تداوم یک بار در نظر گرفته حیاتی به Tennessee football. UT موفقیت در اواخر 1990s شد نشان دهنده آن است.

در سال 1997 دانشگاه تهران موفق به کسب قهرمانی ثانیه. یک سال بعد از آن رفت و شکست نخورده و برنده مسابقات قهرمانی ملی.

بین این دو فصل وجود دارد تنها یک تغییر در فیلیپ Fulmer مربیگری کارکنان.

UT است که دیگر رقیب برای قهرمانی اما این پیشرفت تحت جرمی Pruitt که فقط خود را به اتمام فصل دوم. در عین حال گردش در کارکنان خود را زیر 2019 فصل به یاد شما کمتر موفق بار.

به یاد داشته باشید ساییدگی در مربی درک دولی کارکنان ورود خود را نهایی نجومی در سال 2012 ؟ به همین ترتیب مربی سابق بوچ جونز’ کارکنان اساسا همه جدید در طول 4-8 فاجعه 2017 که منجر به شلیک.

اخیر حجم معاملات در Pruitt کارکنان نبوده است که ، اما از آن شده است قابل توجه است.

برخی را به خروج و تغییر کارکنان به عنوان یک نشانه بد. دیگران را دریافت خواهد کرد آنها را به عنوان: “مربی Pruitt بهترین می داند.”

تفسیر من: Pruitt نیست قصد صرفا گرفتن بهتر است. هدف او این است که برنده مسابقات قهرمانی.

و بر اساس تجربه خود را با قهرمانی برنامه او معتقد است که شما رسیدن به آن از طریق امضای بهترین بازیکنان نه استخدام بهترین مربیان است.

به رزومه های جدید در حال اجرا پشت مربی جی گراهام ستاره سابق در حال اجرا در دانشگاه تهران نشان می دهد که او را کرایه و در هر دو جذب و مربیگری. اما Pruitt دیگر گزارش استخدام — یک زن و شوهر که نکرده اعلام شده است — منعکس کننده اولویت خود را برای استخدام.

شلتون Felton که گزارش را جایگزین کریس Rumph خارج linebackers مربی کمی مربیگری تجربه اما ظاهرا تاثیر عمیقی بر Pruitt به عنوان یک کنترل کیفیت مربی و یک جایگزین همکاران در هنگام حمله هماهنگ کننده تایسون Helton چپ Pruitt کارکنان برای تبدیل شدن به سر مربی در غرب کنتاکی.

جدید تنگ می رسد مربی جو Osovet که خدمت در خارج از میدان نقش دو فصل گذشته نیز انتظار می رود به یک استخدام به علاوه.

کمبود در زمینه مربیگری تجربه به ظاهر کمی در ارتباط به استخدام. برایان Niedermeyer خواهد کرد که حرکت از تنگ به پایان می رسد مربی به linebackers مربی در دانشگاه تهران شد, آلاباما, دستیار مدیر, استخدام, عملیات زمانی که Pruitt استخدام او در سال 2018 است. در 2019, 247Sports نام Niedermeyer ملی کارگزینی از سال است.

بدیهی است که هیچ مربی موفق به هر درجه در عمده-فوتبال کالج با کاهش اهمیت استخدام. و UT استخدام به خوبی تحت Pruitt که 2020 کلاس شماره 10 در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی.

اما Pruitt به چیزهای بزرگتر در ذهن است.

او دفاعی هماهنگ کننده ملی در قهرمانی تیم ها در دانشگاه ایالتی فلوریدا و آلاباما. آلاباما تجربه احتمالا تا به حال بیشترین تاثیر را. هرگز به ذهن چه بسیار نیک Saban است که به عنوان یک مربی. او بارها و بارها به امضا ردیف 1-رتبه بندی استخدام در کلاس در حالی که برنده پنج مسابقات قهرمانی ملی در آلاباما.

گرجستان تحت مربی کربی, هوشمند, سابق, آلاباما, دستیار در حال حاضر به چالش کشیدن آلاباما سالانه برای استخدام برتری. با توجه به موفقیت Pruitt تاکید بر جذب قابل درک است.

وجود دارد خطر در سربارگذاری کارکنان با استخدام. بازیکن توسعه بوده و عامل در تنسی پیشرفت تحت Pruitt. که عدم جونز و کارکنان خود را.

این آسان نیست برای ارزیابی دستیار مربیان است. برای عدم وجود یک بهتر است چوب اندازه گیری شما می تواند ارزیابی پیشرفت خود را در موقعیت های بازیکنان است. خروجی مربیان David Johnson (در حال اجرا پشت), Kevin Sherrer (داخل linebackers), Rumph (خارج linebackers) و تریسی Rocker (خط دفاعی) سزاوار نمرات بالا برای آن است.

Sherrer و Rumph چپ UT برای NFL مشاغل — یکی دیگر عهد خود را به مربیگری توانایی — در حالی که جانسون ساخته شده یک حرکت جانبی برای دوباره پیوستن به مربی مایک Norvell در حال حاضر سر مربی در دانشگاه ایالتی فلوریدا و کرنش در زمان یک گام به کارولینای جنوبی که فقط رفت 4-8.

برای حرکت سوپاپ ماشین کار بود به خصوص قابل توجه در تنسی است. جلو دفاعی قرار بود UT ترین خودنمایی کمبود. در پایان فصل آن را چیزی جز یک ضعف است.

شاید Pruitt را نونما کارکنان — با وجود افت در تجربه ثابت خواهد کرد که ماهر در مربیگری به استخدام. اگر آن را UT طرفداران نخواهد بود نگران عدم تداوم.

اما شما برنده مسابقات قهرمانی توسط excelling در هر دو جذب و بازیکن حال توسعه است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im