نظرها: دعا Lipa یک آلفا برای ‘آینده’; Morrissey یک سگ

وجود دارد مقدار زیادی از کار استودیو مشهود در دعا Lipa جدید “آینده نوستالژی” اما یک چیز تولید نمی تواند تولید است که خارج از غرفه: مشکل در Lipa قریب به اتفاق ستاره با کیفیت.

24-ماه-پیر انگلیس خواننده خود اعلام آلفا در مد pop/dance آلبوم و حتی اگر وجود دارد برخی در استودیو آوازی شیرین به مخلوط اضافه او دودی صدا و قاطعانه تحویل نیست و به طور کامل ماشین ساخته شده. و برای همه آن براق ترتیبات و متواضع شعر “آینده نوستالژی” انجام فریبنده پیچیده هدف به سادگی منحرف و سرگرم.

Lipa برای تلفن های موبایل مانند نادر شاهزاده دست پرورده که در واقع می تواند آواز خواندن در دانه دانه R&B/synth-pop, عنوان آهنگ, درب بازکن, یک قاطعانه دلتنگ تعداد که segues به رقص بی انتها گونه های از پیش ضربه تک “همین حالا شروع کن.”

بعد او تصویب Olivia Newton-John “بیایید فیزیکی” احساسات “فیزیکی” (“عزیزم به خاطر در dancin’ like you ain’t got انتخاب”) و قرض ریف از سفید شهر “I Could Never Be Your Woman” (که به نوبه خود با اقتباس از یک سال 1932 آهنگ های Al Bowlly). به علاوه “در خواب خوب” برای تلفن های موبایل مانند یک expletive-سنبله 1970s تازگی آهنگ با rollicking, صفحه کلید فروتن خواننده و مسخره جلوه های صوتی.

حتی اگر دیگر آهنگ های مشابه آشنا تم ها و یادداشت “آینده نوستالژی” است تکان دهنده که آیا Lipa است که آواز خواندن به او “قند بو” در اهل تفریح و بازی “معلق,” دام در سعادتمند کر اعتیاد آور باشگاه ترانه “دچار توهم” و یا بسته بندی خودش در گرم باس و ظریف روح بافت “زیبا لطفا” است که در می یابد او التماس برای صمیمیت به او تسکین استرس.

همچنین قبل از رد “آینده نوستالژی” به عنوان پوچ کرک را در نظر بگیرید “پسران پسران” بسته شدن مسیر یک رشته-حمایت از بیانیه آهنگ که در آن Lipa اعتصاب پایین اجتماعی permissiveness از مردسالار درنده رفتار است. “وجود دارد هیچ چیز خنده دار در اینجا” او آواز می خواند و اضافه میکند: “بچه ها نیست همه حق است.”

دعا Lipa

“آینده نوستالژی”

امتیاز: 4 (از 5)

++++++++++

خلوص حلقه دام با وجود vaguendarkness

Purity Ring تنها حفاری عمیق تر به اخلال تم در “رحم” سومین آلبوم (و برای اولین بار در پنج سال) از الکترونیک اواز یا موسیقی دو نفری از کانادا.

مگان جیمز و Corin رادیک ساکن در یک ابری neverworld از نگران کننده تمرکز بر روی بدن و خون و نابودی و تغییر و تحول است. گم تم از درد و دگردیسی (و احتمالا مرگ) تسلط بر شعر است که هرگز واقعا در آمده برای فرود هستند و به احتمال زیاد نشان می دهد زندگی تایید تولد دوباره به عنوان آنها در حال نابودی. نیز وجود دارد که نشانه ای از نقش بازی و ارسال از, خواننده, جیمز, که در نهایت در غیر قابل نفوذ جهان در “رحم مادر است.”

در عین حال اگر چه بعید به نظر می رسد اکثر شنوندگان خواهد درک آنچه که به طور خاص در ذهن آنها یک ژنرال جان کلام آن را از احساسات به تنهایی (غم و اندوه از “صورتی رعد و برق” خشم “شدت”) و احتمالا درخواست برخی از اشعار خود زندگی می کند.

بدون در نظر گرفتن, الکترونیکی ترکیبی از “رحم” conjures معنوی هوا: “Rubyinsides” احساس می کند مانند تحقق قطع ارواح محور چرخش خواننده “من مانند شیطان” است که تقویت شده توسط موج دار باس و untethered “سالنامه” sprawls در sci-fi لرز.

