رابرت مک داول: یک COVID-19 بازمانده داستان


زمانی که ارتباطات وکیل رابرت مک داول شروع به احساس کمی زیر آب و در ماه گذشته او chalked آن را تا به آلرژی فصلی و مرتبط با برونشیت کردم و معمول آنتی بیوتیک از پزشک مراقبت های اولیه. سپس علائم بدتر شده است.

نبود آلرژی فصلی.

پس از سفر به بیمارستان و بازگشت دوباره به خانه سابق FCC کمیسر شد دوباره بستری با چه معلوم بود COVID-19-مربوط به دو ذات الریه.

طول قوس را افزایش بیماری او به tweeting گزارش وضعیت گاه به گاه است که تا به حال بسیاری از دوستان در واشنگتن ارتباطات محافل نگران سپس ایمیل هر یک از دیگر با بسیاری از پرسش ها و پاسخ های خود را به عنوان توییتهایی متوقف شد برای چندین روز. سکوت خود را قابل فهم بود در نگاه به گذشته.

هنوز دست آوردن قدرت خود را (او از دست داد 12 پوند در طول مصیبت) و با کمی سرفه و آنچه که او خواستار یک “کشتی شکسته بازمانده” ریش — او کاهش یافته است به ارائه شواهد عکاسی — یک سپاسگزاری دوره نقاهت مک داول صحبت با چند خبر در یک مصاحبه اختصاصی در آن دلخراش بار و چگونه او در نهایت از آن ساخته شده خانه.

در یک صحنه مستقیما از مشخصه های فیلم های که انجام شد مشخص شده توسط دو رنگین کمان (عکس) بازگشت او اعتبار به نماز و حمایت از دوستان خود را به موقع Facetime پزشکی از راه دور از یک نجات غریق, دکتر, خارج از بیمارستان تداوم مراقبت از دیگری نجات غریق, دکتر, داخل بیمارستان و برخی از جدی خود حمایت.

MCN: هنگامی که شما برای اولین بار متوجه علائم ؟

مک داول: آن گروه 14 مارس ، من احساس من تا به حال معمول من آلرژی ناشی از برونشیت که من هر چند سال. من به نام دکتر من و او من را در آزیترومایسین [یک آنتی بیوتیک] به عنوان معمول است. من در زمان عادی سرد ضد احتقان بینی.

MCN: راه چگونه این تشدید از “این است که آلرژی فصلی” به ساخت دفن ترتیبات.

مک داول: من احساس کردم OK بود من تا به حال برونشیت اما من کاملا کاربردی مارس 14 و 15. در مارس 16 یا 17 من جوانه زده یک تب خفیف که دوباره غیر معمول نیست که من برونشیت است. اما در پشت ذهن من من فکر کردم: “من قبلا در آنتی بیوتیک ها به مدت سه روز. این نباید اتفاق می افتد اگر من در آنتی بیوتیک است.” اما دیگر از آن من احساس خوب اگر کمی آهسته.

در 17th, روز سنت پاتریک, پسر من گزارش شده است که دوست خود را که تا به حال بوده است houseguest از ماست مارس 6-8 حال آزمایش مثبت برای COVID. من سپاسگزار او را برای گرفتن تست شده و اجازه ما می دانیم. او سزاوار یک مدال طلا ،

MCN: و پس از آن نور شروع به سحر?

مک داول: که مرا وادار به تماس با دکتر برگشت دکتر Connie لو. او فوق العاده و یک قهرمان در کل این داستان ، او زندگی من را نجات داد.

او به من می آیند — این است که در حال حاضر مارس 18 — و آنها چیده شده و پس از مقدار زیادی از کار بیش از چند ساعت به من آزمایش در یک Arlington County Health Department درایو-از طریق COVID مرکز آزمون. [آرلینگتون یکی از ویرجینیا شهرستان با بالاترین بروز COVID-19.] آن را بسیار دشوار است برای گرفتن. آن روز اول خود را از عملیات. من یک سواب گلو مانند شما برای یک استرپی آزمون.

