موشک ادامه رول در جیغ وداد بازی کردن بیش از گریزلیز

جوناس Valanciunas و ممفیس هم تیمی نگه داشته شدن دوباره بجای اول برگشتن و بعد دوباره بجای اول برگشتن. آنها خرد موشک در حالت تهاجمی شیشه 22-9. آنها گلوله محترمانه از سه نقطه از خط که همیشه و تا به حال کمتر گردش. این موشک هنوز هم آنها را منفجر کردن 140-112 چهارشنبه شب در تویوتا مرکز پیشرو به عنوان بسیاری از 36 امتیاز.

جیمز هاردن و راسل وستبروک در ترکیب 66 امتیاز در یک ترکیب 24-40 از طبقه 16 ریباند و 11 پاس گل. سخت بود 7-12 از راه دور و وستبروک بود غیر واقعی +37 در دادگاه است. رویه در Austin رودخانه (32); 11 هر یک از بن McLemore جف سبز و Danuel خانه و 10 نقطه-3-بلوک شب از رابرت Covington و whomping بود.

گریزلیز نیست و یک تیم خوب, بنابراین این بازی راکت باید به دست آورد. اما خود را به عنوان شیمی را بهبود می بخشد با این کوچکتر ترکیب و بازیکنان جدید سازگار آنها شروع به نگاه خطرناک است. آنها در حال حاضر 9-2 در هنگام بازی با یک کوچکتر صف.

به عنوان بزرگ به عنوان هاردن و وستبروک شد این تیم است که سرگرم کننده به تماشای. آنها بازی سخت تقلا و دفاعی می تواند کاملا دفن یک تیم هجومی خیلی راه راکت را دو فصل پیش زمانی که آنها موفق به کسب حق رای دادن رکورد 65 بازی. آنها شروع به احساس می کنید که به آنها است.

این بود که در یک شب هنگامی که اریک گوردون از دست رفته بازی با کبود زانو راست. که فقط یک سلاح در مربی Mike D’Antoni را در اختیار. و این باعث می شود شما تعجب می کنم که چگونه او در حال رفتن به مرتب کردن بر اساس آن همه است. علاوه بر استارت رودخانه گوردون و McLemore هستند مستحق دقیقه است. سبز و DeMarre کارول در حال نشان دادن آنها باید نقش خود را به عنوان به خوبی به عنوان متخصص دفاعی Thabo Sefolosha.

این مشکل خوب باید مطمئن شوید و موشک در حال ساخت بیشتر از آن. باور نکردنی بود این اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن استارت’ دقیقه پایین. سخت رفت و تنها 28, Westbrook, 33. تاکر برخی از استراحت بسیار مورد نیاز با 24 ساعت. این نوع از تعادل اکثر مربیان از خواب.

راکت سر در جاده ها به صورت سلتیکز در بوستون روز شنبه قبل از سفر به باغ میدان مدیسون برای افتضاح نیکز. پنجشنبه آینده کلیپرز — تیم به طور مستقیم در مقابل از راکت ها در جدول رده بندی — دیدار هوستون. در حال حاضر این موشک در حال نورد و رو به یک زن و شوهر از تیم های خوب به ظاهر در زمان مناسب با توپ کار به کمال است.

تماشای گریزلیز دریافت ارتجاعی پس از تک به تک و به وضوح آستین ، راکت در حالی که هنوز در حال پایین 30 گفتن بود. در حال حاضر این موشک ها نیاز به ادامه به انجام آن را در برابر رقابت خوب و…آن را در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>