم Fitch موبایل Trakas و علامت گذاری سخت تر — با ارسال نامه ای به صفحه در دوشنبه اصرار شهرستان اجرایی برای باز کردن برخی از شهرستان بزرگترین پارک.

“لذت بردن از این پارک را می توان مسئول انجام شود و شیوه ای امن” Trakas می گوید: در این نامه است.

سه نام برای بازگشایی, Jefferson, سربازخانه و همچنین Queeny St. Vincent Creve Coeur, Greensfelder Sioux گذشت و Tillis پارک — با محدودیت. در پیشنهاد خود آنها توصیه می کنیم اجازه می دهد گروه های ده و یا کمتر مردم به جمع آوری در حالی که نگه داشتن پارک پناهگاه ورزشی مناطق و زمین های بازی بسته شده است.

“ما تمرکز بر ایمنی و حفاظت از زندگی در حالی که بازگرداندن معقول دسترسی به St. Louis County parks در صورت مسئول برای رفاه ما ساکنان” سخت تر می گوید: در این نامه است.

نظم موجود است به آخرین تا زمانی که حداقل مارس 22. زمانی که برای اولین بار اعلام تعطیلی صفحه و پارک مدیر تیم Ott گفت: مردم تا به حال شلوغ به پارک ها و نادیده گرفتن های اجتماعی فاصله گرفته است.

“این به ما کمک خواهد کرد زندگی را نجات دهد. که اولویت ما” صفحه گفت: در مارس 2 انتشار اخبار. “من امیدوار بودم ما می تواند حفظ پارک باز است اما گسترش COVID-19 بیش از حد بزرگ است یک تهدید برای سلامت ساکنان ما.”

بیش از 1800 نفر در شهرستان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 50 فوت کرده اند با توجه به شهرستان آمار به روز شده این صبح است.

شهرستان سنت لوئیس بسته است, جاده ها در چند تا از آن محبوب ترین پارک برای تضعیف جمعیت است اما اجازه پارک به باز باقی می ماند در حال حاضر. شهرستان councilmen می گویند این شهرستان را تعطیل کرده اند تحت فشار قرار دادند و مردم را به سر به شهر و شهرداری و پارک ها و تمرکز بیشتر مردم در آن فضاهای.

فیچ می گوید: این شهرستان باید بازگشایی یک تعداد انگشت شماری از پارک های آن در حال حاضر و شروع به ساخت برنامه ای برای باز کردن تمام پارک ها در عرض یک ماه.

“ما به طور کلی هدف این است که برای دیدن تمام پارک های بازگشایی شده توسط اواسط ماه مه یا زودتر” او می گوید: در این نامه است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected].com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>