ریک بارنز تاسف با استفاده از تنسی نیمکت بیشتر. اما چقدر کوچک است او با استفاده از آن ؟

ریک بارنز ارائه شده از تنسی بسکتبال را postseason شانس شنبه.

“همه ما را ترک کرده اند این است که postseason” بارنز گفت. که تنها شانس ماست. آیا ما قادر به ضرب و شتم هر کسی در لیگ است ؟ ما هستند.”

تنسی را به اجرا از طریق SEC مسابقات برای رسیدن به مسابقات NCAA برای سومین مستقیم فصل بعد از آن 85-63 از دست دادن شماره 15 Auburn در روز شنبه. این جلد در حال شماره 8 دانه خواهد شد و در صورت No. 9-کشت آلاباما در روز پنج شنبه (1 p. m. ET SEC شبکه).

بارنز تاکید کرد و آن را “تلاش” از جلد به ایجاد یک اجرا از طریق کنفرانس مسابقات است.

این شروع می شود با تنسی نیمکت است که به آرامی استفاده می شود در گذشته پنج بازی.

“ما بسیاری از بچه ها که یکی از حسرت” بارنز گفت. “من آرزو می کنم من می خواهم کسانی که بچه های دیگر در این بازی بیشتر است.”

اعداد

تنسی هسته ای پنج اردن Bowden جان Fulkerson, جوزایا-Jordan James ایو پونز و سانتیاگو Vescovi بازی های برگزار شده است 77.8 درصد موجود در دقیقه 18 ثانیه بازی. جیمز از دست رفته چهار بازی با آسیب کشاله ران.

در پنج بازی پس از بازگشت جیمز اعداد را اریب بیشتر نسبت به استارت. پونز (93.5 درصد) و Bowden (93 درصد) در حال بازی سنگین ترین ساعت در حالی که Fulkerson در حال پخش است 82.3 درصد از زمان.

تنسی نیمکت بازی های برگزار شده است تنها 15.7 درصد از دسترس دقیقه — به طور متوسط به سختی 31 دقیقه از 200 امکان دقیقه در هر بازی در گذشته پنج گردش. پشتیبان پست دو Olivier Nkamhoua و Uros Plavsic بازی های برگزار شده است 8.8 درصد از دقیقه فرض کنید دو بزرگ صف. درو Pember بازی کرده است و در چهار بازی است و در تصادم پروتکل.

در نیمه دوم از این پنج بازی ها, شماره اسلاید و حتی بیشتر نسبت به استارت. تنسی نیمکت بازی های برگزار شده است تنها 10.9 درصد در دسترس دقیقه — به طور متوسط کمتر از 11 دقیقه از پتانسیل 100 در هر بازی.

در اینجا است که یک بازی-با-بازی نگاه در پنج بازی گذشته:

Feb. 22 در آبرن

به طور کلی: شروع بازی 74.1 درصد از دقیقه

نیمه دوم: شروع بازی های برگزار شده 82 درصد از دقیقه

متن: Fulkerson برداشت دوم خود را ناپاک با 17:06 به بازی در نیمه اول و نشسته تا نیمه دوم. Vescovi در ثابت ناپاک مشکل شد و روی نیمکت برای بیش از 20 دقیقه است.

با توجه به بازی های پشتیبان سپاه پاسداران Davonte Gaines و Jalen جانسون و ناپاک مشکل تنسی نیمکت خود را مهم ترین اقدام در پنج بازی گذشته با وجود UT باد 17-نقطه منجر شود.

Feb. 26 در آرکانزاس

به طور کلی: شروع بازی 80.5 درصد از دقیقه

نیمه دوم: شروع بازی 86.2 درصد از دقیقه

متن: Fulkerson دقیقه غوطه ور در برابر Razorbacks.

Gaines بود و بسیار موثر برای دومین مستقیم بازی کردم و بیشتر زمان بازی کردن نیمکت. تنسی ازمایش کرده اما آمد و در نیمه دوم پشت پونز به عنوان چهار استارت, بازی های برگزار شده حداقل 17 در نیمه دوم دقیقه است.

Feb. 29 برابر فلوریدا

به طور کلی: شروع بازی 93.8 درصد از دقیقه

نیمه دوم: شروع بازی 99.4 درصد از دقیقه

متن: نیمه دوم تکان دهنده بود به عنوان تنسی اجازه دهید 19-نقطه منجر لغزش به یک است.

بارنز سوار خود را شروع, طول, بازی, چهار غذای برای همه 20 دقیقه با وجود فلوریدا تبدیل کردن آن پرخاشگری و آینده. Plavsic تنها نیمکت بازیکن به دیدن اما او در دادگاه برای 34 ثانیه است.

3 مارس در کنتاکی

به طور کلی: شروع بازی 88.3 درصد از دقیقه

نیمه دوم: شروع بازی 95.2 درصد از دقیقه

متن: برای دومین مستقیم بازی تنسی با استفاده از تنها یک بازیکن نیمکت در نیمه دوم و بارنز نگه داشته و چهار استارت برای تمام 20 دقیقه به روی صحنه آمد و از 17 به نفع خود.

جانسون رو تنها در نیمه دوم نیمکت اجرا در محل Vescovi بود که hounded کنتاکی را اشتون Hagans بود و شب سختی. جانسون کلیدی در تنسی باز گشت.

جیمز تا به حال طولانی نشستن با توجه به نیمه اول ناپاک مشکل اما عالی بود در دوم. Nkamhoua بازی نمی کند و Plavsic برداشت دو سریع خطا را یک به یک مشکل شده است برای ایالتی آریزونا انتقال.

مارس 7 برابر Auburn

به طور کلی: استارت, بازی های برگزار شده 85 درصد از دقیقه

نیمه دوم: شروع بازی 82.7 درصد از دقیقه

متن: تنسی فوران چاه نفت در برابر از دست دادن Auburn تنها زمانی در گذشته پنج بازی شروع بازی کمتر در نیمه دوم از اول.

جیمز نه تنها در نیمه دوم دقیقه در یک اثر بعد از ظهر. جانسون دریافت تنها قابل توجه نیمکت با بازی 23 دقیقه — ترین های ذخیره در گذشته پنج بازی.

گاینس Nkamhoua و Plavsic بازی در فینال 90 ثانیه. بارنز ذکر UT نیمکت بازی نیست خیلی چون جلد پشت افتاد اوایل و تا به حال به مبارزه با عقب.

“من احساس می کنم که من باید بدست برخی از کسانی که بچه ها در آن وجود دارد چرا که زمانی که بچه ها نیست به کسانی که بچه های دیگر سزاوار یک شانس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>