بررسی موشک زشت هفته: از پنت هاوس به Outhouse

فقط بیش از یک هفته پیش از آن نگاه مانند موشک می, شاید, شاید اسلاید به جایگاه دوم در جدول رده بندی کنفرانس غرب. آنها در رگه برنده با یک بازی در برابر افتضاح نیکز قبل از مواجهه با کلیپرز که فقط جلوتر از آنها در جدول رده بندی. یک مقدار زیادی می تواند تغییر در یک هفته.

پس از آن راکت ها باید کاهش یافته و چهار مستقیما از جمله سه به نیویورک و شارلوت و اورلاندو. در بین آنها کوبیده با کلیپرز. به جای صعود به یکی از نقاط بالا در آنها کاهش یافته به ششمین فقط یک بازی پیش از دالاس.

چه جهنم اتفاق افتاده است ؟

علاوه بر از دست رفته عکس…و بسیاری از آنها…این هفته بوده است که ترکیبی از برخی از عناصر بد تمام ترکیب را به صورت یک بدبختی مجموعه ای از بازی های.

دفاع از خود بوده است و بدون زرق و برق و به طور کلی خود را به طور کلی فشار وجود ندارد. این دو چیز دست در دست وقتی که می آید به حرکت راکت. زمانی که آنها برنده بودند swarming در دفاع از ایجاد گردش و تبدیل آن به نقاط. در گذشته چهار بازی آنها در نزدیکی پایین از لیگ دفاعی در رتبه.

اما دفاع نمی تواند کمک به آنها را زمانی که جرم نمی تواند نمره. برای چند هفته جیمز هاردن, تلاش کرده است, شدت. در گذشته چهار, او به طور متوسط 26 امتیاز (از فصل متوسط نزدیک به 35) و در 32 درصد تیراندازی و فقط 19 درصد از پشت سه نقطه خط. به عنوان یک تیم آنها در حال تیراندازی فقط 29 درصد از سه و 41 درصد از این زمینه است.

از همه مهمتر راکت اند بی حال در هر دو به پایان می رسد از زمین است. مربی Mike D’Antoni معتقد است اعتماد به نفس خود را متزلزل شده است و P. J. تاکر گفت: هر بازیکن نیاز به “در آینه نگاه کنید.”

هر آنچه که آنها انجام آنها بهتر از انجام آن سریع است. با 19 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم آنها بعید به دست برگشتی آشکار — آنها منجر هشتم پلیکان بیش از 10 بازی در رده بندی — اما آنها می تواند تمام راه را به هفتم. آنها راه آنها در حال بازی در حال حاضر آن را احتمالا نمی خواهد مهم نیست اگر آنها اول ، آن را تقریبا مانند تیم پیدا هفته گذشته که در لیگ که قرار بود برای لغو بقیه فصل قبل از coronavirus این هفته و زحمت نیست به هر کسی بگویید.

خوشبختانه پنج بعدی خود را شش برابر زیر .500 تیم است. مطمئن است که هیچوقت به آنها کمک کند در این هفته اما بهتر است از نیاز به سعی و راست کشتی در برابر بهترین در NBA. در این نقطه هیچ نشانه ای از زندگی خواهد بود. اگر آنها می خواهم به چند سه را که نمی خواهد صدمه دیده است یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>