ریک بارنز تماس کنتاکی “ترین underrated, جنبهی تیم در کشور در حال حاضر’

ریک بارنز است مربی خود را تنسی تیم برابر 26 مخالفان مختلف در این فصل است.

این جلد مربی معتقد است دو نفر از کسانی که 26 یک برش بالاتر از بقیه از تنسی مخالفان – و بقیه کالج بسکتبال.

“من فکر می کنم کنتاکی underrated ترین, جنبهی تیم در کشور در حال حاضر” بارنز گفت. “من فکر می کنم آنها را همراه با کانزاس هستند که دو تا از بهترین تیم ها در کشور است.”

تنسی (16-13, 8-8 SEC) چهره شماره 6 Wildcats (24-5, 14-2) در روز سه شنبه (9 p. m. ET, ESPN) در Rupp عرصه در نیم سالانه دو نشست.

این جلد از دست داد اولین بازی 77-64 در فوریه. 8 در ناکسویل. آنها همچنین از دست 74-68 در Jan. 25 در کانزاس است که شماره 1 تیم در این کشور برای دو هفته گذشته.

این Wildcats موفق به کسب هشت در یک ردیف و 12 از 13 بازی گذشته خود از جمله یک ثانیه-عنوان-عقد پیروزی در برابر Auburn در روز شنبه.

“من نمی دانم چرا (آنها دستکمگرفتهشده), من حدس می زنم. همه می رود به ضرر و زیان در ماه نوامبر” بارنز گفت.

کنتاکی رنج می برد خیره کننده 67-64 شکست در برابر Evansville on Nov. 12 در Rupp عرصه یکی از سه ضرر و زیان در 11 بازی. این Wildcats از دست داده اند و تنها دو بار پس از آن – یک 81-78 از دست دادن جان. 15 در کارولینای جنوبی در یک buzzer-ضرب و شتم Gamecocks شات و یک 75-66 از دست دادن Feb. 1 در آبرن.

این Wildcats ضرب و شتم ایالتی می سی سی پی سه روز بعد و سپس تنسی و به عقب نگاه کرد.

“هستند بسیاری از فوق العاده مربیان در لیگ ما” بارنز گفت. “هیچ کس تا به انجام یک کار بهتر از جان Calipari. … او همیشه برای تیم بهتر است و در این زمان از سال زمانی که آنها شروع به بازی خود را به بهترین بسکتبال.”

تنسی با تلاش اصلی سه نفر از کنتاکی سپاه پاسداران در اولین جلسه. اشتون Hagans, Tyrese Maxey و امانوئل Quickley همراه با 43 امتیاز.

Quickley به حال 15 در نیمه دوم. او به طور متوسط 19.1 امتیاز در هر بازی در ثانیه بازی.

“(کنتاکی) دو بازیکن است که شما باید به فکر می کنم امانوئل Quickley و نیک ریچاردز دو تا از بچه ها شما را به نگاه به عنوان بازیکن سال-نوع نامزدها” بارنز گفت.

بارنز ستایش کنتاکی از بالا به پایین پنج شنبه. او گفت: Wildcats بازی عالی دفاع که منجر به “کشنده” انتقال جرم. این backcourt بازی بهبود یافته است. ریچاردز در حال پخش است به خوبی به عنوان او منجر SEC در زمینه هدف این درصد و رتبه سوم در پرتاب ریباند در هر بازی.

او گفت که او نمی خواهد تماس کانزاس و کنتاکی بهترین دو تیم “اگر آنها نمی باید کل بسته است.”

تنسی بازی یکی از بازی های بهتر در ثانیه بازی روز شنبه در ضرب و شتم فلوریدا 63-58.

آن UT دوم کنفرانس پیروزی برابر یک تیم با یک رکورد برنده در ثانیه بازی. این جلد ضرب و شتم کارولینای جنوبی است که 9-7 در این کنفرانس در ژانویه. 11.

“ما قصد داریم به ادامه بهتر” بارنز گفت. “ما بچه ها آینده بازی مقابل فلوریدا باید احساس خوب اما دوباره (ما) که در جاده ها و مسلما بازی بهترین تیم در بسکتبال کالج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>