جاده ها بسته شدن در سنت لوئیس پارک های, از آنجا که ما نمی تواند مورد اعتماد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Art Hill in Forest Park. - PHOTO COURTESY OF FLICKR / MATT RIDINGS

  • حسن نیت ارائه میدهد عکس از فلیکر / مت Ridings
  • هنر تپه ای در پارک جنگلی.

مردم هنوز هم گنگ بنابراین این شهرستان مسدود است ترافیک در چند تا از محبوب ترین پارک های به نگه داشتن کودن ها از تجمع با هم و گسترش مرگبار طاعون.

شهردار Lyda Krewson امروز اعلام کرد که برخی از جاده ها در پارک جنگلی و تمام جاده ها در سه پارک دیگر در حال حاضر خواهد شد بسته حداقل تا مارس 22.

“این آخر هفته گذشته, وجود دارد, گزارش از گردهمایی های اجتماعی در پارک های شهر ما با وجود هشدارهای مکرر از کارشناسان پزشکی برای جلوگیری از تماس نزدیک با دیگران” Krewson گفت: در انتشار اخبار. “ما نیاز به محدود کردن وسایل نقلیه آینده در پارک های ما برای تضعیف این تجمعات اما همچنین به ارائه فضای بیشتری برای کسانی که مایل به با خیال راحت تمرین های اجتماعی فاصله.”

سنت لوئیس در حال حاضر بیش از 100 تایید موارد COVID-19 و بیش از 1000 متر گزارش شده در میسوری با وجود تست که هنوز maddeningly ناکافی است.

تمام جاده ها در اوفالن, Willmore و محل دائمی نمایشگاه های پارک ها بسته خواهد شد. تمام جاده ها در Carondelet به جز لافبورو درایو به گراند درایو/هالی تپه نیز بسته شود.

در پارک جنگلی دولت رانندگی از چاه درایو به واشنگتن درایو بسته خواهد شد. بنابراین خواهد هنرهای زیبا درایو از دولت درایو به تالاب درایو و تالاب رانندگی از هنرهای زیبا به DeBaliviere دایره.

برج گرو پارک است که در عمل مستقل هیئت مدیره بسته است, جاده ها در پایان در شرق آن زمینه.

این شهر در حال حاضر بسته تمام زمین های بازی عمومی و غلتک غلطک و همچنین اساسا هر چیزی که نیاز به یک دادگاه: تنیس, بسکتبال, racquetball, هندبال و ترشی توپ.

پس لطفا برای عشق از راه رفتن در جایی علاوه بر فرسوده مسیر از اتاق نشیمن به آشپزخانه جلوگیری خنگ قبل از اینکه کسی تصمیم می گیرد به این پارک به طور کامل.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>