و از طریق آن وجود دارد فوتی و فوری رقص ترتیبات مانند انرژی “Silkspun” و دریچه گاز کامل “Stardew” – و فریبنده دروس, آیا, آنها, اذیت کردن, از حباب “Femia” و یا حلقه از با طراوت سادگی بر روی “Peacefall” مانند کودکان, گروه کر در کلیسای جامع قریب به اتفاق از صدا.

این شرم آور است که جیمز به سادگی خاموش کردن مخاطب او را به عنوان او زیاده روی خودش در تمرین ذهنی اما حداقل خلوص حلقه شنیداری ارائه می دهد پاداش برای تنها بودن وجود دارد.

Purity Ring

“رحم”

امتیاز: 4 (از 5)

++++++++++

تولد کشتار نیازهای دلربایی

این غیر ممکن است به تصور درمان بدون رابرت اسمیت یا Siouxsie و Banshees بدون Siouxsie سو – صدای خود و تحویل مجزا اساس این صدا از گروهها.

تولد کشتار ندارد چنین تمایز با خواننده سرب Chibi نسبتا ناشناس خواننده است که گاهی اوقات از دست رفته در این جارو برق و سنگ زنی ریتم ترتیبات در این گروه جدید “الماس است.”

این نیست که Chibi بد خواننده: او در استخدام او بالا و تقریبا کودکانه صوتی به عنوان یک معصوم-ish مقابل به نيمه شوم صنعتی/گت ابزار دقیق.

مشکل این است که او generic.

اما مسلح با گریم شعر و عضلات آهنگ تولد کشتار perseveres.

کانادا گروه باز می شود “را وارد کنید” با آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک پر اب و تاب لوله ارگان قبل از آنها تغییر به دعوت رقص ساختار Chibi آواز در مورد “Escher راه پله در عالم اموات.” … او بعد آواز می خواند از “خون گرفتگی” در زرق و برق دار ریف و تنومند ازدحام “آسمان تبدیل خواهد شد.”

تولد کشتار نیز احضار شوم 1980s لبه برای “فلاش بک” و NIN با طعم تکنولوژی-سنگ ترش برای “آینه.” و برای او در بخشی Chibi بیشتر آویزان در آن وجود دارد با وجود محدودیت. علاوه بر آن حتی با این نسخهها کار برای او به صدا آسیب پذیر و اندازه گیری در propulsive رمانتیسیسم (مخلوط با سودا) از “آخرین خداحافظی” را به عنوان به خوبی به عنوان زمانی که او بافت از طریق, سینمایی, عنوان, آهنگ, نمادین آواز “ما الماس در تاریکی پنهان از جهان است.”

در عین حال اغلب وجود دارد یک احساس است که او را در آستانه مصرف شده توسط مذاب ابزار دقیق و هنگامی که او نتواند به افزایش از آهسته نزدیک “جهان موازی” آن را سخت به تعجب آنچه Siouxsie سو انجام داده اند.

تولد کشتار

“الماس”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

++++++++++

مخزن میله های صوتی نقشه

مخزن صنایع بزرگ تنظیم یک آهنگ به صورت “در حالی که شما صبر کنید” و سپس به ارعاب و تهدید از طریق تمام آهنگ ها در آزادی با تقریبا هیچ تنوع از نمونه.

R&B, General – با نام مستعار Durrell Babbs – ایجاد یک پایه از صفحه کلید برای هر آهنگ و سپس مجریان آنها را با خود سنگین روح. در نتیجه یک تن ثابت مناسب برای یک نوار پیانو است که در آن عملکرد پردازش کاملا چند احساسات خود را در مورد رابطه.

اما در نوار پیانو مد او تمایل به اقامت در خارج از راه خود مخاطبان: برای اولین بار آهنگ “شما هرگز نمی دانید” نرم و رام با تانک در نظر گرفتن نزدیک به محاوره به عنوان رویکرد او آواز می خواند “گفت: شما همه چیز ما دوستی به معنی به من” و سپس اعتراف هدف او این بود که بیشتر از دوستی است.

صوتی و خوی به سختی تغییرات بقیه راه: مخزن آوازی شور است که وجود دارد هر چند تا حد زیادی reined و پیانو دعوت کوسن nonabrasive بافت.

