Roane County هیئت منصفه خواستار جنایی پروب درمان کینگستون خاکستر ذغال سنگ کارگران

یک Roane County هیئت منصفه در روز سه شنبه خواستار تحقیقات جنایی را به درمان از کارگران که می گویند آنها مجبور به کار در تنسی ولی اقتدار زباله های سمی و بدون حفاظت کافی.

در یک حرکت تعجب آور 9th منطقه قضایی دادستان کل راسل جانسون خواسته Roane County هیئت منصفه در یک مهر و موم شده از شنیدن این هفته به شنیدن شاهدان و بررسی شواهد به درمان صدها نفر از کارگران قرارداد که تمیز 2008 خاکستر ذغال سنگ نشت در TVA را کینگستون فسیلی گیاه.

از دسامبر سال 2008 نشت 47 امداد رسانی کارگران جان باخته اند و بیش از 400 بیمار هستند با توجه به چوب خط حساب کردن از دادگاه سوابق نگهداری می شود توسط Knox, اخبار و کسانی که کارگران و خانواده های آنها می گویند زغال سنگ خاکستر ناشی از بیماری خود را. ناکس اخبار بررسی شده است درمان خود را — و را دارا ادعا در مورد زغال سنگ خاکستر زباله — پس از 2017.

جانسون کاهش یافته اواخر سه شنبه شب در هیئت منصفه گزارش. او شده است در حال بررسی امکان جنایی کاوشگر پس از ناکس اخبار برای اولین بار نشان داد که کارگران اتهامات. روشن نیست آنچه که به رهبری او را به این پرونده به هیئت منصفه شنبه.

جدید طرح دعوی در دادگاه: Anderson County, زن و شوهر متهم را دارا مسمومیت کودکان خود را با خاکستر ذغال سنگ

TVA سخنگوی اسکات بروکس گفت: “سودمند “بود و نه آگاه از اقدامات و دیده است نه گزارش.”

TVA پاکسازی پیمانکار Jacobs مهندسی با صدور بیانیه ای روز شنبه از طریق وکیل تئودور J. Boutrous جونیور

“Jacobs غرفه کار خود را کمک به TVA با این کار دشوار مدیریت پاکسازی از کینگستون خاکستر ذغال سنگ نشت,” او گفت:. “Jacobs نمی تواند نشت و یا هر علت کارگران به مجروح و اتهامات بی پایه و اساس هستند.”

هیئت منصفه: TBI پروب های مورد نیاز

هیئت منصفه اعضای نوشت: در گزارش صادر اواخر روز سه شنبه شاهد شهادت روشن ساخته شده نیاز به یک فرد به اتهامات را دارا ارشد تمیز کردن پیمانکار Jacobs Engineering, را تکذیب کرد, کارگران کافی دنده محافظ تهدید به آتش کارگران که اصرار بر حفاظت تنفسی گمراه آنها در مورد خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ و با دستکاری در معرض تهدید سطح تست.

“این Roane County هیئت منصفه شنیده می شود بیش از پنج ساعت از شهادت سه شاهد نسبت به TVA بخار زغال سنگ سوز کارخانه زغال سنگ خاکستر نشت کردن در کینگستون” هیئت منصفه گزارش اعلام کرد.

“هیئت منصفه موافقت با منطقه دادستان کل توصیه برای او برای به دست آوردن یک (تنسی Bureau of Investigation) رسیدگی به مسائل خاص مربوط به تمیز کردن کارگر ایمنی (از جمله) تغییر هوا نظارت بر نتایج دیگر محیط زیست آزمون و خوانش در مورد زغال سنگ خاکستر عدم اطلاع محافظت و ارائه اقدامات ایمنی برای تمیز کردن کارگران” در این گزارش اعلام کرد.

هیئت منصفه نیز به نام جانسون “بیشتر به دنبال تحقیق با (تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت), TVA و هر احتمالی دولت ادعا می کند در زیر آب تمیز عمل می کنند.”

TVA ادعا زغال سنگ خاکستر زباله های امن به عنوان خاک

2008 کینگستون نشت تخریب خانه ها و جاده ها و زیرساخت باقی می ماند و بزرگترین ساخته دست انسان فاجعه زیست محیطی در تاریخ آمریکا بزرگتر از سال 1989 اکسون والدز نشت نفت در آلاسکا و 2010 در آبهای عمیق افق نشت نفت در خلیج مکزیک است.

TVA دفتر بازرس کل بعدها این نتیجه را دارا بود که در گسل برای خاکریز شکست نادیده گرفته عدم علائم هشدار دهنده و درمان می شود خاکستر زغال سنگ به عنوان یک ماده به عنوان امن به عنوان خانواده زباله در آن دست زدن به مواد و کارگر اقدامات ایمنی.

خاکستر ذغال سنگ یک اصطلاح گسترده برای جریان زباله های تولید شده توسط زغال سنگ-کارخانه اخراج اپراتورها مانند مالیات بر ارزش افزوده به عنوان آنها تولید برق است. این شامل حداقل 26 سرطان زا و سموم فلزات سنگین و ایزوتوپ های رادیواکتیو با توجه به مالیات بر ارزش افزوده خود را تست و دوک انرژی برگه اطلاعات ایمنی مواد.

در زمان نشت نفت را دارا اصرار زغال سنگ خاکستر نداشت خطرناک تر از خاک و نه بیشتر رادیواکتیو از کم سدیم نمک.

