Ritter ارتباطات چرخ دنده تا برای سریع تر پهنای باند با هارمونیک را CableOS راه حل


هارمونیک صنعت پیشرو, مجازی, دسترسی به فن آوری بهبود ظرفیت و کاهش پهنای باند و هزینه های تحویل

سن خوزه کالیفرنیا. — جولای 15, 2020 — هارمونیک (NASDAQ: HLIT) امروز اعلام کرد که ایالات متحده پهنای باند ارائه دهنده Ritter ارتباطات مستقر هارمونیک را صنعت پیشرو CableOS® مجازی, کابل دسترسی به راه حل و CableOS مرکزی سرویس تجزیه و تحلیل قدرت خود را با سرعت بالا به داده های صوتی و تصویری خدمات تحویل. هر سه خدمات به طور کامل همگرا در IP دامنه, صرفه جویی در Ritter ارتباطات هزینه های مربوط به فضای قدرت و خنک کننده است. هارمونیک را CableOS راه حل امکانات پشتیبانی برای DOCSIS 3.1 و تنها زمینه-ثابت مبتنی بر نرم افزار CMTS توانمندسازی Ritter ارتباطات برای ارائه خدمات استثنایی در حالی که کاهش opex.

“برای رقابتی ماندن ما نیاز به ارائه جهان کلاس سرعت پهن باند و گفت:” گرگ Sunderwood معاون ارشد رئیس جمهور از تکنولوژی در Ritter ارتباطات است. “ما به طور جدی به استقرار از راه دور PHY به شبکه ما برای افزایش ظرفیت شبکه کاهش headend مصرف برق و به طور قابل توجهی بهبود کیفیت شبکه و عملکرد. اضافه کردن هارمونیک را CableOS مرکزی خدمات به ما می دهد بینش به ظرفیت بالقوه مسائل و شبکه ناهنجاری های قبل از آنها رخ می دهد و برای اطمینان از بهترین خدمات ممکن است برای مشتریان ما است.”

هارمونیک را CableOS مجازی CMTS (vCMTS) راه حل انعطاف پذیر و مقیاس پذیر اجازه می دهد ارائه دهنده به ساخت یک پهنای باند معماری برای آینده است. Ritter ارتباطات است که با استفاده از هارمونیک را CableOS مرکزی همیشه متصل به ابر خدمات مدیریت برای تبدیل غنی در زمان واقعی داده های شبکه را با کیفیت بالاتر تجربه مصرف کننده. تست و پیاده سازی و استقرار CableOS حل شد صاف و سریع در نظر گرفتن تنها چند ماه از آغاز به پایان برساند.

“با CableOS راه حل ما در حال اثبات این است که اجرای ما نسل بعدی vCMTS ساده است و هزینه های اولیه و کاهش هزینه های جاری در مقایسه با سنتی CMTS اضافه می کند تا به صرفه جویی قابل توجهی برای مشتریان ما” گفت: گیل کاتز معاون ارشد کابل دسترسی به عملیات کسب و کار در هارمونیک. “Ritter ارتباطات می پیوندد تعداد فزاینده ای از هارمونیک مشتریان استقرار CableOS مرکزی خدمات نشان دادن قدرت نسل بعدی تجزیه و تحلیل ترافیک برای بهینه سازی شبکه تشخیص و ظرفیت برنامه ریزی است.”

اطلاعات بیشتر در مورد هارمونیک و شرکت راه حل های در دسترس است www.harmonicinc.com.

# # #

در مورد Ritter ارتباطات
Ritter ارتباطات است که یک رهبر در میان محلی مستقل ارتباطات ارائه دهندگان خدمت سازمانی کسب و کار و مشتریان عمده فروشی های رقابتی شبکه مسیریابی با استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد جغرافیایی پوشش و کیفیت بالا و پهنای باند. این شرکت نیز فراهم می کند داده های صوتی و تصویری خدمات به مسکونی و مشتریان کسب و کار کوچک در سال 92 جوامع در سراسر چهار متحده است.

عامل از مقر خود در جنسبرو, آرکانزاس, Ritter همکاری برای ارائه اتصال به ملی و منطقه ای شبکه های پهن باند. این شرکت با استفاده از آخرین فن آوری برای حمایت از یک جامد پهنای باند زیرساخت حصول اطمینان از کارایی و قابلیت اطمینان و خدمات برتر مشتری. با سرمایه گذاری به شدت در پهنای باند ابتکارات Ritter مشتریان دسترسی به پیشرفته کسب و کار خدمات مانند اینترنت باند پهن تا 10 Gbps میزبانی و مدیریت خدمات صوتی مترو اترنت SIP Trunking مجازی, سرور colocation, LAN, WAN و VPN اتصال از راه دور پشتیبان گیری داده ها و بیشتر.

علاوه بر نشان داده سرمایه گذاری در خدمت جوامع با استقرار ثابت بهترین در کلاس زیرساخت ها و فن آوری همراه با کلاس جهانی متمرکز بر مشتری تجربه Ritter شرکت تعهد به گسترش حمایت از آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, دولت, محلی و مدنی و سازمان های خیریه. برای اطلاعات بیشتر www.rittercommunications.com.

در مورد هارمونیک
هارمونیک (NASDAQ: HLIT) رهبر در سراسر جهان در virtualized کابل دسترسی و تصویری تحویل راه حل را قادر می سازد شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فوق العاده با کیفیت بالا و جریان ویدئو و پخش خدمات به مصرف کنندگان در سراسر جهان. این شرکت انقلابی در کابل دسترسی به شبکه از طریق این صنعت برای اولین بار مجازی, کابل دسترسی به راه حل را قادر می سازد اپراتورهای کابلی به انعطاف پذیری بیشتر استقرار گیگابیت اینترنت خدمات به مصرف کنندگان خانه ها و دستگاه های تلفن همراه. آیا ساده OTT تصویری تحویل از طریق نوآورانه ابر و نرم افزار سیستم عامل و یا تأمین تحویل گیگابیت, اینترنت, کابل, خدمات, هارمونیک در حال تغییر است راه شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات کسب درآمد زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا در هر صفحه نمایش. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.harmonicinc.com.

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. اظهارات مربوط هارمونیک کسب و کار و پیش بینی قابلیت مزایا و قابلیت اطمینان و بهره وری پذیرش در بازار, رشد بازار, مشخصات و مزایای هارمونیک محصولات و خدمات و تکنولوژی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در حال حاضر ما انتظارات و باورها و در معرض خطرات و عدم قطعیت از جمله خطرات و عدم قطعیت بیشتر به طور کامل شرح داده شده در هارمونیک را براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 خود را در گزارش سه ماهه فرم 10-Q و آن زمان گزارش در فرم 8-K. اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات موجود به هارمونیک از تاریخ در این خصوص و هارمونیک سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

هارمونیک, هارمونیک لوگو و دیگر هارمونیک علائم متعلق به هارمونیک, Inc. و یا وابسته به آن است. همه علائم تجاری دیگر اشاره در اینجا تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Harmonic/200715Harmonic-RitterCommunications_CableOS.docx

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>