برای برخی از, راه سفر در حال رهایی بخش. دیدن چشم انداز نزدیک است. کنترل خود را در سفر و نگران نباشید در مورد تاخیر پرواز و تنگ هواپیما. این برای همه نیست, بدیهی است, اما اگر شما لذت بردن از و یا فکر می کنم شما ممکن است سعی کنید یک درایو طولانی در نظر گرفتن این خود آغازگر.

ما را پوشش همه چیز را از مصرف طولانی انفرادی, سفر در ماشین به تکنولوژی ارزش بسته بندی, اما در ابتدا ما شروع با برخی از قوانین از جاده ها است. نه سرعت و یا پیام کوتاه که یکی از آنها شما احتمالا انجام دهد و یکی از شما مطلقا باید انجام دهید. این قوانین نانوشته رانندگی کمک خواهد کرد که هر کس لذت بردن از جاده و آن را به یک سفر ارزش مصرف است.

به کامیون های بزرگ بسیار گسترده ای تولد.

برای کسانی از ما که انتخاب می کنید به در جاده ها بسیار مهم است برای آگاهی از مردان و زنان وجود دارد که برای کار. رانندگان کامیون باید یک کار خطرناک تخلیه تمام چیزها از ساحل به ساحل تا کنون بعد گاهی اوقات کشیدن شیفت های طولانی. آنها سزاوار احترام همه ما اما تا فراموش وسایل نقلیه خود را. آنها بزرگ با دید محدود و مشکل متوقف کردن به طور ناگهانی.

و کسانی که وسایل نقلیه با رانندگان حرفه ای در چرخ. نیز وجود دارد rv ها و تریلر کشیده پشت کامیون. شما لازم نیست به هر گونه تجربه و یا مجوز خاص برای که.

نکته این است که کسانی که سکوهای بزرگ نیاز به داده می شود مقدار زیادی از اتاق را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام. آهسته در اطراف آنها و مطمئن شوید که آنها می دانند که شما وجود دارد حتی اگر شما نیاز به صدای خوک یا گراز یک شاخ و یا فلش خود را به چراغ.

خود را تغییر دهید رانندگی شخصیت وقتی که خورشید پایین می رود.

بسیاری از ما در بزرگراه احتمالا درایو کمی بیش از حد مجاز سرعت — به جز در غرب تگزاس که در آن محدودیت سرعت است مانند 150. ما نیز در امتداد ساحل در کروز کنترل و شاید یک میان وعده و یا حتی چت در گوشی (hands free بدیهی است). اما که نیاز به رفتن را از پنجره بیرون را هنگامی که آن را تاریک می شود خارج. این صدا ممکن است اما از آن آسان است به اجازه گارد خود را پایین در اوایل صبح زمانی که شما آمار جاده ها و یا در اواخر شب که شما در نزدیکی مقصد خود را.

آن را آسان تر برای تایر در شب. آن را سخت تر برای دیدن جایی که شما در حال رفتن در جاده ناآشنا. و آن را سخت تر برای مردم را به دیدن شما. آیا خطر به خواب رفتن و یا گرفتن از دست داد. بود بیش از حد هشدار و خاموش جاده زمانی که شما حتی احساس می کنم کمی خسته. آن را به ارزش خطر در غیر این صورت.

فلش خود را به چراغ در رانندگان به عنوان یک ادب هشدار.

همیشه تعجب می کنم که چرا مردم در حال چشمک چراغ های خود را در شما ؟ وجود دارد مقدار زیادی از دلایل اما شما باید با توجه به پرداخت. اگر آنها می رویم به همان جهت به عنوان شما به خصوص اگر آنها در عقب این احتمالا بدان معنی است که آنها می خواهند شما را به حرکت. اگر آنها در حال حرکت به سمت شما نگه داشتن چشم خود را باز برای تله سرعت جلو و مطمئن شوید که شما چراغهای جلو هستند و اگر نیاز باشد. شما حتی ممکن است آهسته و آگاه از بالقوه بد آب و هوا.

شما می توانید خود را با استفاده از چراغ چشمک زن به دلایل مشابه. همه شما در جاده ها تنها در تلاش برای رسیدن از نقطه A به نقطه B با خیال راحت. کمک به یک دیگر پس از همه شما را دریافت کنید که در آن شما می خواهید برای رفتن.

تشخیص سرعت خود را انتخاب کنید و خط خود را بر این اساس.

خط سمت چپ است برای عبور تنها. آن را دشوار است به تاکید است که به اندازه کافی به دلیل آن به نظر می رسد تعداد کمی از مردم با توجه به آن مفهوم است. در بسیاری از نقاط این قانون است. و دلیل خوب است. چهار خط بزرگراه بدان معنی است که دو اتومبیل رفتن تقریبا با همان سرعت می تواند به نوبه خود غیر این صورت آسان مسیر رانندگی به عجله ترافیک یک ساعت.

اگر شما نمی توانید ساخت تا به سرعت به اندازه کافی برای به دست آوردن یک فرد در سمت راست شما نیاز به درایو در پشت آنها. دوره. و اگر شما در خط سمت چپ با مردم از نزدیک زیر دریافت بیش به سمت راست. ما ذکر كانون زودتر. سازمان دیده بان چگونه رفتار آنها در این زمینه است. شما آنها را نمی بینید در سمت چپ خط مگر اینکه آنها را به کسی منتقل می کند. قانون مانند یک راننده حرفه و جلوگیری از یک میزبان از عصبانی رانندگان در پشت خود را.

لذت بردن از این سفر نه فقط مقصد.

از آن آسان است برای فراموش کردن یک درایو است که قرار است آن را به سرگرم کننده است. شما می توانید سفت و خسته. اما این است که چرا شما نیاز به ساخت در مقدار زیادی از زمان و جلوگیری از به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. در واقع از آن لذت ببرید. گرفتن عکس. جلو در یک شهر کوچک و گرفتن یک گاز در یک رستوران محلی. درایو منظره پشت جاده ها است. اتمام بزرگترین توپ از ریسمان.

یکی از چیزهایی که بزرگ درباره سفر جاده ای است که توانایی برای متوقف کردن و بوی گل رز, گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه. شما نمی دیدن آن مناظر از یک هواپیما ، برخی از سرگرم کننده است. در یک سفر جاده ای, سفر به عنوان مهم است که در آن شما در حال رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im