رابرت کاوینگتن متوقف شد با توپ در بالای کلید حدود سه پا فراتر از arc. او با آرامش در زمان شات و خشک آن است. آن را یکی از کاوینگتن پنج سه اشاره گر در راکت 135-105 خنده برنده شدن بیش از رزمندگان طلایی امور خارجه Thuirsday شب. کاوینگتن که به پایان رسید و با 20 امتیاز و 5 ریباند و 4 بلوک به دست آورد در یک تجارت است که فرستاده مرکز Clint کپلا به آتلانتا و تایید تیم تعهد به آن دمیده توپ کوچک آزمایش.

جف سبز به تازگی امضا کردن خیابان به ده روز قرارداد تا به حال 17 امتیاز در دقیقه 24 در اولین بازی با هیوستون ضربه اول او در زمان و اضافه کردن سه بیشتر در فقط پنج تلاش. و DeMarre کارول که به معنای واقعی کلمه جوهر خود را مقابله با موشک پس از خریداری از اسپرز تنها چند ساعت قبل از بازی از رزمندگان و حتی برخی از معنی دار زود دقیقه قبل از پاک کردن وظیفه در یک فوران چاه نفت.

پس راکت رفت و با ترکیب آنها 9-1 و نه تنها بازی سریع و سست ادبانه اما با یک دیوانه swarming دفاع است که باعث گردش و در نتیجه آسان سبد در حال گذار.

آن را آسان به نقطه به ارتفاع و می گویند موشک’ بازیکنان جدید به سادگی یک فرمت از چه تیم انجام شد با اریک گوردون Danuel خانه و P. J. تاکر پیوستن جیمز هاردن و راسل وستبروک در صف شروع. و به درجه ای آن است. آنها مراکز. اما آنچه در آنها مشترک است چیزی راکت به حال فاقد: ظهر.

هر سه را wingspans به خصوص Covington و بازی بزرگتر از اندازه خود را. این نیست کوچک, کلفت بچه ها مثل تاکر که با استفاده از خود را به صورت فله و قدرت را به نگه داشتن بچه ها او امنیت. آنها کوهستانی, ورزشی بازیکنان با اسلحه و جانبی سرعت. با همه صحبت از توپ این تیم در حال حاضر بچه ها با نوع و اندازه و ورزشکاری به گارد تقریبا هر کسی است.

البته این روایت در اطراف موشک’ کوچک وضعیت مشرف به این واقعیت است که ما دقیقا نمی زندگی در دوران بزرگ مرد. نیکولا Jokic و رودی Gobert نیست دقیقا Hakeem Olajuwon و پاتریک اوینگ. اکثر تیم ها ندارد و این نوع از مردان که نیاز به دفاع با دیگر bigs.

هنوز Covington سبز و کارول را اندازه نه فقط در ارتفاع است که مناسب برای این دوران است. آن را می سازد و این کمتر از یک آزمایش از صاحب نظران ممکن است می خواهم به نشان می دهد. مطمئن شوید که اگر شما به انتظارنشسته بودند فهرستی در مقابل یک دیوار و مشخص کردن ارتفاع خود را مانند آنها کودکان و نوجوانان با استفاده از یک نمودار رشد متوسط ممکن است یک سایه پایین تر از اکثر تیم NBA, اما, اندازه گیری دوباره برای بال و که به احتمال زیاد در این مورد. و نتایج اخیر نشان می دهد که “آزمایش” در حال کار است.

آن را نمی خواهد برای این سه به ارائه کمک قابل توجهی به این تیم است. اگر پنج شنبه شب در اوکلند بود هیچ نشانه ای از آنها در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im