من بیشتر متراکم و افزایش سرفه بنابراین من Facetimed دکتر لو در 20 مارس — در این مرحله ما تنها با دیدن هر یک از دیگر از طریق Facetime — و او را دیدم چیزی از او نمی خواهم.

MCN: این به وضوح نشان می دهد ارزش از پزشکی از راه دور و اتصال?

مک داول: بله این اینترنت تلفن همراه. خدا را شکر برای تمام کسانی که در مزایده طیف من کمک ترویج.

بنابراین دکتر لو می بیند چیزی که او دوست ندارد در Facetime و می گوید: “شما باید برای رفتن به ER.” من اعتراض کرد و گفت: “من احساس می کنم خوب است. من فقط باید افزایش سرفه و افزایش تراکم.” اما در طول هفته من متوسط شده بود شروع به yo-yo از عادی به 103 و سپس به پایین به 99 و سپس 101.5 سپس دوباره عادی.

MCN: شما فکر COVID-19 رتبهدهی نشده است ؟

مک داول: بله اما من فکر نمیکنم نیاز به بستری شدن در بیمارستان. من سالم 56 ساله من رفتن به ورزشگاه است. من اجرای من لازم نیست که هر یک از کسانی که به خطر انداختن شرایط. بنابراین از لحاظ فنی من حدس می زنم من در انکار بود. اما خوشبختانه دکتر من تا به حال یک توانایی شگفت انگیز برای درک چیزی بیش از Facetime. وجود دارد هیچ چیز واضح است که من می دانستم اما او را دیدم چیزی. شاید آن حس ششم.

MCN: آیا او به شما بگویم آنچه که او را دیدم ؟

مک داول: من نمی درخواست خود را به تلاش و ساختارشکنی چون من نمی خواهم به اشکال او. من می دانستم که او تا به حال بسیاری از دیگر بیماران است. من روزی ،

او به من فرستاده شده به ER درست قبل از نیمه شب جمعه شب 20. آنها در زمان یک chest X-ray و یک نقطه از ذات الریه در سمت چپ ریه است. من هرگز تا به حال پنومونی قبل از. و این نوع از جدی بنابراین شما فکر: “من COVID مربوط به ذات الریه.” به یاد داشته باشید من هنوز رسما تشخیص داد زیرا نتایج آزمون نیست پشت [آنها را در نهایت تایید این ویروس]. بیمارستان به من داد خود را COVID آزمون که در آن نقطه.

بنابراین آنها قرار داده من در حالت عادی از اتاق بیمارستان. من هنوز گرفتن اکسیژن در این نقطه است.

یکشنبه, مارس 22 پزشک در شارژ آنها به نام “hospitalists” که من هرگز نمی دیدم و یا ملاقات و که بررسی من — او پیگیری از من شماره من سطح اشباع اکسیژن خون و ضربان قلب و فشار خون — مرخص من. من خوشحال با آن, بنابراین من نمی رسد و به خانه رفت.

مرتبط با: پوشش کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دوشنبه, مارس 23 من سرفه بیشتر و هنوز داشتن مقدار زیادی از ازدحام. دکتر لو به درخواست من [دوباره از طریق Facetime] اگر من احساس نفس. من گفتم: “خوب من ذات الریه وجود دارد زمانی که من احساس می کنم کمی نفس اما من سرفه بیش از حد, زیادی, پس چه تفاوت.” او دوباره تو را دیدم چیزی که او واقعا دوست ندارم این زمان و پس از او به نام 911. او به من نگفت یا از من بپرسید. او فقط آن را به نام همسر من می گویند: “آماده است در دو دقیقه.”

شگفت انگیز کانتی فیرفکس EMTs آمد در تمام دنده محافظ کاملا افسانه و قرار دادن من در اکسیژن حق دور. من احساس بهتر حق دور. این شگفت انگیز است چه کمی اکسیژن می توانید انجام دهید. و من رفتن به ER دوباره. آنها را به اشعه X دوباره من و تمام عیار دو ذات الریه و ریه ها پر از مایع. ضمن دکتر می گوید همسر من, که من آن را کمتر از 50 درصد شانس زنده ماندن.