این شعر یک داستان متفاوت: تاپیک خودت سعادت در “شما” – “شما در حال شادی و سرگرم کننده برای من … هیچ جای دیگر من می خواهم و نه از با شما” – و کسل جذبه “اعتماد به نفس” است که غرق در شیفتگی به عنوان او می خواند: “من فقط می خواهم به جشن شما همه سال” قبل از اعلام معشوق است “تو باید بچه های من.”

تم تغییر عنوان “در حالی که شما صبر کنید” می پوشد ، مخزن بهانه شی از محبت خود را به صورت “آنها را بی ارزش دیدن شما استفاده می شود برای مقابله با” در “کامل است.” او همچنین به ارمغان می آورد در یک بیت بیشتر انرژی به مخلوط نشان دادن بی حوصلگی در تحویل خود را به عنوان او frets که ارتباط خود را در حال رفتن به راه اشتباه بر من “عاشقان” (که فرو می ریزد و به یک بستنی قیفی صحبت گذشت در پایان) و او حتی برای تلفن های موبایل نی نی تاکید بر نزدیک “Facetime” غرقه شدن در ناراضی حسرت زیرا او به اندازه کافی از شریک زندگی خود را.

این مشکل می تواند باشد که او را به اندازه کافی از خود را.

مخزن

“در حالی که شما صبر کنید”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

++++++++++

Morrissey است unchained و جذاب

Morrissey جدید “من یک سگ در یک زنجیره ای” همراه با شگفتی ها – از جمله یک صدای تازه لنگر در مشاغل تولید جو Chiccarelli و همچنین چشمک می زند مهرورزی از خواننده خود را.

بدیهی است که 60 سال Morrissey است که دور از 1980s اوج از وقت خود را به عنوان خواننده سرب برای Smiths, و او را, تغییر, خود, اصلی, طرفداران تغییر کرده و موسیقی تغییر کرده است. اما او نمی باید در counterculture پیشتاز به چیزی ارزشمند و “من یک سگ در یک زنجیره ای” به آن میدهند.

فشار در الکترونیکی شرشر از باز کردن برش “جیم جیم می افتد” یک علامت تعجب-نقطه شروع با یک بی تاب Morrissey آواز “اگر میخوای خودت را بکش و سپس به خاطر خدا فقط خودت را بکش.”

انرژی و اشاره از آلبوم نادر از وجود دارد, اما او جبران می کند. در “عشق در راه است از” Morrissey است که تکبر از جهان با جایزه شکارچیان و “عصب-گاز کشته کودکان” هر چند پس از grand شکستن ارزش یک فیلم باند او خود را میبیند حسرت به دانستن آنچه که عشق مثل. “هنگامی که من دیدم رودخانه پاک” نیز یک مطالعه در تضاد با ماتمزده اثر ویولن در برابر حفره دار شوم خشم گیتار برقی.

در ضمن Morrissey با قاطعیت محبت بر روی یک جفت از کاهش یک تئاتر “Knockabout جهان” که در آن او می خواند: “من می خواهم بوسه لب خود را خاموش هر روز” و شاخ-تزئین “عزیزم من آغوش بالش” که در آن یک گیج و منگ Morrissey آواز می خواند “چرا شما نمی توانید به من بدهید فیزیکی برخی از عشق؟”

جذابیت در تامین کوتاه مدت در جای دیگر این که آیا خود را یک نواخت است که یک بی دست و پا مقابل به تلما هوستون روح در بد درک “بابی آیا شما نمی فکر می کنم آنها می دانید ؟” و یا نزدیک به 8 دقیقه اتفاقی از “راز موسیقی” ثابت می شود بکشید. و مجلسی پاپ “حقیقت در مورد اموزش” یک مورخ چرخش در حال بیدار شد.

او به وضوح پرداختن به نسل Z. اما شنوندگان خواهد حداقل یک رضایت خندیدن از “من پرتاب روز انجام می شود” را به عنوان او آواز می خواند “زمان را برای شما ارسال فاکتور و شما پرداخت خود را با قدرت و پاهای خود را و چشم خود را و صدای خود را.”

Morrissey

“من یک سگ در یک زنجیره ای”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

++++++++++

لامبرت آهنگ له جدید

سال گذشته Adam Lambert منتشر شش-EP آهنگ “مخملی: سمت یک” یک تیزر برای آینده آلبوم جدید “مخملی.” آن را قابل توجه EP نمایشگاه رشد لمبرت از یک chameleonic آزمایش به طور کامل متوجه شدم هنرمند که در کنار چنین پیشینیان به عنوان فردی مرکوری Elton John and George Michael.

