برای بزرگنمایی کلیک کنید David Clewell worked as Missouri poet laureate from 2010 to 2012. - COURTESY WEBSTER UNIVERSITY

  • حسن نیت ارائه میدهد وبستر دانشگاه
  • دیوید Clewell مشغول به کار به عنوان میسوری شاعر برنده جایزه از سال 2010 تا 2012.

دیوید Clewell میسوری دوم شاعر برجسته و دیرین وبستر استاد دانشگاه ادبیات در گذشت در شنبه 15 فوریه. این دانشگاه با انتشار بیانیه ای صبح روز یکشنبه تایید عبور خود را و جشن Clewell حرفه ای, ضربه به عنوان یک استاد دانشگاه و صدا به عنوان یک نویسنده و شاعر است.

“دیوید Clewell بود معشوق عضو دپارتمان زبان انگلیسی” دین وبستر کالج هنر و علوم آنتون Wallner گفت: در این دانشگاه بیانیه ای. “او نویسنده پرکاری بود و مورد احترام در زمینه شعر درآمد متعدد جوایز و شناسایی برای کار خود را. کمک های خود را به حرفه خود وبستر دانشگاه و دانشجویان ما ادامه خواهد داد به تاثیر ماندگار.”

به عنوان یک وبستر من هرگز تا به حال این فرصت را به یک کلاس با استاد Clewell اما بسیاری از دوستان من بود. بنابراین بسیاری از, در واقع, که من نمی شنوند از خود عبور از این دانشگاه بیانیه — من برای اولین بار آموخته اخبار از طریق رسانه های اجتماعی.

به عنوان من شنود گذاشته از طریق Instagram داستان در یکشنبه شب دیدم و عکس از استاد Clewell با پاراگراف توصیف آنچه او تدریس دانش آموزان و چگونه او کمک کرده و آنها را با بیش از فقط نوشتن خود را. او در صحبت با آنها در مورد زندگی و معنای شعر است.

قبل از تصدی خود در وبستر Clewell به دست آورده مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ویسکانسین و یک استاد هنرهای زیبا در نوشتن از دانشگاه واشنگتن سنت لوئیس. در طول زندگی حرفه ای خود Clewell منتشر شده ده مجموعه شعر و بیش از 50 آثار در مجلات مختلف از جمله RFT.

این دانشگاه بیانیه ای را بازگو چگونه Clewell متولد, New Brunswick, New Jersey در سال 1955 و چگونه استاد در کلمات خود گفت که او متولد شد به عنوان یک هنرمند. او کشف یک عشق برای شعر خود را در سال اول دبیرستان که در آن او متعادل یک بار دوره کامل کار با تقریبا 40 ساعت در هفته بعد از مدرسه در یک کتابفروشی محلی. تأمل در این زمان در زندگی خود Clewell شرح داده شده خود را بعد از مدرسه به عنوان یک “موازی آموزش و پرورش” در ادبیات است.

Clewell شروع به کار در وبستر در سال 1985 و در عمل به عنوان میسوری شاعر برنده جایزه از سال 2010 تا 2012. در این بیانیه جزئیات دیگر افتخارات Clewell به دست آورده در طول عمر خود از جمله فلیکس Pollak جایزه شعر برای مجموعه خود را “در حال حاضر ما در حال گرفتن در جایی از” لاوان شعر جایزه از آکادمی شاعران آمریکایی و 1989 ملی شعر سری به “نعمت در لباس مبدل است.” در سال 2017 Clewell مفتخر به وبستر گرووز هنر کمیسیون عمر دستاورد در جایزه هنر.

وبستر رئيس دانشگاه جولیان Z. شوستر در مقایسه Clewell به آندره Voznesensky تماس Clewell کار نوآورانه و قادر به گرفتن توجه مخاطبان خود را چه در شخص و یا از طریق نوشتن خود را.

“دیوید بود نه یک شاعر او از شاعر!” شوستر گفت. “مانند آندره Voznesensky که شعر او تا حد زیادی قدردانی دیوید یکی از به اصطلاح ‘کودکان ’60,’ یک نسل از متفکران که طعم آزادی فکری در طول دوران جنگ سرد است. نوآورانه آیه هیجان زده خوانندگان و irked کسانی که برای آنها اومانیسم همبستگی و عشق فقط احساسات گیج کننده است. دیوید اشعار قابل توجه در استفاده از آنها مستقیم از زبان و تصاویر و پرشور اما فکری ظریف اخلاقی شور. کار خود را در چندین جلد از شعر در سبک نوشتن از هزاران نفر از دانش آموزان که از طریق تصویب خود را در کلاس درس و در خاطرات خود ده ها هزار نفر از طرفداران که احساس یک ارتباط شخصی خود را قدرتمند کلمات و آهنگ.

“به عنوان Voznesensky نوشت: ‘یک شاعر نمی تواند در بی اعتباری/او نیاز به هیچ جوایز هیچ مشاهیر/یک ستاره هیچ تنظیم هر/” نه سیاه و نه یک قاب طلایی/…/آنچه مهم است این است که موسیقی و شور/ نه شهرت و نه سوء استفاده به هر حال… ” خداحافظ دوست من.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im