MCN: و آیا شما احساس می کنید مانند کسی که با کمتر از 50 درصد شانس زنده ماندن ؟

مک داول: من احساس می کنم مثل یک مرد در حال مرگ. خوشبختانه من باقی مانده آگاه بود و عقل من در مورد من. جنیفر, همسر من احتمالا می دانستند بیشتر در مورد شرایط من از من در آن نقطه است. اما در ER, من می توانید ببینید بسیار تیره و تار به نظر می رسد در چهره پزشکان. وجود دارد یک دکتر یک مرد که تا به حال شده است یک دکتر ER تمام زندگی خود را و شما می توانید بگویید که او دیده بود آن همه, و او نوع نگه داشته و به من نگاه از گوشه چشم خود را به عنوان اگر او نمی مانند آنچه که او را دیدم ، سپس یکی دیگر از ریه در آمد که بسیار نگران زمانی که او را دیدم که من در پنج لیتر اکسیژن است. بیشتر اکسیژن شما نیاز کمتر به خوبی خود را از ریه ها به عنوان آنها باید عملکرد به انتقال اکسیژن به جریان خون خود را.

این است که در آن خود حمایت به بازی آمد.

MCN: آیا آنها را تا امکان لولهگذاری.

مک داول: بله من پس از من از استروژن و تا در اتاق من. اما در حالی که من هنوز در این ER و به شما برخی از پس زمینه در سال 1992 من لگد توسط من اسب و به شدت مجروح پارگی کلیه ها و کبد و ریه — آن را یک سوراخ در ریه است. این جایی است که من یاد گرفتم وقتی که من بود در بخش مراقبت های ویژه را در سال 1992 که این فعل و انفعال بین سطح اکسیژن خون و مقدار اکسیژن آنها تغذیه شما بسیار شاخص کلیدی از اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به intubate شما یا نه.

بنابراین در حالی که من هنوز در این ER من متقاعد شده پزشکان به نوبت از پایین اکسیژن من چون هیچ کس در زمان مالکیت به همین دلیل من در پنج لیتر است. من گفتم: “خوب من به نوبه خود به سه و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر من به نوبه خود آبی شما می توانید آن را به بالا” است که شما می توانید در یک ثانیه در ER. من گفت: من می خواهم به سعی کنید برخی از مراقبه و نماز و ببینید اگر من می توانید سعی کنید به آن را نگه دارید بالای 90%. این یک قمار است. در ابتدا مقاومت کردند چون فکر می کنم من در چنین nosedive آنها نمی خواهید را به هر گونه شانس. اما من فکر می کنم من به اندازه کافی حساس و گفت: آن را در یک سازنده و مشارکتی راه — من glowering در آنها را — که آنها آن را سعی کردم. من هرگز در مورد نیاز به رفتن به عقب تا 5 لیتر دوباره به سطح اکسیژن خون باقی مانده بالای 90% [با یک مختصر استثنا شرح زیر اشاره کرد].

به عقب بر گردیم به سوال شما در نهایت من را به بیمارستان اتاق. این یک اتاق مهر و موم شده که در آن شما در حال تمام توسط خودتان ، هیچ کس مجاز است در. شما پزشک مراقبت های اولیه مجاز نیست در ساختمان است. خانواده مجاز در ساختمان است. من توصیه مردم به خود را [تلفن] بند ناف قدرت بنابراین شما می توانید اقامت در تماس باشید.

آنها پرسید آیا شما ترجیح می دهید ژله یا آبگوشت? من گفتم: “من نمی تواند یا از آنجا که آنها هر دو پر از گاز خردل و من میگرن از گاز خردل. چگونه در مورد چیزی برای خوردن درست مثل ماهی کبابی.” آنها گفتند: “ما نیاز به نگه داشتن شما در پاک کردن رژیم غذایی است.” چرا شما نیاز به نگه داشتن من در روشنی رژیم غذایی ؟ “از آنجا که دکتر در حال آماده سازی برای intubate شما.”