تحقیقات جاری توسط ناکس اخبار نشان داد TVA تا به حال شناخته شده است برای چندین دهه آن خاکستر ذغال سنگ حاوی مواد خطرناک از جمله مواد رادیو اکتیو و قرار گرفتن در معرض مزمن می تواند باعث سرطان می شود اما آرام نگه داشته در مورد خطر است.

پاکسازی کارگران غوطه ور در کینگستون خاکستر بدون ماسک یا ماسک و Tyvek بدن مناسب برای تا آنجا که 60 ساعت در هفته برای ماه ها در یک زمان برای برخی و سال برای دیگران, روزنامه کاوشگر نشان می دهد. برخی از کارگران شاغل در این سایت برای به عنوان بسیاری از هفت سال است.

کارگران قبلا شهادت Jacobs مهندسی ایمنی مدیران به آنها گفت که آنها با خیال راحت می تواند خوردن یک پوند از خاکستر ذغال سنگ, روزانه, ادعا, Knox, اخبار نشان داده است که پشتیبانی نشده توسط علم و ابداع شد توسط آمریکا زغال سنگ خاکستر انجمن دفاع از دعاوی.

Jacobs مقامات گفته اند که این بیانیه نبود ساخته شود به معنای واقعی کلمه با توجه به دادگاه شهادت.

کارگران گفته اند ناکس خبری که Jacobs’ مدیران آنها را تکذیب کرد, دنده محافظ, نابود جعبه پر از محافظ گرد و غبار ماسک و تهدید به آتش آنها را اگر آنها اصرار بر حفاظت.

TVA پاکسازی سرپرست گری مک دونالد, اذعان کرده است در قسم خورده شهادت کارگران شده اند ممکن است در معرض مواد رادیو اکتیو در طول پاک کردن. مک دونالد همچنین بستری برای انکار حفاظت تنفسی به یک کارگر با وجود یک پزشک جهت دنده.

جیکوبز و TVA حفظ دنده محافظ از جمله گرد و غبار ماسک ماسک و محافظ coveralls بود که لازم نیست بر اساس قرار گرفتن در معرض سطح تهدید تست. کارگران ادعا Jacobs با دستکاری در معرض تهدید سطح تست.

TVA لازم بود تحت نظم اداری برای حفظ تمام سوابق — از جمله فیلم های مربوط به پاکسازی از طریق دسامبر 2018. آن فیلم که نشان داده اند کارگر شرایط در پاکسازی سایت در حال حاضر از دست رفته است. TVA خودداری کرده است را توضیح دهد.

ناکس اخبار’ مداوم پروب های نشان داده شده را دارا موافقت به پرداخت Jacobs Engineering حقوقی لوایح اگر کسی ادعایی آنها بیمار توسط خاکستر ذغال سنگ در طول پاکسازی. Jacobs به استناد که توافق در کارگران مورد.

مالیات بر ارزش افزوده پرداخت Jacobs بیش از $64 میلیون دلار برای مدیریت عملیات پاکسازی.

TVA هیئت مدیره در اوایل سال جاری ابراز همدردی با کارگران اسفناک است اما تبدیل کردن یک درخواست برای کمک به ارائه بودجه برای مراقبت های پزشکی خود را. بسیاری از بیمار کارگران بیمه نیست و یا دسترسی به مقرون به صرفه مراقبت های پزشکی.

خاکستر ذغال سنگ خرید اینترنتی همچنان ادامه دارد

یک تعداد انگشت شماری از پاکسازی کارگران واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل Jacobs در سال 2013. یک هیئت منصفه حکومت در نوامبر 2018 Jacobs نقض آن پاکسازی قرارداد با مالیات بر ارزش افزوده و وظیفه خود برای حفاظت از پاکسازی کارگران است.

این حکم آورده بدون خسارت, اگر چه, و به جای آن صرفا راه را برای آزمایشات بیشتر در آن کارگران باید ثابت کند خاکستر ذغال سنگ در معرض علت بیماری خود را.

ایالات متحده منطقه قاضی تام Varlan دستور Jacobs سعی کنید به مذاکره حل و فصل اما بیش از یک سال بعد شده است وجود دارد هیچ نشانه ای در دادگاه پرونده که هر گونه توافق رسیده است.

پاکسازی کارگران نمی تواند فایل های کت و شلوار در برابر مالیات بر ارزش افزوده از آنجا که دادگاه طولانی بود اهدا ابزار دولتی ایمنی. دیوان عالی ایالات متحده در سال گذشته محروم را دارا اتوماتیک ایمنی در آینده پرونده های حقوقی ،

از آنجا که حکم دعاوی واصل شده اند در برابر مالیات بر ارزش افزوده بیش از خاکستر ذغال سنگ آلودگی ادعا می کند در Roane و اندرسون شهرستانهای استان است. رهبران در شهرستان اندرسون نیز مبارزه با یک پیشنهاد توسط TVA به ساخت جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی وجود دارد در آن بول رون سوخت زغال سنگ گیاه در Claxton جامعه است.

مالیات بر ارزش افزوده در سال گذشته حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از خاکستر ذغال سنگ آلودگی در آن سوخت زغال سنگ گیاه در, Gallatin, توافق به حفاری تا زباله های سمی حرکت آن به دور از منابع آب و تمیز کردن آلودگی پشت سر گذاشت. این ابزار همچنین حفر کردن زغال سنگ و خاکستر از آن توقیف گیاه در ممفیس پس از عظیم آلودگی آرسنیک وجود دارد کشف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید