رستوران اضافه کنید منظقه, عمومی, سکس با منوهای خاص برای شناور ماندن در طول coronavirus بحران

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

در میان یک صنعت بحران و رستوران ها و نانوایی ها و کافی شاپ در حال بررسی راه هایی برای تقویت کسب و کار خود را به عنوان coronavirus نگرانی و اجتماعی فاصله تلاش در حفظ و مصرف کنندگان در خانه.

آن زمان دوباره استراتژیسازی برای بسیاری از آنها به عنوان نگاه به ترویج جنبه های جدیدی از کسب و کار خود و یا ایجاد تغییرات باز بماند و حفظ کارکنان.

برخی از آنها را دوباره ارزیابی در یک ساعت-توسط-ساعت اساس که آیا به عنوان بسیاری از دیگر ناکسویل رستوران انجام داده اند در آخرین روز.

“من وحشت زده از (بسته شدن). من کاملا هستم” هالی Gourmets بازار صاحب هالی Hambright گفت. “اما ما فقط در حال رفتن به سخت کوش اپراتورها صرف پول کمی که ما احتمالا می تواند مراقبت از مردم ما و مراقبت از جامعه ما است.”

در اینجا برخی از آنچه انجام می دهند برای جذب مشتریان.

تاکید بر منظقه

روز جمعه الیزابت اسمیت احساس چیزی در هوا. توسط صبح روز دوشنبه صاحب Magpies نانوایی می دانستم که همه چیز متفاوت خواهد بود برای کسب و کار خود را برای آینده قابل پیش بینی.

به عنوان یک غذای آماده کسب و کار او کمتر از یک نبرد دشوار از ناهار خوردن در رستوران, او گفت:. او را به اجرا در منظقه وانت برای مشتریان است و با توجه به کاهش ساعت یا تنها عامل در شلوغ روز.

Coronavirus:در اینجا چگونه برای حمایت از کسب و کارهای محلی

بسته شدن: ناکسویل رستوران بسته شدن موقت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“من بیشتر تلاش برای کشف کردن مراقبت طولانی مدت برای کارکنان من,” او گفت: ناکس اخبار در روز دوشنبه. “اگر ما این کار باز بماند و حتی امروز ما نه به عنوان مشغول به عنوان نرمال و من می دانم که آن را ادامه خواهد داد به کم کردن سرعت به عنوان چیزهایی اتفاق می افتد. من فکر می کنم من فقط در تلاش برای کشف کردن که باز ماندن بهترین بسته است بهترین ؟ با هر دو گزینه چگونه می توانم هنوز هم پرداخت من مردم؟”

او در تلاش برای مثبت ماندن برای او 12 کارکنان فعال و نگه داشتن پخت.

شما رو به سعی: Magpies ملخ یکجور دوربین عکاسی

پخت و پز برای خانواده

Hambright دیده است کاهش در هر دو کسب و کار کیترینگ و در اتاق ناهار خوری ،

تیم او منتقل شده است به استفاده از تنها با استفاده از کاغذ منوها به جای پلاستیک پوشش داده شده است و ترویج خانواده-اندازه غذای آماده وعده های غذایی مانند لازانیا و سوپ و سالاد تازه و مک و پنیر. این نیم ماهی تابه ظروف خوراک 12-15 مردم و می تواند یخ زده.

او را دیدم غیر عادی سربازان ارتش در تحویل از طریق بارگذاری می خورد در روز دوشنبه.

Hambright گفت: آنها توصیه های زیر مجموعه توسط شهر ناکسویل از جمله تشویق takeout و تحویل محدود کردن صندلی به 50% و نگه داشتن مهمانان از هم جدا شده توسط شش فوت است.

“هیچ کس را دیدم این آمدن و بنابراین بسیاری از مردم گرفتار هستند بسیار کوتاه” او گفت:. “این یک مبارزه به می دانم که چه باید بکنید. بنابراین ما فقط به دنبال با حرفه ای ها به ما می گویند را انجام دهد.”

شما رو به سعی کنید: سبزی سر روبن ساخته شده با برگ کلم برگ, در خانه, روبن, سس سوئیس و پنیر و کلم ترش و اختیاری pastrami.

‘نوع’

الکسا Sponcia صاحب سخت ناکس پیتزا فروشی است reevaluating به عنوان تغییر وضعیت روز به روز. حدود 70 درصد از های اخیر کسب شده است takeout و او را تشویق کرد که مردم در حال گوش دادن به توصیه های از شهرستان.

او در تلاش برای فعال می شود و در حال حاضر در ارتباط با وام دهندگان در مورد چه خبر است.

سخت ناکس ترویج آن غذا بسته به عنوان یک راه خوب برای تغذیه یک دفتر و یا یک خانواده بزرگ است. 10-فرد بسته شامل پیتزا و سالاد و نوشیدنی و محصولات کاغذی و 13 دلار یک فرد است.

“من نمی دانم اگر هر یک از ما واقعا می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده,” او گفت:.

در نهایت او گفت: این تصمیم به نزدیک خواهد بود بر اساس ایمنی از تیم خود را. در حال حاضر او تا به حال به کاهش کارکنان و مشتریان می پرسد به بیمار.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم هر رستوران محلی” Sponcia گفت. “ما فقط تلاش برای نگه داشتن همه به خصوص تیم ما امن و سالم است.”

شما رو به سعی: این Bonecrusher ساخته شده با موتزارلا تازه پپرونی شیرین سوسیس ایتالیایی, تازه رزماری و فلفل قرمز خرد شده.

استراتژی های دیگر

در اینجا برخی از راه های دیگر کسب و کار در حال انتقال عملیات برای حفظ مشتریان.

نارنجی کلاه Brewing Co. است که بسته شدن آن اتاق مزه اما ارائه شده است انتخاب کنید تا growlers به رفتن در طول ساعات کار عادی. کامیون مواد غذایی را اجرا خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده.

گردو آشپزخانه با ارائه پاپ آپ فروشگاه مواد غذایی با منظقه وانت. موارد شامل استیک خشک سالمندان, دیگر, گوشت, پنیر, نان, سیب زمینی, پخت, مواد لازم, انواع توت ها, بلغور جو دوسر, سالاد مرغ و بیشتر.

گاه به گاه پاینت مرکز شهر ارائه شده است growlers مجرد و شش بسته به رفتن.

Northshore Brasserie است به حالت تعلیق در خانه ناهار خوری و گرفتن سفارشات از طریق تلفن برای وانت.

جکی رویایی خواهد بود takeout در آغاز تنها چهار شنبه. با توجه به Facebook, پست, آنها را تعطیل تا اطلاع ثانوی اگر آنها نمی تواند به اندازه کافی کسب و کار از طریق گرفتن است.

J. C. Holdway بسته است اتاق ناهار خوری اما ارائه خواهد شد منظقه وانت و مرکز شهر تحویل. آنها همچنین با اضافه کردن ناهار سرویس آغاز مارس 23 و ارائه خواهد شد خانواده-سبک وعده های غذایی که شامل یک پیش غذا غذای اصلی و دسر برای حداقل دو مهمان. وجود دارد یک منظقه خاص برای رفتن به منوی رستوران Facebook صفحه.

برنا McDermott یک خبرنگار کسب و کار پوشش مواد غذایی و خرده فروشی املاک تجاری و رشد. او را می توان در رسید [email protected] دنبال همراه با کار خود را در توییتر @_BrennaMcD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>