موشک نیاز به یک 2019 به پایان برسد در سال 2020

فصل گذشته راکت ها 26-20 قبل از اتمام فصل 27-9. در این فصل آنها جلوتر از سال گذشته سرعت پس از ضرب و شتم نیواورلئان روز یکشنبه تا رکورد خود را به 31-18. اما این احساس بسیاری مانند فصل 2018-2019 با مسائل آسیب و برخی از underwhelming اجرای برنامه.

هنوز هم آنها پنجم در غرب و در موقعیت خوبی برای اجرا مانند آنها فصل گذشته با فرض آنها می تواند به بهبود در یک منطقه آنها سال گذشته: دفاع.

تقریبا نیمه اول فصل گذشته راکت در رتبه سوم پایین از لیگ دفاعی. بعد از این همه ستاره شکستن آنها در بالای رتبه بندی سه. در این فصل آنها بهتر — در حال حاضر 15 با صدا غذا خوردن dab در این میانه اما آنها نیاز به دریافت کنید که به بالا 10 اگر آنها می خواهند را به یک حذفی اجرا.

سوال این است که اگر آنها می توانید انجام دهید که با زمان فهرستی از بازیکنان. کلینت کپلا به احتمال زیاد خواهد شد تا پس از این همه ستاره با این کبود پاشنه پا است که باعث شده تا او بسیاری از مسائل در این فصل است. اما آنها بسیار خوب بوده است در غیاب او رفتن با صف — یکی از کوتاه ترین در دهه — امید بستن برای سرعت بیش از حتی حاشیه های اندازه.

به عنوان یک نتیجه, آنها در حال خرد شدن روی تخته, اما سرعت و توانایی تغییر همه چیز را به آنها را 3-0 با توانا کنه صف. این واقعا پایدار اما احتمالا چیزی که می توانید آنها را از طریق شکستن و آنها را به برخی از گزینه های آنها به عنوان نزدیک به پلی آف.

یک چیزی که آن را انجام داده است به شانس بیشتری به بن McLemore ساخته شده است که بیشتر از آن. و اگر Danuel خانه تلاش کرده است در جرم او هنوز هم یک مدافع خوب. با آن دو به همراه جیمز هاردن راسل وستبروک و P. J. تاکر آنها می تواند بسیار تهاجمی و دفاعی و سعی کنید به بازی با سرعت در جرم.

در نهایت آنها نیاز به دریافت کپلا پشت در صف و دفاعی خود را افزایش شدت اگر آنها می خواهند به هر گونه شانس در مسخره عمیق کنفرانس غرب. برای لحظه ای آنها نگه داشتن سر خود را بالای آب, اما آنها نیاز به آن را روشن ، آنها تقریبا به عنوان نزدیک به قرعه کشی به عنوان آنها به مقام اول و اقبال می تواند به سرعت تغییر در NBA. اگر راکت می خواهید آن را تغییر دهید برای بهتر آنها نیاز به شماره گیری نمایید تا برخی از سال گذشته دفاعی سحر و جادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید