جمهوری خواهان فکر می کنم قوانین اعمال نمی به آنها

“افرادی که در برابر او به قانون است. افرادی که دوستان خود را و یا می توانید او کمک کند ؟ کریسمس مبارک.”

-Rachel Maddow

لیبرال ها باید برای جلوگیری از انجام تلاش است به نقطه ای از ریاکاری جمهوری خواهان در قدرت است. برای یکی از آنها بد هستند در آن شما می توانید هر زمان که کسی که فاحشه-خجالت زده Melania Trump به عنوان یک “انتقام” برای محافظه کاران, حمله میشل اوباما به شانه. بیشتر به آن دلیل است که جمهوری خواهان هستند نه منافقان در احساس آنها در حال رفتن در برابر اعتقادات خود. جمهوری خواهان بر این باورند که آنها قوانین مختلف از بقیه از ما.

منشاء محافظه کار فکر است که در اصل یک فکری راه که در آن برای حفظ این ایده از اشراف در برابر ظهور دموکراسی است. راه که محافظه کاران آمریکایی و اوباما در حال حاضر فکر می کنم در مورد جهان است و اساسا یکسان به سیستم های مشخص شده توسط ادموند برک در مدت کوتاهی پس از انقلاب فرانسه. برک و فکری خود را جانشینان مانند جیمز Fitzjames استفان و ایروینگ کریستول همیشه با استفاده از سرمایه داری به عنوان یک پایه برای پیر monarchal کلاس سلسله مراتب است. پول و پایبندی به این ایده است که ثروت وسیله انتقال حس ویژه بودن زنان است که فراتر از یک انسان و یک رای و یا کار تئوری ارزش حیاتی برای محافظه کار است. همه آنها به طور کلی هنوز هم این باور در مفهوم اساسی دموکراسی است اما نه در این ایده که همه صداها باید برابر باشد.

این مهم است به یاد داشته باشید در هنگام برخورد با محافظه کاران که بخش مهمی از فلسفه سیاسی, آیا آنها آگاه هستند از ریشه ها و متون که در این قاب یا نه این است که برخی از مردم به ارزش بیش از دیگران است. که چیزی است که ما به ارمغان می آورد به قوانین. خواهان کار بر روی این ایده است که بسیاری از چیزهایی که افراد دیگر قرار است به دنبال.

احتمالا هیچ چیز نشان می دهد این واضح تر که خود قرنطینه تشکر. مت Gaetz (R-FL) که علنا مسخره خطر conoravirus به نقطه با پوشیدن یک ماسک ضد گاز به عنوان یک شوخی قبل از او به طور ناگهانی در بر داشت خود را تحت قرنطینه زیر ممکن است قرار گرفتن در معرض. ممکن است خود را در معرض آمد و در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس یک محل پر به لبه با شبیه سیاستمداران محکوم نیاز به اقدام اضطراری در شکوفایی طاعون. روشن است از اقدامات خود که آن را به سادگی هرگز رخ داده است به Gaetz که چیزی شبیه به این را لمس او را به عنوان اگر او یک شخصیت جزئی در یک ادگار آلن پو داستان. دیگر افراد بیمار ،

قبل از وقوع تبدیل شد, اخبار روز, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود پر از نمونه هایی است که تمام شده است به طور کامل پشتیبانی شده توسط پایگاه خود را. هیلاری کلینتون صرف بسیاری از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مبارزه با این اتهام که یک ایمیل خصوصی و سرور او استفاده شد و نشان دهنده یک جرم فدرال. پس از هفت مقامات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله Jared Kushner, K. T. مک فارلند, Steve Bannon, استیون میلر و Reince Priebus باید انجام دقیق همان چیزی که با هیچ مشابه اعتراض از حزب جمهوری خواه جامعه که قبلا با وسواس خطرات و شر از عمل. آن را نمی کند چرا که آنها در حال منافقان است; چرا که آنها فکر می کنم کلینتون باید به دنبال تمام قوانین زمانی که آنها نمی.

با توجه به محافظه کاران تهمت بود به خوبی در حقوق خود را به درخواست یک دولت خارجی به بررسی یک رقیب سیاسی. او به خوبی در حقوق خود را به سرویس پرداخت نرخ های بالا به اقامت در هتل ها و استراحتگاه و همچنین تلاش برای وادار کردن مقامات عمومی که مایل به ملاقات با او در مقام توابع برای انجام همان. لیستی از قوانین خم شده و شکسته است بیش از حد طولانی برای چاپ. کسانی که همه چیز خوب کسب و کار در حال انجام توسط یک ادراک اپراتور. آنها تنها بد اگر لیبرالها و کثیف خود را دموکراتیک دستور کار قرار داده و به افراد بالاتر از خود را در ایستگاه آنها را انجام دهد.

هیچ یک از این چیزها حتی زمانی که آنها به سطح افزایش جنایت واقعی به نظر می رسد برای ایجاد یک دندانه در پایگاه حمایت از یک رئیس جمهور محافظه کار. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب باقی مانده است سازگار باشد, اگر بسیار کم از روز او ، لیبرال ها به دنبال یک حس شرم را از خواب بیدار سمت دیگر راهرو.

آنها نیاز به انجام این کار را متوقف. وجود دارد نه شرم. آنچه ما شاهد است که ریختن اسطوره که خواهان پیروی از قوانین. شما می توانید استدلال می کنند آن آغاز شده و روز مجلس سنا میچ مک کانل رهبر shirked قانون اساسی خود را موظف به رای باراک اوباما دیوان عدالت نامزدی. در مواجهه با یکی از مهمترین و مقدس قوانین در سیستم کنترل و توازن مک کانل با حمایت از حزب جمهوری خواه به سادگی آنها را نادیده گرفته. آن را نه چندان دور از آنجا به نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن احساس در توجیه نادیده گرفتن کنگره احضاریه و درخواست وزارت دادگستری برای رفتن نرم در دوستان خود را مانند راجر سنگ.

خواهان استفاده از قوانین و مقررات به عنوان سلاح در برابر بقیه از امریکا است. این قوانین برای حفظ دیگران در خط خود را نمی. کل ایدئولوژی بد است ایمان استدلال به معنای حفظ یک طبقه حاکم و آنها را در اختیار داشت آن را برای این منظور تا کنون از حزب جمهوری خواه مترادف با محافظه کار است. آنها را نمی شود محدود قوانین مگر اینکه مجبور به, اما آنها انتظار دارند دیگران به دنبال آنها دقیقا و یا مجازات. این هیچ حادثه که پلیس انحراف محافظه کار پس از قدرت خود را به تعیین که خواهد و نخواهد بود دستگیر و برای همین جنایات است.

پس قبول کنیم که دولتی بودن مسیر رو به جلو واضح تر خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>