این است که چگونه من در بر داشت. و این تبدیل شد به یک لحظه تاثیرگذاری چون من می دانستم که اگر من به رهبری نسبت به لولهگذاری شانس هستند — آمار همه جا هستند-اما شانس هستند من نمی خواهد به خانه می آیم.

MCN: چگونه شما واکنش نشان می دهند ؟

مک داول: که یک لحظه برای من واقعا نوع تجمع و حفظ سطح اکسیژن ، آنها در حال آماده شدن برای intubate من و آماده به چرخ من تا به بخش مراقبت های ويژه. من فکر می کنم من در یک پا-تا مرتب کردن بر اساس از سطح متوسط نه مراقبت های ویژه اما نه یک اتاق به طور منظم.

آنها تا به حال این نوع از تیم SWAT از پرستاران ثبت نام شده که در اطراف راه می رفت با کوله پشتی. من نمی دانم اگر آنها دانسیته یا اکسیژن است. اما هنگامی که من اکسیژن خون غوطه ور 80s این بزرگ زبر و خشن مرد با یک کوله پشتی را نشان می دهد تا در راهرو به من چک کنید. ما تا به حال یک مکالمه دلپذیر و من سطح اکسیژن بازگشت تا پس از آن به طوری که او قادر به رفتن به دور.

MCN: شما گفتید در Facebook شما رو ضد مالاریا مواد مخدر شده است که بسیار در اخبار ؟

مک داول: دکتر لو مبارزه بود برای من قرار داده هیدروکسی کلروکین. این hospitalist دکتر Borgschulte شد و همچنین شاهد نتایج بسیار مثبت در بیمارستان زمانی که آنها تجویز دارو. من همه برای آن است. آنها تا به حال من را تغییر دارو از مارس 14 مارس 23. من در nosedive. زمانی که من می دانستم که من احتمالا رفتن به انتوبه من در حال آماده شدن خانواده من برای من مرگ و دفن دستورالعمل. نگه داشتن در ذهن است که همسر من شده بود گفت: من کمتر از 50 درصد شانس زنده ماندن.

MCN: شما تا به حال به انجام این کار بیش از Facetime?

مک داول: بله.

MCN: به دور اما شما بهتر است.

مک داول: من فکر می کنم hydrochloriquine شد اولین اداره در 23. که تنها تغییر دهید. من تا به حال شده است در همان آنتی بیوتیک آزیترومایسین از 14 به 23 وقتی که من داده شد کمتر از 50 درصد شانس زنده ماندن. آنتی بیوتیک است که به منظور جلوگیری از عفونت باکتریایی ثانویه. آن را انجام نمی دهد هر چیزی را با این ویروس.

MCN: بعدش چی شد ؟

مک داول: تا صبح روز بعد [24] من بیدار شد بسیار آرام و در عین حال عجیب و قدرتمند انگشت بر پیشانی من ساخت علامت صلیب. بنابراین من گفت: به کشیش “سلام حال شما من آخرین مناسک?” او گفت: “چیزی شبیه به آن.” معلوم نیست که آیا این آخرین مراسم name [کاتولیک] کلیسا نمی کند آن را که هر بیشتر — اما آن را یک گام بالاتر از مسح از بیمار است. روز قبل از من خواسته بود برای یک کشیش بنابراین آن را به طور کامل از آبی است.

من هم یک تماس از یک کشیش در حرم از مفهوم معصوم در واشنگتن است. معلوم شد که سابق FCC کمیسیون مایک Copps همسر, بث آثار وجود دارد و مایک و بث بسیار خوش حال مرتب برای یک کشیش از حرم تماس بگیرید. که فوق العاده با ملاحظه آنها. کمیسر سابق Jonathan Adelstein همچنین پیامک به من اجازه دهید من می دانم که او دعا بود برای من در زبان عبری.

اما در 24th, من از من nosedive و شروع به ایجاد ثبات در. من دیگر رو به وخامت اما من به دست آوردن ارتفاع یا نه. که در زمان چند روز به همین دلیل است که من وجود دارد تا آوریل 1.

