رابرت شکار نشان می دهد فیلم ها و خدمات جریان برای Shut-Ins

هر چند آن را به سختی مهم ترین مسئله در مواجهه با جهان در طول یک بیماری همه گیر یکی از بسیاری از چیزها تغییر خواهد کرد که در طول چند ماه آینده شاید ناشدنی است راه ما ، این که آیا شما خود قرنطینه و یا به سادگی با داشتن افکار دوم در مورد هزینه دو ساعت در یک اتاق تاریک با چند صد نفر دیگر شما احتمالا رفتن به صرف زمان بیشتری را به تماشای فیلم در خانه. همانطور که من نوشتن این, بسیاری از سالن های تئاتر باز باقی می ماند, اما آنها به زودی خواهید بود در مواجهه با کمبود نسخه های جدید. بسیاری از عناوین اصلی برنامه ریزی برای باز کردن در بهار شده است به تعویق افتاد. است که فیلم جدید جیمز باند فیلم ؟ شما ممکن است آن را در ماه نوامبر. آخرین سریع و خشمگین? صبر کنید تا سال آینده.

کجا سرسخت cinephile به نوبه خود پناه میبرند در حالی که خود را در چادر ساخته شده از Clorox دستمال مرطوب? انتخاب اول من این است که معیار کانال ($10.99 ماهانه $99.99 سالانه) در جریان خدمات از صفحه اصلی تصویری شرکت در حال حاضر آن مشهور کتابخانه بین المللی کلاسیک. انتخاب — نه محدود به معیار مجموعه خود — از زمان به زمان تغییر است اما اکثر فیلم ها در دسترس باقی می ماند برای چند ماه; شما همچنین می توانید دانلود به تماشای زمانی که شما آفلاین هستید.

با این حال شما را انتخاب کنید به تماشای کتابخانه خود را هرگز کمتر از طاقت فرسا است. ابتلا به نام در کارشناسی ارشد? در حال حاضر شما می توانید پیدا کردن ده از فیلم های فلینی یک دوجین Bergmans و کمتر از 25 کوروساوا ویژگی های. و انتخاب را متوقف نمی کند در arthouse کلاسیک.

این ماه را برجسته کنار گدار و تارکوفسکی مروری شامل پیتر بوگدانوویچ اولیه از ویژگی های اهدافهشت فیلم بازیگران Rita Hayworth, پانزده فیلم گل توسط کوئینسی جونز و مجموعه های اختصاص داده شده به Max Von Sydow, برت لنکستر و Danny Kaye. شما همچنین می توانید پیدا کردن بحث های انتقادی توسط برجسته David Bordwell بارهای زمينه “امکانات ویژه” و هفتگی خانواده گرا شنبه Matinee ارائه شده است که محدوده از Jason and the Argonauts و دزد بغداد به یک روز سخت شب و کار, چک, انیماتور Karel Zeman.

دوم من بیشتر بازدید منبع در خط ضمیمه ترنر کلاسیک. اگر شما لازم نیست که زمان برای سازمان دیده بان TCM همواره عالی غلیان احساسات هنگامی که آن را در حال پخش تقریبا هر فیلم آنها نشان می دهد در دسترس است برای چند هفته از طریق تلفن همراه خود را و هوشمند-برنامه های تلویزیون (به شرطی که شما یک کابل/ماهواره ای مشترک و یا یک دوست است که خواهد شد به اشتراک گذاری رمز عبور خود را). بر این اساس کتابخانه خود را تغییر روزانه با حدود 150 فیلم از هر طول و نوع قابل تصور است. در حال حاضر شما می توانید گرفتن کلاه بالا, بانی و کلاید, 8-1/2, لولیتا, Monterey Pop و هفت عروس برای هفت برادر. اما بیشتر وجود دارد: چهار فرانکی-و-آنت ساحل, فیلم, Burt Reynolds’ back-to-back Gator فیلم های Anne Frank, مستند, Max Fleischer این انیمیشن سفرهای گالیور, سکه از بهشتو واقعا کنجکاو سرد آنهایی کهیک غلط کمدی موزیکال بازیگران رادی مک داول به عنوان یک Phil Spector-مانند مغول و شامل آهنگ ها توسط فرقه خنیاگر لی Hazlewood. پخش کنترل محدود است اما گاهی اوقات شما حتی می توانید انتخاب کردن از گوش دادن به این معرفی از TCM unctuous میزبان.

با معیار و TCM شما معمولا می دانید چه انتظار. آمازون نخست کاربری که بخواهد به چشم پوشی از آن در صف مقابل انتخاب زمان انتشار و تلویزیون گاهی اوقات می توانید از زیرخاک در اوردن چند obscurities اگر آنها مایل به حفاری در اطراف از طریق خود دست و پا چلفتی سیستم جستجو و تحمل گاهی اوقات خطرناک کیفیت چاپ. کشفیات جدید شامل یک تعداد انگشت شماری از B-movies مبهم نوآر و به صورت تصادفی انتخاب شده و کلاسیک و همچنین صندلی رانندهیک 1975 درام روانی با الیزابت تیلور بازی خودکشی یک زن در لبه و آلن Funt را شما چه می گویند به یک بانوی برهنه?, تقریبا unwatchable X-rated نسخه از دوربین. حفر عمیق تر نشان می دهد زنجبیل در صبحیک پرمدعا 1971, درام, نوشته شده توسط Erich Segal و فقیر خیلی ادییک lurid قطعه جنوبی شیارهای مربوط به لسلی Uggams شلی زمستان, Slim Pickens, Ted “تلو تلو خوردن” کسیدی و الویس impersonator. (پیشنهاد من لیست در حال حاضر ارائه می دهد تعداد انگشت شماری از Bunuel و پولانسکی فیلم Blaxploitation, campy, انگلیسی, جاسوسی فیلم های سینمایی و مجموعه ای از موسیقی فیلم های مستند). وجود دارد چند ارزشمند اکتشافات به عنوان به خوبی — من توصیه Stanley Donen را فیلم فیلم و مونته هلمن غربی Ch آزادی 37 قانون مهاجرت و ملیت 9 — اما کیفیت آنهایی که نادر هستند. آمازون نخست جایی است که در آن deservingly فراموش فیلم برای پنهان کردن.

ما رو ترسناک جدید جهانی از سردرگمی و بی اعتمادی و اجتماعی فاصله اما شما نمی توانید به صرف تمام وقت خود را احتکار کاغذ حوله و خیره در دانشگاه جانز هاپکینز نمودار. گرفتن چند کلاسیک. صرف چند ساعت تماشای Gene Kelly یا فرد آستر ، کشف هارولد لوید و Preston Sturges های وسترن از راندولف اسکات و Budd Boetticher. شما در نهایت می توانید در اطراف به آن دسته از فیلم های کلاسیک شما در مورد شنیده ام اما هرگز دیده می شود. اگر شما فکر می کنید شما هرگز زمان برای تمام پانزده ساعت از Rainer Werner Fassbinder را استادانه برلین الکساندراین فرصت خود را. (آن را در معیار کانال البته).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>