در پاسخ به کاخ سفید تماس, فرهنگ و هنر, راه اندازی Telehealth Tech پورتال

مصرف کننده فن آوری ارتباط (CTA) و آمریکایی پزشکی از راه دور Association (AMA) پیوسته اند برای راه اندازی TechHealthDirectory.com یک دایرکتوری از دیجیتال فن آوری های بهداشتی.

این سایت فراهم می کند یک پایگاه داده از telehealth تکنولوژی است که پزشکان و بیماران می توانند جستجو برای دسترسی به دستگاه های پزشکی از راه دور نظارت بر خدمات, خدمات بهداشت روان, و بیشتر.

مربوط به: کاخ سفید مذاکرات Coronavirus با تکنولوژی غول

فرهنگ و هنر و عطا به نام سایت: “[ما] پاسخ به یک فوری دولت فدرال درخواست در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.”

مرتبط با: ITI راه اندازی راهنمای COVID-19 دیدگاه منابع

که درخواست از کاخ سفید را از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) و ایالات متحده افسر ارشد فناوری مایکل Kratsios که ماه گذشته خواسته شرکت های فن آوری به “ایجاد یک شناسایی منابع دیجیتال, محصولات بهداشتی, ابزار و خدمات برای کمک به صنعت مراقبت های بهداشتی…”

مربوط به: کاخ سفید-حمایت Ed Tech سایت راه اندازی

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت می شناسد قدرت از پزشکی از راه دور و دیجیتال سلامت راه حل های در نگهداری آمریکایی ها سالم و امن در طول این زمان بی سابقه, ساخت آن را یک اولویت برای گسترش دسترسی برای بیماران و پزشکان به طور یکسان” گفت: Kratsios از پورتال جدید. “ما از ملت ما رهبران فن آوری برای ادامه عمل به عنوان بخشی از این واقعا تمام-از-امریکا, پاسخ به همه گیر.”

مرتبط با: OSTP خواستار AI معدن COVID-19 پایگاه داده

“صنعت ما را بهبود می بخشد زندگی و استفاده از نوآوری برای کمک به در طول زمان بحران — و ما در حال حاضر رو به افزایش به چالش” گفت: فرهنگ و هنر جمهور Gary Shapiro. “این وب سایت کمک خواهد کرد که صنعت مراقبت های بهداشتی پیدا telehealth راه حل ها و آدرس شرایط پزشکی. صنعت ما افتخار است که داوطلب در زمان ما و تخصص به ارائه کمک در طول یک زمان بحرانی نیاز است. در حالی که بسیاری هنوز نامشخص است در مورد شیوع COVID-19 وجود دارد هرگز بیشتر نوآورانه راه حل های فن آوری در دسترس برای همه ما است.”

در جای دیگر کنگره اختصاص 300 میلیون دلار برای FCC telehealth برنامه های مراقبت در عمل COVID-19 بسته کمک و وزارت بهداشت و خدمات انسانی به عنوان گسترش مدیکر پوشش telehealth و waiving بالقوه HIPAA مجازات برای “حسن نیت استفاده از پزشکی از راه دور در طول اضطراری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>