MNC: شما در صحبت یک Facebook پست در مورد یک رنگین کمان است.

مک داول: من به خانه آمد آوریل 1 و پسر من تا به حال به من کمک کند تا یک پرواز از پله ها. من تا به حال به متوقف کردن سه بار برای گرفتن نفس من. ما فقط بازسازی خانه ما در سال گذشته و وجود این مجموعه در کنار دفتر من که من و همسرم تصمیم مناسب برای COVID انزوا. به طوری که شب نزدیک غروب من یک تماس — این است که چگونه من در برقراری ارتباط با خانواده من — به نگاه کردن پنجره من. وجود دارد یک کیفیت به نور خورشید که نور درختان در این درخشان و غنی از رنگ مد است که من تا به حال قبل از دیده می شود. و آنها گفتند: “نگاه کنید. وجود دارد یک رنگین کمان است.” من تا به حال به نوع نگاه از پنجره به بیرون در یک زاویه تند و آن دو رنگین کمان. بنابراین من پسر گریفین بیرون رفت و یک عکس گرفت.

واقعا خوب بود برای دیدن که. مردم می گویند آنچه را می خواهید باور کنید یا باور نکنید هر آنچه که آنها می خواهند در مورد آن, اما آن را نه قابل توجه است. من و زندگی در این ملک برای سال 56 و من هرگز چیزی مانند دیده می شود که قبل از. آن را بسیار الهام بخش است.

MCN: پس چه هستند شما در حال حاضر [این مصاحبه انجام شد آوریل 8] و چه مدت طول خواهد شما را به خود منزوی?

مک داول: من چک با من و من را مجبور به اقامت چند روز در سلول انفرادی از فراوانی از احتیاط. [مک داول سرفه به عنوان هر چند نشانه.] من هنوز هم سرفه مداوم که شما می توانید بشنوید و دکتر می گوید آن را می تواند 10 یا 12 هفته قبل از من احساس می کنم خودم دوباره. من فکر خارج رفتن یک بار در روز به قدم زدن در اطراف و حتی سرش می دویم. تا یک شیب تند تنها 72 ساعت و یا پس از توقف سه بار به صعود یک پرواز از پله ها. من تا به حال به آن را اثبات کند به خودم. من کاملا با گاز کشته و قلب من تپش, اما من آن را انجام داد. من که نمی کنند هر روز. من احمق نیست. اما من راه رفتن در اطراف هر روز به انتخاب کنید تا چوب و تماشای پرندگان و سعی کنید برای به دست آوردن ریه ها گسترش یافته و قلب پمپاژ.

و من در انجام یک کمی از کار هر روز [مک داول در حال حاضر یک شریک و co-رهبر کولی LP جهانی ارتباطات تمرین در واشنگتن بررسی اسناد و مدارک و انجام کنفرانس تلفنی. من زیادی ندارد و استقامت. من بسیار خسته شده است اما همه ظاهرا طبیعی است. ما نمی دانیم که اگر من دائم ریه آسیب می رساند. این یک امکان, اما ما نمی خواهد می دانم که برای هفته ها یا ماه.

MNC: آیا شما شده است به آزمایش دوباره برای دیدن اگر شما در حال منفی ؟

مک داول: نه من باید انجام دهید این است که در برخی از نقطه. من مطمئن هستم که دقیقا چگونه است که کار می کند. اما من شده اند تست شده است. من می خواهم خانواده به تست آنتی بادی هم چون من فرض کنیم همه دارای آنتی بادی های ما پنج نفر از ما تا به حال یک houseguest که مسری بود و روز من برای اولین بار آمد پایین با علائم آنها همه در اطراف من.

