بررسی برای به راحتی پریشان: راه بازگشت

عنوان: راه بازگشت

توصیف این فیلم در یک عروسی… با کودکان نقل قول:

AL BUNDY: اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که من در خدمت کشور من: من بازی فوتبال دبیرستان. چهار touchdowns در یک بازی و در عین حال من نه معاف از دولت فدرال و مالیات. این است که چگونه با شما رفتار ما قهرمانان ؟

خلاصه داستان خلاصه داستان: شما نمی توانید به خانه دوباره, اما من حدس می زنم شما می توانید [مربی] وجود دارد.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به فیلم: 3 آقای مادرم از 5.

Reviews For The Easily Distracted: The Way Back

شعار: “هر از دست دادن یکی دیگر از مبارزه است.”

بهتر شعار: “اگر ما تعمیرشده روروک مخصوص بچه ها کوچک اما ترکیب Gene Hackman و دنیس هاپر شخصیت ها؟”

نه چندان مختصر طرح خلاصه داستان: جک کانینگهام (بن افلک) سابق کاتولیک دبیرستان بسکتبال ستاره داده شده است شانس خود را به شکستن روزمره الکلی چرخه زمانی که او یک کار پیشنهاد مربیگری تیم قدیمی خود را. او با اکراه می پذیرد و بعد از اوایل اشتباه شروع به قالب بی تجربه تیم ملی به چیزی نزدیک شدن به رقابت است. اما گذشته تراژدی خراب خود را پیروز گشت? او می تواند غلبه بر شیاطین ؟ شما تا بحال به تماشای هر یک از این فیلم ؟

“بحرانی” تجزیه و تحلیل: به انجمن های مختلف (بهتر) اما در حال ارائه با مربیگری موقعیت خود را کشیش سابق کلیسای کاتولیک معادل پیشنهاد شما نمی توانید رد ؟

مدیر Gavin o’connor کار کرده با افلک قبل از (حسابدار) اما فقط به عنوان موفقیت های زیادی با ورزش داستان های (جنگجو, معجزه) را به عنوان او با فرانک قلعه در طیف. و ترکیب الهام بخش با نقش این دقیقا چیزی است که افلک مورد نیاز برای جدا کردن خود از مشکل میراث DCEU است یک فرمول برد.

حتی پس از آنراه بازگشت zags هنگامی که ما انتظار آن را به صورت زیگزاگ و اگر شما از ترس این تریلر نشان می دهد که شما همه چیز را دوباره فکر می کنم. ما نیز در حال پرتاب به کانینگهام زندگی با هیچ یک از معمول backstory ترک ما را به تعجب آنچه آورده قهرمان ما برای این دولت متاسفم از صبح دوش آبجو و nips جین در کار ساخت و ساز.

اوکانر و فیلمنامه Brad Ingelsby براندازی این نوع از راه های دیگر. این یک اسپویلر بگویم که مربیگری — و برنده — به کانینگهام حس تازه ای از هدف نه فقط به اندازه کافی به طور کامل تمیز کردن عمل خود را. خود را (در ابتدا) ناگفته فاجعه خیلی عمیق برای که و عقب نگه داشتن در آشکار نگه می دارد توجه ما است.

آن هم ضرری ندارد که راه برگشت به سختی به یک بسکتبال فیلم. این تیم دبیرستان و تلاش خود را با ارائه یک آرامش پس زمینه برای آغاز مبارزات اما کمی جای تعجب واقعی بازی اکشن و چند سمت قوس مربوط به بازیکنان حل شده در نه ناگهانی مد.

در غیر این صورت همه انتظار ورزشی استعارههای در محل هستند: الهام بخش اواسط بازی, سخنرانی, Rob Simonsen را crescendoing نمره آخرین شات دوم. این, همراه با پدر, مسائل که اوکانر نان و کره شاغل هستند به اثر بزرگ است.

این نیز که در آن مصاحبه افلک به خرس می آید. کانینگهام تاریکی ساخته شده است, تند و تلخ تر توسط این بازیگر را در زندگی واقعی گلایه. و به همین دلیل این ممکن است به خوبی خود را بیشتر قابل توجه عملکرد به تاریخ. در 47, افلک در واقع تا سال عاشقانه پیشرو انسان بالقوه پیش از او (“بکی” افلک خواهد بود در حال حاضر بازیگران به عنوان یک مادر بزرگ) اما schlubby به سختی نگه داشتن آن با هم کانینگهام به نظر می رسد به تناسب او در این مرحله است.

ورزشی ژانر فیلم است شلوغ و در آن طول می کشد بسیاری برای شکستن به رفیع صفوف واقعا بزرگ است. راه برگشت نیست اما اوکانر مهارت در حملات برداشت ما و افلک خام احساسات اطمینان حاصل شود آن را هنوز هم سزاوار یک نقطه بر روی سکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>