در حال حاضر آن را سخت به زمینه های جدید 13-آهنگ “مخمل” به عنوان چیزی غیر از ناامیدی. تنها با یک استثنا شش قبلا منتشر شد, آهنگ های برتر به هفت آنهایی که جدید است که کمبود شخصیت و نه فقط بسیار به یاد ماندنی است.

به مطمئن شوید که آن را به شنیدن 2019 آهنگ اندکی – از جمله پرقدرت چرخ “ابرقدرت” است که در می یابد لمبرت آمد و رفت در سراسر بافت دانه دار مانند uber-اعتماد به نفس ابرقهرمان stomping در شیشه ای. پس از آن وجود دارد anthemic “غریبه هستید” لمبرت رانده شده توسط شاخ او به عنوان در آغوش او گریز از مرکز (“غریبه هستید و آنها می خواهم به نگه داشتن شما قفل شده در تاریکی”) و چشم باز “Loverboy,” که در آن خواننده نفسانی است و معاشقه با تک همسری او به عنوان کمربند “اگر شما با من بازی من با آن انجام می شود.” همچنین وجودی mindbender الکترونیکی-اشباع “Overglow” و ساختاری جامد پیانو تصنیف “نزدیک به شما است.”

اما این جدید “مخملی” آهنگ گیج کننده – از پاره 1980s R&B عنوان مسیر ولرم “میای در داغ” به بی توجه كلاسيك-پاپ “Love Dont.”

شیک مگا تولید کننده نیل راجرز می دهد به اندازه کافی ادویه به “گل سرخ” برای بالا بردن آن بالای EP تنها clunker (یک “آماده اجرا” می شود که هرگز رفتن) اما در غیر این صورت آهنگ های جدید موفق به نمره و هنگامی که لمبرت intones یک ersatz Sam Smith به ناله و شکایت کردن “من فقط می خواهم به احساس چیزی” در مشکوک نزدیک, طرفداران خواهد می دانم آنچه که او بدان معنی است.

اما حداقل در این آهنگ اینجا هستید.

Adam Lambert

“مخمل”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

++++++++++

The Weeknd رشد می کند با وجود زمان

این ممکن است بهترین زمان برای شیرجه رفتن به Weeknd را مودی در نزدیکی-ساعت-طولانی “پس از ساعت” اما پس از آن شاید زیاده روی می تواند در خدمت به عنوان یک فرار به دیگران که در یک مودی اجتماعی فاصله funk.

بهنگام و یا ضعیف بهنگام “پس از ساعت” یک کاملا دستکاری شده فصل جدید در Weeknd را در آثار مفصل – سایه synths و سنگین شیار خواننده soulful voice پوست کندن و دور از بنیاد بنابراین او می تواند نفسانی غمگین و در خود pitying.

The Weeknd – با نام مستعار آبل Testaye – فقط تبدیل به 30 و به او بالغ او به نظر می رسد با تکیه کمتر بر دیگران (به غیر از یک busload از تولید کنندگان). مهمان خود را-هنرمند-رایگان سفر باز می شود با یک نمادین “دوباره تنهایی” صدای او یک پوشش بر روی ترسناک-فیلم cinematics در تنظیم. که بازکن segues به طور مشابه سینمایی “دیر” است که در می یابد Testaye شناور از طریق جو به عنوان او استخدام پایان بالاتر از محدوده خود.

“پس از ساعت” پرنیان نیست تغییر زیادی در نیمه اول آن در حال حرکت از اسپیسی عذرخواهی آهنگ “سخت ترین عشق” به الکترونیکی نوحه “ترس برای زندگی” و از “Snowchild را” مثل نور سوسو translucence به تیره جریان از آگاهی “فرار از LA.”

اما پس از آن تن شیفت به بیشتر قابل توجه و پرشور تک “بی عاطفه” قبل از انتقال دوباره به جنب و جوش رشته در دسترس اهل تفریح و بازی آهنگ های رقص. وجود یک نیرو بوسیله اسباب گردنده رانندگی “خیره کننده چراغ” ادویه ساکس در swaggering “در چشم” و یک زندگی تایید “خود را ذخیره کنید اشک” که در آن Testaye آواز می خواند: “من دیدم شما در یک اتاق شلوغ.”

