رابرتز خانواده می دهد $5 متر به فیلادلفیا مدارس صندوق


کمک مالی به صندوق مدرسه منطقه فیلادلفیا مورد استفاده قرار گیرد به لپ تاپ به دانش آموزان شهر در طول COVID-19 شیوع

این صندوق برای مدرسه منطقه فیلادلفیا گفت: دریافت 5 میلیون دلار کمک مالی از Comcast رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان رابرتز همسرش Aileen و خانواده به لپ تاپ به شهرستان به دانش آموزان اجازه می دهد آنها را برای یادگیری از خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به یک 2019, مدرسه, منطقه, بررسی, تنها در حدود نیمی از سوم-طریق-12-دانش آموزان کلاس دارای تجهیزات آنها نیاز به شروع به شرکت در درس آنلاین. هدیه ای از رابرتز’ پشتیبانی خواهد کرد خرید 50000 Chromebooks تضمین این که تمام دانش آموزان که با حضور 220 منطقه-رهبری مدارس دولتی در سراسر فیلادلفیا ابزار آنها نیاز به یادگیری در خانه.

“ما در حال زندگی در یک اقدام بی سابقه زمان و COVID-19 ارائه جامعه ما با چالش های جدید هر روز” گفت: Aileen و برایان رابرتز در آزادی مطبوعات. “هنگامی که ما شنیده ام که بسیاری از فیلادلفیا دانش آموزان نمی خواهید به قادر به یادگیری از خانه بدون لپ تاپ ما به سرعت تصمیم ما می خواستیم برای کمک و ارائه این معلمان ، والدین و دانش آموزان با فن آوری آنها نیاز به شروع به یادگیری آنلاین در عرض فقط چند هفته. در زمان خوب یا بد در حال حاضر همه ما فیلادلفیا دانش آموزان خواهد شد که دسترسی به تکنولوژی برای کمک به آنها موفق شوند.”

50,000 لپ تاپ های جدید توزیع خواهد شد همراه با برآورد 40,000 لپ تاپ در حال حاضر در ساختمان مدرسه به دانش آموزان و خانواده ها است. هنگامی که تجهیزات دریافت در مدرسه منطقه مقر آن خواهد بود توزیع بین آوریل 13 و 17. در این فاصله دو هفته از لپ تاپ خواهد بود آماده برای دانش آموزان و فیلادلفیا منطقه مدرسه معلمان آموزش داده خواهد شد برای حمایت از آموزش از راه دور.

“این هدیه سخاوتمندانه از Aileen و برایان رابرتز و خانواده خود را کمک خواهد کرد که برای تبدیل تجربه یادگیری برای هزاران نفر از فیلادلفیا دانش آموزان مدرسه که در حال حاضر قادر به دسترسی آنلاین منابع آموزشی از خانه گفت:” سرپرست William R. Hite جونیور, Ed.D در آزادی مطبوعات. “ما مدارس دولتی متعلق به همه ما است و این یک مثال عالی از چه زمانی ممکن است که ما با هم کار کنند برای بهبود آموزشی و پشتیبانی برای همه ما افراد جوان است. من سپاسگزار سخاوت خود را.”

دانش آموزان و خانواده های آنها که در حال حاضر نیست که دسترسی به اینترنت می توانید آن را از طریق هر سرویس دهنده اینترنت (ISP) در فیلادلفیا. Comcast در حال حاضر ارائه خانواده های کم درآمد که در حال حاضر نیست خدمات اینترنت دو ماه رایگان از طریق اینترنت ملزومات است.

“صندوق خوشحال به دریافت کننده این هدیه سخاوتمندانه” گفت: مدرسه منطقه فیلادلفیا مدیر عامل شرکت دانا Frisby گرینوود در آزادی مطبوعات. “ما به انجام بخشی از ما برای اجرای این مقدار نیاز به قدردانی و هدیه است.”

این صندوق برای مدرسه منطقه فیلادلفیا شناسایی مختصات و متصل بشردوستانه منابع به سطح زمین بازی محلی در مدارس دولتی. این صندوق با همکاری مدرسه منطقه فیلادلفیا به دنبال ترویج عدالت ایمنی و بهبود عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>