MCN: شما تا به حال توییتی در اوایل ماه مارس در مورد سفر به نیویورک و غذا خوردن در یک رستوران مورد علاقه در میان ویروس “وحشت.” در حقیقت کسانی توییتهایی صدا مانند شما فکر می کنید این ویروس ممکن است خطر آن را در نهایت شد. بود که مورد ؟

مک داول: من قطعا در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی که تجویز می کردند در آن زمان [مارس 8]. بنابراین من نیست, دست دادن, اجتماعی, فاصله, هر چند من فکر نمی کنم آنها گفتند شش پا در آن نقطه است. من می دانستم که وجود دارد برخی از خطر رفتن به نیویورک است. من نمی دانم اگر این جایی که من گرفتار آن است. من باید برای رفتن از طریق ایستگاه پن. اما بله در حقیقت من باید رفته به نیویورک است.

MCN: شما چه چیزی را به هر کسی که فکر می کند در حال حاضر که ما در حال زیاده به ویروس ؟

مک داول: ما نیست.

MCN: آیا شما هر گونه موضوع را با دولت با استفاده از اطلاعات شخصی شما برای ساخت یک COVID پایگاه داده و یا ردیابی حرکات خود را و یا دیگران به عنوان بخشی از یک کاهش ،

مک داول: من در حال حاضر به ترتیب برای همه مربوط به اطلاعات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد برای مطالعات. این بستگی دارد که آنها چه می خواهند اما من خوشحال به ارائه تمام اطلاعات مربوطه که می تواند مفید باشد. و به عنوان به زودی به عنوان من به اندازه کافی سالم من خواهد بود اهدای پلاسما در امیدوار است که آن را در واقع می تواند صرفه جویی در کسی.

MCN: آیا شما هر گونه مشاوره از تجربه خود را از آوردن قدرت طناب به بیمارستان ؟

مک داول: شما نمی دانید که چگونه از آن است که رفتن به شما تاثیر می گذارد اگر شما در معرض آن است. بنابراین در این مقاله نباید تحت تاثیر من در این راه — سالم 56 ساله با هیچ شرایط اساسی. چیزی است که وجود دارد در مورد آرایش. شاید این یک نوع خون است. یک نظریه این است که مردان مبتلا به نوع یک ضربه سخت تر از این و بالاتر مرگ و میر. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد.

به نظر می رسد به عنوان اگر اکثر مردم نیست به طرز وحشیانه ای تحت تاثیر این. اما به اندازه کافی وجود دارد نشان داده است که آن را به طور غیر منتظره بازدید برخی از مردم از شما انتظار نمی شود بنابراین آسیب پذیر واقعا سخت است و آنها را می کشد.

من دیگر توصیه این است که برای افرادی که علامتی هستند. برای من دو وجود دارد “صخره” روز. دکتر من گفت که هفت روز پس از شروع علائم است که صخره روز به این معنی است که اگر شما هنوز هم بیمار و متوجه هر گونه تخریب وجه اندک در وضعیت خود را در هفت روز رفتن به بیمارستان است. برای من که درست بود. سپس بعد از 10 دیگری بود “صخره” در روز است.

نقطه که شما می توانید فکر می کنم شما فقط هوازدگی سختی مورد آنفولانزا برای یک هفته یا بیشتر که در واقعیت چه اتفاقی می افتد این است که ریه های شما در حال پر کردن و شما می توانید تا پایان در یک سقوط ناگهانی.

اجازه دهید به من می گویند یک چیز دیگر. دانستن وجود دارد صدها نفر از مردم, شاید, بیشتر, دعا برای من مردم از همه مذاهب به من حس راحتی حل و فصل و قدرت است. این احساسی بود گسسته. مردم پیام کوتاه من, مستقیم-تویت من تماس جنیفر. بنابراین من می خواهم به همه تشکر می کنم بسیاری از مردم من حتی نمی دانند که آنها چه کسانی هستند. من احساس مانند جورج بیلی در آن یک زندگی فوق العاده است.

MCN: شما چه شراب خواری تماشای?

مک داول: من سعی می کنم نه اما من شراب خواری تماشای برخی از گرگ و میش منطقهاصلی. همه ما در حال زندگی در آن به هر حال.

اجتماعی (رسانه ها) فاصله

قوس از ویروس و مک داول سفر از طریق آن به دو رنگین کمان در طرف دیگر منعکس شد در توییت خود, آغاز 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>