در عین حال بخشی ترقی است که به عنوان کوتاه به عنوان یک نوشابه بالا با Testaye امین به سرما حماسه عنوان آهنگ که در نهایت ضربات به تاکید ریتم است که در نهایت خالی به نزدیک “تا زمانی که من خونریزی” است که در می یابد او را شناور در پیچهای تودرتوی فلج.

این هر دو نگران کننده و مواد مخدر به عنوان Weeknd های ایجاد شده در خود رمز و راز.

The Weeknd

“پس از ساعت”

رتبه 4 (از 5)

++++++++++

Horan ‘آب و هوا’ است که قابل پیش بینی روشن

Niall Horan همواره OK بر روی جدید “دل شکستگی و آب و هوا” او دانشجوی سال دوم آزادی است که باید خوب به اندازه کافی برای هر کسی که در حال حاضر دارای یک میل برای او.

و فقط یک یادآوری: او یک سابق یک جهت و خواننده وجود دارد مقدار زیادی از مردم با میل برای Horan.

بر خلاف دیگر یک جهت آلبوم, Horan نمی ولگرد دور از گروه, مدرن, پاپ صدا. ممکن است یک اشاره از کشور در “من هنوز در عشق با شما” سعادت “هنوز” و سنگین باس از “فرشته” باعث رضایت بخش, ریتمیک, پرنیان در گروه کر, اما او هرگز بیش از مجاور خط به دور از گذشته خود.

تنها خود را زیبا و پرگوشت croon در وز/ترد “خوب به دیدار تو” می ایستد و این آهنگ بود قبل از انتشار تک که قبلا منتشر نشده آهنگ های جدید روی “دل شکستگی آب و هوا” به نظر می رسد متاسفانه انتظار می رود.

Horan مرسوم است لاسی و وسواسی در “دل شکستگی و آب و هوا” به طور مداوم آواز خواندن در مورد روابط مهربان و مودب نظر. حتی زمانی که او را در مقابله با یک فریبکار روی شیشه “خم قوانین” او را مهار: “من نمی داره می گه که شما lyin’ اما تو ترکم’ از حقیقت است.”

در جای دیگر آشکار خطوط مانند “من قول می دهم که من شما را دوست دارم برای بقیه زندگی من” در بزرگ “سیاه و سفید” – در حال متعادل با کمی بیشتر فکر کردم زمانی که مبارزات او با اضطراب در غم و اندوه از رشته بوسید “عزیز صبر” می سازد مستقیم عبور نور از سنگ با طعم “بحث کوچک” و یا تسلیم به جذابیت عشق در هوای تازه و ارگانیک رقص برش “عبور از ذهن شما” که در آن او آواز می خواند “این خود نشان می دهد و من فقط نگاه’.”

با وجود سازگار فرمولی رویکرد “دل شکستگی آب و هوا” است که همیشه serviceably جاذب و تولید جامد است. و با توجه به دستورالعمل سابق خود bandmates spiraled کردن در Horan به سادگی به نظر می رسد مبتنی است.

برای بهتر یا بدتر.

Niall Horan

“دل شکستگی آب و هوا”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

++++++++++

مگان تو نریان نشان می دهد نرمی

مگان تو کیک گوشت گاو تغذیه در جنگ و این باعث می شود او قهرمان قوی است.

تگزاس خواننده رپ است با حروف بزرگ در مجادله و طبیعت برای خودش تبدیل به یک مهیب مجری و او parlays او گوش خراش خطوط (خیلی بحث رابطه جنسی, بسیاری از فحاشی) به یک نیروی طبیعت حتی زمانی که او فقط مهمانی سخت به عنوان او 2019 “دختر داغ تابستان” تنها با Nicki Minaj.

شاید در بخش سوخت توسط او طرح دعوی در دادگاه علیه او برچسب مگان تو کیک گوشت گاو بیرون می آید و حتی سخت تر بر روی جدید “Suga” عطف خشم خود را در ضعیف مردان, حسادت زنان, و هر کس دیگری که می توانید در راه خود را و آن را پرچین.

در عین حال او را یک یادداشت مجری. با وجود بی پایان او braggadocio و موضع گیری او را نشان می دهد چشمک می زند از قلب: “من از دست مامان من و مادر بزرگ من در همان ماه” او تف در “ain’t برابر” توضیح او تیتانیوم ستون فقرات قبل از او می رود به اعلام “من هنوز هم winnin”, حتی اگر شما لازم نیست به من تبریک می گویم.” (در واقع او پسر هالی, توماس, نام رپر های هالیوود و مادر بزرگ خود را ظرف یک ماه از یکدیگر از یک سال پیش.)

