البته این امر می تواند موشک GM Daryl Morey و خود را تحت الحمایه سابق مینه سوتا, GM Gerson Rosas که جلو یکی از بزرگترین و پیچیده ترین معاملات در تاریخ NBA. تجارت که شامل 12 بازیکن و چهار تیم — راکت فن اهداف — می فرستد Clint کپلا و Nene به آتلانتا و جرالد سبز به دنور در ازای رابرت کاوینگتن و اردن بل. وجود دارد بسیاری از دیگر قطعات متحرک اما اجازه ماندن در اینجا در حال حاضر به دلیل آن است که واقعا نقطه برای راکت.

در سطح, به خصوص برای بازی های گاه به طرفداران این ممکن است به نظر می رسد مانند یک دیوانه معامله است. Capela توسط یک جوان با استعداد مرکز که بسیار خوب با طرفداران و پویا بازیساز بالاتر از لبه. او همچنین نشان دهنده یکی از معدود مردان بزرگ در راکت فهرستی که اتفاق می افتد به یک تیم نسبتا پسند قرارداد. و آن را کمک نمی کند که فن های مورد علاقه و هوستون-برای همیشه لطفا برای گارد جرالد سبز است حمل و ما داد تا در دور اول انتخاب به عنوان به خوبی.

اما وجود دارد روش به جنون در این معامله و اگر این باعث می شود شما احساس بهتر انتخاب کنید در حال رفتن به یک خوب و سبز خواهد شد به احتمال زیاد بخشیده به طوری که او می تواند همچنان ناتوانی و حتی ممکن است باد تا با راکت فصل آینده است. بیایید حفاری در.

مقابله برجسته پیچیدگی های لیگ لوکس مالیات و حقوق و دستمزد کلاه.

NBA آنچه معمولا به عنوان “soft cap.” تیم می تواند بیش از آن اما آنها در نهایت به مالیات لوکس در منطقه که به معنی برای هر دلار را صرف آنها را به دست پول به لیگ پرداخت کرده است. صاحبان نفرت است و دلیل خوب است. آن را نه تنها نقطه مقابل همین دلیل بسیاری از این بچه ها رو به کسب و کار در وهله اول اما همسترینگ یک تیم انعطاف پذیری که آن را می آید به ساخت معاملات.

موشک مورد استفاده در این معامله بخشی به زیر مالیات بر لوکس. نیست که یک جرم و جنایت در آن به تصویر کشیده شده است به عنوان یک موشک طرفداران که بدانند صاحب Tillman Fertitta به عنوان ارزان. اما آن کمک می کند تاکید نقطه مخاطره آمیز این تیم بود در حالی که بیش از آن. متاسفانه قوانین مربوط به حقوق و دستمزد کلاه بسیار پیچیده برای اکثر طرفداران — جهنم بسیاری از مردم — به طور کامل درک پس از آن احساس می کند مانند رفتن ارزان حتی اگر آن را احتمالا نمی باشد.

وجود دارد بیشتر به آمده است.

این موشک در حال رفتن به رفتن بقیه فصل با هیچ حلال بزرگ مرد در این فهرست هستند. آنها می خواهند به بازی های کوچک بیشتر در مورد که در یک ثانیه — اما آنها تشخیص خودنمایی میکند و کمبود خواهد بود که مجموعه ای مقابل تیم های مانند دنور ایالت یوتا و لیکرز. تجارت در واقع می تواند گسترش یافته و یا طرف دیگر معامله ساخته شده را در یک بزرگ مرد. یک هدف نخست خواهد بود طلایی دولت Kevon Looney. رزمندگان از جان گذشته به زیر مالیات لوکس برای جلوگیری از قرار به تکرار مالیات خاک (پس از سال ها اقامت در بالای مالیات لوکس آستانه تکرار را افزایش می دهد که مالیات به طور قابل توجهی اگر شما نمی توانید در زیر آن) و Looney می تواند راه خود را به آن را انجام دهد.

Looney که به تازگی از آسیب جامد مرد بزرگ با مقدار زیادی از حذفی را تجربه کنند. او نمی خواهد نیاز به لمس در حمله نهایی و دقيقا به عنوان یک rebounding اجرا-کف مرد بزرگ. وجود دارد برخی از امکانات دیگر نیز هست اما Looney به نظر می رسد مانند بارز ترین انتخاب در حال حاضر است.

کاوینگتن و بل کمک خواهد کرد.

برای همه شکایت در مورد از دست دادن کپلا چه راکت کردم و در بازگشت آنها را متناسب با خوبی است. کاوینگتن که بازی با راکت که قبلا توسعه یافته به یکی از این لیگ بهترین سه-و-D بازیکنان بلند و کوهستانی بال بازیکن که شاخه های مناسبی در صد از سه و دفاع در محیط در سطح بسیار بالا است. راکت باید نیاز به یک بازیکن مثل او را پس از از دست دادن Ariza ترور و لوک Mbah یک Moute دو فصل پیش به آژانس.

بل می افزاید: یک بزرگتر بدن در 6’8″ و یک پسر که او را درک کند. به او خواهیم فرصت های بیشتری نسبت به او در مینه سوتا و راکت بدون شک می خواهید به استفاده از او راه طلایی دولت بود در حالی که او با آنها برای دو فصل از جمله برنده شدن در یک عنوان خود را rookie فصل است.

موشک در هیئت مدیره با توپ کوچک.

فرود کاوینگتن و بل لزوما راکت بهتر بر روی کاغذ. آن را می سازد آنها را متفاوت و راکت های بانکی در, به قول Groundhog Day “هر چیزی متفاوت خوب است.” تیم 4-0 با استفاده از این سوپر توپ کوچک صف و احساس آن را دارای مزایای واقعی در برابر بسیاری از کنفرانس غرب تیم است. آن را به خصوص به کمک راسل وستبروک و در نهایت تعویض بازی در این معامله.

بزرگترین نقطه ضعف به کپلا بازی است که او یک بازیکن داخل نه کسی که نیاز به دفاع در خارج از رنگ. که مسدود شدن خط. در ابتدا تصور می شد وستبروک می تواند شلیک کمی بیشتر از خارج است اما هنگامی که به وضوح نبود کار او رفت و برگشت به حال مسلما خطرناک ترین اولین-گام-به-این-سبد خرید بازیکن در NBA. با کپلا خارج از ترکیب است که سبک بازی رونق است.

بازیکنان مانند بل و شاید Looney کمک خواهد کرد که با طول و آنها را متعدد دفاعی تعویض گزینه درست مانند رزمندگان بود که تحت سلطه لیگ. این چیزی است که موشک امیدوارم که به هر حال. آنها تحت هر توهم آنها را به همان قدرت شلیک از Steph کاری کوین دورنت و کلی تامپسون اما آنها امیدوارند که این مفهوم هنوز هم کار خواهد کرد با وجود برخی از منحصر به فرد مردان بزرگ برداشت تا در دالاس و دنور و بی باک backcourts در لا و یوتا.

هیئت داوران است اما روشن است این موشک در حال رفتن به اجرای این آزمایش این فصل شاید به عمق برگشتی یا شاید راست به زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im