موشک های خرد شده توسط کلیپرز در ناامید کننده هفته

شروع آن در نیویورک است. رو به افتضاح نیکز تیم راکت رو زود یک اجرا به آمده به عقب افتاد اما کوتاه دیر است. این نوع از بازی شما می توانید استدلال می کنند این تیم نگاه گذشته با مرحله نهایی مسابقات پنج شنبه شب در خانه مقابل این تیم فقط جلوتر از آنها در جدول رده بندی کلیپرز. سپس آنها بازی بازی شدند smacked در اطراف 120-105. آن را هرگز واقعا که نزدیک است.

کلیپرز برجسته دفاعی تیم را بست در هوستون جرم اما راکت ها کمک نمی کند خود را با تیراندازی 7-42 از سه نقطه خط, تنها دومین بار در این فصل از آنها موفق به رسیدن به 10 ساخته شده threes در یک بازی. در یک نقطه آنها از دست رفته 17 در یک ردیف.

اریک گوردون چپ بازی شنبه شب با زانو درد یک موضوع در محدوده زمانی معین برای او بسیار از این فصل است. بقیه هم تیمی های خود ندارد بهانه خوبی است.

مقدار زیادی خواهد شد ساخته شده توسط رسانه ملی که این همه پرسی در راکت توپ کوچک آزمایش. کلیپ ضرب و شتم آنها را در داخل و تعطیل خود را قوی محیط بازی. اما بیشتر در مورد این تیم کمبود انرژی در این هفته جفت بازی. این تیم که خیلی خوب شده بود در هفته های اخیر به نظر می رسد برای نشان دادن در باغ میدان مدیسون یا پنج شنبه در تویوتا سنتر و آنها آنها برای آن پرداخت می شود.

از همه مهمتر باید وجود داشته باشد یک بحث واقعی در مورد افراط تیم رفته به وقتی که می آید به تیراندازی از فاصله. راسل وستبروک تنظیم بازی خود را زمانی که او آنها را در اوایل فصل. او به ارمغان آورد او میانی بازی طول می کشد و آن را به سبد خرید به مراتب بیشتر است. او در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان به ثمر رساند در رنگ در لیگ.

این threes, layups و رایگان می اندازد سرود است که رک و پوست بیشتر در مورد از آنها به طور کلی اندازه زمانی که threes نیست در حال سقوط است. ما دیدم که بازی در زمان واقعی در یک بازی با عواقب قابل توجهی زمانی که آنها رفت و 0-27 در برابر رزمندگان در پلی آف دو سال پیش. در برخی از نقطه وجود دارد که باید شکست امن مجدد گزینه زمانی که شات خود را به سادگی در حال سقوط مانند پنج شنبه.

آنها باقی می ماند چهارم در غرب در حال حاضر دو و نیم پشت یوتا و سه و نیم پشت کلیپرز. اما آنها با یوتا (راکت خود را tiebreaker) و فقط یک و نیم بازی در شهر اوکلاهما و دو پیش از دالاس. کنفرانس غرب است به طرز وحشیانه ای سخت و موشک نمی توانیم به رشته با هم هر هفته بیشتر مثل این یکی.

خوشبختانه آنها به صورت سه sub-.500 تیم قبل از رفتن به لس آنجلس برای مرحله نهایی مسابقات با لیکرز. اگر آنها نگه داشتن بازی راه آنها در حال حاضر لیکرز هستند که دست کم از نگرانی های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>