او خودش را “هود مونا لیزا” (“وحشی”), blusters از طریق دلیر الکترو از “غنی” با “من واقعی پول, رول, بدون شکم” و تکل پایین پرتاب شده “کاپیتان هوک” با “من یک دختر داغ, نمی, سعی کنید آن را در خانه.”

اما او با اعتماد به نفس با تکبر راه رفتن نیز تبدیل به بازیگوشی که آیا او و مهمان خواننده Kehlani ارائه خود را به عنوان drunk sex اشیاء در “آمار تلفن من” و یا او طول می کشد کمر در یک رابطه, در Timbaland-تولید “آنچه که من نیاز” که در آن او اذعان دارد که او را پیچیده و تشدید … اما به شدت اختصاص داده شده است.

به علاوه یک زن و شوهر از آهنگ های تولید شده توسط Neptunes روشن و خاموش شدن با بشریت: هیچ یک توجه داشته باشید از آسیب پذیری در تماس های گرفته شده-پایین “توقف بازی” که در آن او ئی رساند او متنفر و نيمه دعا “گریه در خودرو” آشکار است باز دل با ضعف عملکرد رپ “من نمی خواهم به صحبت کردن و من به سختی می خواهم به گوش دادن.”

مادر او افتخار خواهد بود.

مگان تو Stallion

“Suga”

امتیاز: 4 (از 5)

++++++++++

20 سال پس از ‘آب نبات,’ مور عمیق

“نقره فرود” مندی مور انتشار برای اولین بار در یک دهه نمی آیند بسیار اعتیاد به مواد مخدره و یا انتظار.

پس از همه مور راه اندازی حرفه ای او به عنوان یک پایه جایگزین برای بریتنی اسپیرز و کریستینا اگویلرا, زنگ در سال 2000 با ضربه “آب نبات” در هنگام مور شد فقط 15. او در ادامه به ارائه listenable قبل از فاب پاپ (با کم drama) تا زمانی که او در نهایت در تو رفتگی در دیوار در بازیگری (جمله فعلی نقش در ان بی سی “این است که ما”), ازدواج شده, Ryan Adams چپ و موسیقی پشت سر گذاشت.

اما 35 ساله مور بازگشت به موسیقی است که هدفمند حرکت می کند: او چیزی بگویم.

“نقره فرود” است و آنچه ممکن است انتظار می رود برای مور ظریف (گاهی اوقات بیش از حد-ظریف) ترتیبات شناور جایی بین Fleetwood Mac و Sheryl Crow با مور نگه داشتن او را محدود محدوده آواز در چک.

این همه خوش جذاب هر چند تا حد زیادی فراموشکار … تا زمانی که پیام خود را از طریق فیلتر.

“نقره فرود” است که بی سر و صدا گرفتار شک نارضایتی و تلخ و شیرین نوستالژی. مور 2016 طلاق از آدامز به وضوح رنگ برخی از مواد اما انتشار است عمیق تر درونگرا از آن است.

در “پانزده” برای مثال او به خاطر ترک مرکزی فلوریدا به عنوان یک نوجوان با امید و مهم موسیقی اما در نهایت سفر با یک گروه پسر و آواز “برای مردم در بازار است.” و در “Tryin’ من بهترین لس آنجلس” او را در ترافیک گیر کرده در هالیوود تاک خیابان آشتی شهرستان از رویاهای خود را با آن سختی ها. مور نیز کامل بر روی بحران هویت در “هنگامی که من به تماشای” او به عنوان شوهر او آرمانی خود دور و محو.

اما مور است و نه خود pitying و نه پشيمان و او در می یابد خوشبینی (به خصوص در عجیب و جالب لالایی “در صورتی که آنچه در آن طول می کشد”), و او عملی کشف خود آرامش در یک “فرد عادی” نوع راه است.

هنگامی که مور می خواند از ترس و نه شنیده بودن بر روی عنوان مسیر – که در آن “بخشی از من از دست رفته بخشی از من را در اینجا” — او باید آرامش است که میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها دلار از دیگران احساس به همان شیوه.

مندی مور

“نقره فرود”

امتیاز: 3-1/2 (از 5)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>