ریک بارنز غمگین گردباد ویرانگر; جلد بیس بال برگزاری نفع بچه درمانگاه

ریک بارنز صحبت کردن با یک دوست در کوکویل پس از یک گردباد نورد از طریق میانه تنسی در اوایل صبح روز سه شنبه.

این جلد مربی پرسید که چه UT می تواند انجام دهد آن را به عنوان سر به SEC مسابقات هفته آینده در نشویل.

“او گفت:” من فکر می کنم در مورد آن, اما در عین حال بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ضرب و شتم Wildcats,’ ” بارنز گفت.

تنسی بود که با شکوه شماره 6 کنتاکی 81-73 سه شنبه شب در Rupp عرصه است.

“این بسیار غم انگیز چه اتفاقی افتاده است” بارنز گفت. “این یک بازی است, اما این است که در زندگی واقعی تراژدی. من فقط واقعا غم انگیز برای این افراد است. من فقط می دانم که ما باید برای نگه داشتن آنها را در نماز ما.”

تنسی بیس بال در حال حاضر دارای یک برنامه در محل به نفع کسانی که تحت تاثیر پس از حداقل یک گردباد پاره پاره در سراسر بنتون, Davidson, ویلسون و پوتنام شهرستانهای کشته شدن حداقل 25 نفر و مجروح شدن دهها نفر شد.

دانشگاه تهران میزبان رایگان بچه درمانگاه از 4:30-6 p. m. ET پنج شنبه در لیندزی نلسون ورزشگاه. کمک های مالی پذیرفته می شود به نفع مناطق آسیب دیده.

تنسی بازیکنان و مربیان را با ارائه آموزش و امضا برای کسانی که در حضور. کلینیک محدود است به بچه ها در کودکستان تا کلاس هشتم.

نیز وجود خواهد داشت شانس خود را برای برنده شدن در تنسی بیس بال دنده و بلیط. از شرکت کنندگان خواسته می شود به پارک در G16 گاراژ واقع در گوشه ای از داوطلب بلوار و پت سر Summitt خیابان.

طوفان نورد از طریق میانه تنسی در ساعات اولیه صبح سه شنبه. آن را آسیب دیده و یا تخریب خانه ها و کسب و کار و مدارس و کلیساها.

در میان کشته شدگان چندین کودکان در Putnam County, رنج می برد که بزرگترین تلفات انسانی. حداقل 18 نفر کشته و 88 زخمی شدند در یک 2-کشش مایل غرب کوکویل. یکی دیگر از 77 هنوز مفقود هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>