راکت آنچه را که آنها انجام داده اند تقریبا هر سال در حالی که برای در حال حاضر: ثبت نام جانباز استعداد در طول فصل. نام به عنوان متنوع به عنوان Austin, رودخانه ها, Gerald Green, Joe Johnson and Michael Beasley ساخته شده راه خود را بر روی فهرست در midseason. روز سه شنبه آنها امضا جانباز swingman جف سبز به 10 روز قرارداد و انتظار می رود به ثبت نام جانباز DeMarre کارول در روز پنج شنبه زمانی که او تخلیه چشم پوشی خود را پس از خریداری در سن آنتونیو.

نه پر کردن نقش سنتی راکت برخورد دور با کلینت کپلا. در واقع آنها تنها به تعمیق این تیم تعهد به “توپ کوچک.”

سبز, 33, 6’8″ و بیشتر از یک متخصص دفاعی اما او شلیک توپ به خوبی از عمق فصل گذشته با یوتا است. او و ورزشی به آنها گزینه های بیشتر در نيمه مرکز موقعیت آنها ایجاد کرده اند با بازیکنان بسیار کوتاه تر از متوسط بزرگ مرد.

کارول بیشتر از یک سنتی “سه-و-D” بازیکن. مانند سبز او 6’8″ و با جامد دفاعی ذهنیت و توانایی برای محافظت از موقعیت های مختلف. اما کارول بهتر است یک تیرانداز با یک حرفه ای به طور متوسط از فاصله بیش از 35 درصد است.

هر دو بازیکن به نظر می رسد که مناسب آرایش تیم در حال حاضر و می تواند ارزشمند نقش پایین کشش. هر دو نیز بسیار کمی از حذفی تجربه به عنوان.

ما را ببینید که چگونه آن را بازی میکند که پس از دو ضربه به کف اما اضافه کردن طول و تیراندازی قطعا نمی تواند صدمه دیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de